http://kariera.mk

Studentja bie në dashuri me ‘gjyshin’ zviceran: Ishte me shikim të parë, jap jetën për të

para një jave - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 22/05/2020 22:17 Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28...

“Ishte me shikim të parë”, studentja bie në dashuri më 58-vjeçarin

para një jave - LajmiFundit

Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28 vjeçe, nga Sao Paolo e Brazilit, u takua...

Studentja bie në dashuri me ‘gjyshin’ zviceran: Ishte me shikim të parë, jap jetën për të (FOTO)

para një jave - Gazeta Shqip

Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28 vjeçe, nga Sao Paolo e Brazilit, u takua...

Studentja bie në dashuri më 58-vjeçarin, “ishte me shikim të parë”

para një jave - Top Channel

Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28 vjeçe, nga Sao Paolo e Brazilit, u takua...

Studentja bie në dashuri me ‘gjyshin’ zviceran: Ishte me shikim të parë, jap jetën për të (FOTO)

para një jave - in7

Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28 vjeçe, nga Sao Paolo e Brazilit, u takua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK