http://kariera.mk

Kompania fiton gjyqin/ Pushimet e shkurtra të punëtorëve për kafe dhe cigare do të zbriten nga rroga

para 7 muajve - Top Channel

Punëtorët në Spanjë kanë filluar të shqetësohen së tepërmi, pasi mësuan se koha e shpenzuar prej tyre për kafe dhe cigare gjatë orarit të punës, do të zbritet nga rroga mujore. Këtë model e aplikoi kompania...

Pushimet e shkurtëra të punëtorëve për kafe dhe cigare do të zbriten nga rroga

para 7 muajve - Gazeta Observer

Një kompani portugeze në Spanjë “Galp” planifikon t’iu bëj zbritje në rroga të gjithë atyre punëtorëve që pijnë kafe dhe cigare gjatë orarit të punës. Pas kësaj, punëtorët në Spanjë kanë filluar të shqetësohen...

Në Spanjë, punëtorëve mund t’iu zbritet nga paga pushimi për kafe dhe cigare

para 7 muajve - Gazeta Express

A duhet që punëtorit t’i zbritet në pagë koha shtesë e shpenzuar për cigare dhe kafe? Një kompani portugeze në Spanjë “GALP” filloi të llogariste kohën e punonjësve që kalonin jashtë ambienteve të punës, përfshirë...

Në Spanjë punëtorëve mund t’iu zbritet nga paga pushimi për kafe dhe cigare

para 7 muajve - Ina

A duhet që punëtorit t’i zbritet në pagë koha shtesë e shpenzuar për cigare dhe kafe? Një kompani portugeze në Spanjë “GALP” filloi të llogariste kohën e punonjësve që kalonin jashtë ambienteve të punës,...

Në Spanjë punëtorëve mund t’iu zbritet nga paga pushimi për kafe dhe cigare

para 7 muajve - Tetova Sot

A duhet që punëtorit t’i zbritet në pagë koha shtesë e shpenzuar për cigare dhe kafe? Një kompani portugeze në Spanjë “GALP” filloi të llogariste kohën e punonjësve që kalonin jashtë ambienteve të punës,...

Spanjë, punëtorëve do t’u zbritet paga për kohën shtesë që shpenzojnë për kafe apo cigare

para 7 muajve - Lexo

Një kompani portugeze në Spanjë “GALP” filloi të llogariste kohën e punonjësve që kalonin jashtë ambienteve të punës, përfshirë për kafe dhe cigare. Me këtë rast Gjykata e Lartë ka vendosur në favor të...

Spanjë: Punëtorëve do t’u zbritet paga për kohën shtesë që shpenzojnë për kafe apo cigare

para 7 muajve - Gazeta Tema

Një kompani portugeze në Spanjë “GALP” filloi të llogariste kohën e punonjësve që kalonin jashtë ambienteve të punës, përfshirë për kafe dhe cigare. Me këtë rast Gjykata e Lartë ka vendosur në favor të...

Vendimi i çuditshëm i gjykatës: Zbritje nga rroga për pushimet e kafesë dhe cigareve të punonjësve

para 7 muajve - Gazeta Tema

A duhet që punëtorët të paguajnë me zbritje nga rroga për pushimet e kafesë dhe cigareve? Ky është një debat shumë “i nxehtë” në Spanjë pasi gjykata e lartë e vendit vendosi në favor të GALP, një kompani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK