http://kariera.mk

Buka Bakery ju sjell furnizim cilësor, të sigurtë dhe të vazhdueshëm

para 3 dite - Insajderi

Të dashur konsumatorë, Përkunder situatës së krijuar nga prania e virusit COVID 19, Buka Bakery garanton që me gjithakapacitetet e saja do të ketë furnizim të vazhdueshëm, cilësor e të sigurt të Bukëve...

Buka Bakery ju sjell furnizim cilësor, të sigurt dhe të vazhdueshëm

para 3 dite - Telegrafi

Të dashur konsumatorë, përkundër situatës së krijuar nga prania e virusit COVID 19, Buka Bakery garanton që me të gjitha kapacitetet e saja do të ketë furnizim të vazhdueshëm, cilësor e të sigurt të Bukëve...

Buka Bakery ju sjell furnizim cilësor, të sigurtë dhe të vazhdueshëm

para 3 dite - Infokusi

Të dashur konsumatorë, Përkunder situatës së krijuar nga prania e virusit COVID 19, Buka Bakery garanton që me gjitha kapacitetet e saja do të ketë furnizim të vazhdueshëm, cilësor e të sigurt të Bukëve...

Buka Bakery ju sjell furnizim cilësor, të sigurt dhe të vazhdueshëm

para 3 dite - Beba Ime

Të dashur konsumatorë, Përkunder situatës së krijuar nga prania e virusit COVID 19, Buka Bakery garanton që me gjitha kapacitetet e saja do të ketë furnizim të vazhdueshëm, cilësor e të sigurt të Bukëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK