http://kariera.mk

Premiera e dokumentarit për aktorin Bekim Fehmiu më 15 qershor në Prizren

para 7 muajve - Anadolu Agency

Prishtinë Premiera e dokumentarit i cili ka filluar xhirimet në mes të janarit të këtij viti për aktorin e mirënjohur Bekim Fehmiu do të jepet më 15 qershor të këtij viti në Prizren, në 10-vjetorin e vdekjes...

Më 15 qershor do të lansohet dokumentari kushtuar aktorit, Bekim Fehmiu

para 7 muajve - Sinjali

Dokumentari i cili i është kushtuar 10-vjetorit të ikjes nga jeta të aktorit, Bekim Fehmiu, do të lansohet më 15 qershor, ditën kur aktori ndërroi jetë. Procesi i realizimit të këtij dokumentari ka filluar...

​Më 15 qershor do të publikohet dokumentari kushtuar aktorit Bekim Fehmiu

para 7 muajve - Portalb

Dokumentari kushtuar 10-vjetorit të ikjes nga jeta të aktorit Bekim Fehmiu do të lansohet me 15 qershor, në ditën e largimit të aktorit nga kjo botë. Ekipi i filmit dokumentar “Bekim Fehmiu”, në një konferencë...

Realizimi i filmit për Bekim Fehmiun nuk u mbështet financiarisht nga Qendra Kinematografike e Kosovës

para 7 muajve - Arbresh

Në Teatrin Kombëtar të Kosovës sot është mbajtur konferencë nga ekipi i filmit dokumentar “Bekim Fehmiu” lidhur me realizimin e këtij dokumentari. Ne nderim të aktorit të njohur Bekim Fehmiu, Regjisori...

Dokumentar për Bekim Fehmiun!

para 7 muajve - RTV 21

Premiera vjen me rastin e dhjetë vjetorit të vdekjes së aktorit Për shkak të mungesës së fondeve, regjisorit Valmir Tertini i janë dashur plot katër vjet për të përfunduar dokumentarin për aktorin Bekim...

​Më 15 qershor lansohet dokumentari kushtuar aktorit Bekim Fehmiu

para 7 muajve - Zhurnal

Dokumentari kushtuar 10-vjetorit të ikjes nga jeta të aktorit Bekim Fehmiu do të lansohet me 15 qershor, në ditën e largimit të aktorit nga kjo botë. Ekipi i filmit dokumentar “Bekim Fehmiu”, në një konferencë...

Premiera e dokumentarit për aktorin Bekim Fehmiu më 15 qershor në Prizren

para 7 muajve - Gazeta e re

Aktori shqiptar i përmasave globale Bekim Fehmiu i cili u bë i njohur në kohën e ish-Jugosllavisë, do të “rikthehet” nëpërmjet rrëfimeve të miqve e familjarëve të tij në një dokumentar. Premiera e dokumentarit...

Më 15 qershor shfaqet premierë dokumentari kushtuar Bekim Fehmiut

para 7 muajve - RTV 21

QKSH ndihmoi për realizimin e dokumentarit Dokumentari kushtuar 10-vjetorit të vdekjes së aktorit Bekim Fehmiu do të shfaqet premierë më 15 qershor. Ekipi i filmit dokumentar “Bekim Fehmiu”, në një konferencë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK