http://kariera.mk

Gjest i madh nga yjet botërore, performojnë nga shtëpia për mbledhjen e fondeve për bamirësi

para 7 dite - Insajderi

Billie Eilish, Mariah Carey dhe Alicia Keys do zhvilojnë një koncert bamirësie për mbledhjen e fondeve për ata që përballen me vështirësi ndërsa virusi përhapet. Por ky nuk do të jetë një koncert siç jemi...

Covid-19, Elton John organizon të dielën një koncert bamirësie në streaming nga salloni me Mariah Carey e Billie Eilish

para 6 dite - BalkanWeb

Elton John po organizon koncertin e parë të madh për bamirësi për të mbështetur amerikanët e goditur nga koronavirusi. Eventi që titullohet “Fox Presents the iHeart Living Room Concert for America”, do...

Mariah Carey, Alicia Keys dhe Billie Eilish me performanca nga shtëpia për bamirësi

para 7 dite - Shprehja.com

Billie Eilish, Mariah Carey dhe Alicia Keys do të performojnë nga shtëpia, kurse paratë e mbledhura do t’i dhurojnë për bamirësi në luftën kundër koronavirusit, shkruan BBC, transmeton lajmi.net. Yjet...

Covid-19, Elton John organizon të dielën një koncert bamirësie në streaming nga salloni me Mariah Carey e Billie Eilish

para 6 dite - Koha Jone

Elton John po organizon koncertin e parë të madh për bamirësi për të mbështetur amerikanët e goditur nga koronavirusi. Eventi që titullohet “Fox Presents the iHeart Living Room Concert for America”, do...

Mariah Carey, Alicia Keys dhe Billie Eilish me performanca nga shtëpia për bamirësi

para 7 dite - Lajmi.net

Billie Eilish, Mariah Carey dhe Alicia Keys do të performojnë nga shtëpia, kurse paratë e mbledhura do t’i dhurojnë për bamirësi në luftën kundër koronavirusit, shkruan BBC, transmeton lajmi.net. Yjet...

Eilish, Carey dhe Keys me performanca nga shtëpia për bamirësi

para 7 dite - Ekonomia Online

Billie Eilish, Mariah Carey dhe Alicia Keys do të performojnë në një koncert që ka për qëllim mbledhjen e fondeve për ata që po përballen me vështirësi përderisa koronavirusi vazhdon të përhapet. Yjet...

Eilish, Carey dhe Keys me performanca nga shtëpia për bamirësi

para 7 dite - Prive

Billie Eilish, Mariah Carey dhe Alicia Keys do të performojnë në një koncert që ka për qëllim mbledhjen e fondeve për ata që po përballen me vështirësi përderisa koronavirusi vazhdon të përhapet. Yjet...

Eilish, Carey dhe Keys me performanca nga shtëpia për bamirësi

para 7 dite - Klan Kosova

Billie Eilish, Mariah Carey dhe Alicia Keys do të performojnë në një koncert që ka për qëllim mbledhjen e fondeve për ata që po përballen me vështirësi përderisa koronavirusi vazhdon të përhapet. Yjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK