http://kariera.mk

Brendia e Cadillac Escalade kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para një dite - Flaka

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati. Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse, kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para 2 dite - Medial

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati. Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse, kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para 2 dite - Telegrafi

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse, kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para një dite - News33

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse, kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para 2 dite - Gazeta Observer

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK