http://kariera.mk

Kardiologët apelojnë: Nuk ekziston lidhja midis ilaçeve të shtypjes së lartë të gjakut dhe rrezikut të shtuar nga coronavirusi

para një jave - Telegrafi

Njerëzit me presion të lartë të gjakut bëjnë pjesë në grupin e rrezikuar të njerëzve të cilët mund të zhvillojnë komplikime nëse infektohen me coronavirus Në një det informacionesh mbi virusin e ri, i...

Kardiologët apelojnë: Ju që keni problem me zemër, mos iu besoni këtyre informacioneve

para 7 dite - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 26/03/2020 10:13 Njerëzit me presion të lartë të gjakut bëjnë pjesë në grupin e rrezikuar të njerëzve të cilët mund të zhvillojnë komplikime nëse infektohen me coronavirus Në një...

Kardiologët apelojnë: Nuk ekziston lidhja midis ilaçeve të shtypjes së lartë të gjakut dhe rrezikut të shtuar nga coronavirusi

para 7 dite - Zhurnal

Njerëzit me presion të lartë të gjakut bëjnë pjesë në grupin e rrezikuar të njerëzve të cilët mund të zhvillojnë komplikime nëse infektohen me coronavirus Në një det informacionesh mbi virusin e ri, i...

‘Ju që keni problem me zemër, mos iu besoni këtyre informacioneve’

para 7 dite - Gazeta Observer

Njerëzit me presion të lartë të gjakut bëjnë pjesë në grupin e rrezikuar të njerëzve të cilët mund të zhvillojnë komplikime nëse infektohen me coronavirus Në një det informacionesh mbi virusin e ri, i...

Kardiologët: Nuk ka lidhje midis ilaçeve të shtypjes së lartë të gjakut dhe rrezikut të shtuar nga coronavirusi

para një jave - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 25/03/2020 15:06 Njerëzit me presion të lartë të gjakut bëjnë pjesë në grupin e rrezikuar të njerëzve të cilët mund të zhvillojnë komplikime nëse infektohen me coronavirus Në një...

Kardiologët apelojnë: Nuk ekziston lidhja midis ilaçeve të shtypjes së lartë të gjakut dhe rrezikut të shtuar nga koronavirusi

para një jave - Arbresh

Njerëzit me presion të lartë të gjakut bëjnë pjesë në grupin e rrezikuar të njerëzve të cilët mund të zhvillojnë komplikime nëse infektohen me coronavirus Në një det informacionesh mbi virusin e ri, i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK