http://kariera.mk

Përdori maskat si reçipeta, modelja "masakrohet" nga fansta (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të reçipetave ka vendosur maska . Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar...

FOTOT: Përdori maskat si sytjena, fansat “masakrojnë” sportisten ruse

para një jave - Gazeta Tema

Një sportiste ruse ka bërë humorin më të papërshtatshëm në këtë periudhë. 29 vjeçarja Yulia Ushakova, ka vendosur të përdorë maskat që përdoren për t’u mbrojtur nga Coronavirus si të brendshme duke bërë...

Rrjeti “kryqëzon” modelen/ I vendosi maskat si reçipeta, njerëzit revoltohen

para një jave - Infokusi

Në një kohë kur mbarë globi gjendet nën ethet e pandemisë dhe ku vihet re një numër i reduktuar i masave mbrojtëve, përfshirë këtu maskat, një modele ruse zemëroi mbarë ndjekësit me një postim të saj....

Bota vuan për maska, modelja i përdor si bikini

para një jave - News33

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të bikinive ka vendosur maska. Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar në...

Përdori maskat si reçipeta, modelja “masakrohet” nga fansta (FOTO LAJM)

para një jave - Tetova Sot

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të reçipetave ka vendosur maska. Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar...

Rrjeti “kryqëzon” modelen/ I vendosi maskat si reçipeta, njerëzit revoltohen

para një jave - Top Channel

Në një kohë kur mbarë globi gjendet nën ethet e pandemisë dhe ku vihet re një numër i reduktuar i masave mbrojtëve, përfshirë këtu maskat, një modele ruse zemëroi mbarë ndjekësit me një postim të saj....

Njerëzit po vuajnë për maska, modelja i përdor ato si reçipeta. “Masakrohet” nga fansat

para një jave - Gazeta Tema

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të reçipetave ka vendosur maska. Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK