http://kariera.mk

“Do vish me mua për 10 000 €?”/ Kejvina Kthella i përgjigjet ndjekësit, nxjerr mesazhet (FOTO)

para 4 muajve - Mapo

Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë të vërteta dhe janë modifikuar me anë...

“Do vish me mua për 10.000 euro?”- Pazare për një natë me Kejvina Kthellën. Pas bisedave online me një mashkull, reagon ish-velina. Ja çfarë thotë

para 4 muajve - Gazeta Express

Yjet Gazeta Express 23/05/2020 10:10 Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë...

“Do vish me mua për 10.000 euro?”, Kejvina reagon pas bisedave për ‘pazar’ rreth një nate

para 4 muajve - Lajmi.net

Kejvina Kthella ka reaguar pas asaj që u komentua rreth bisedave të montuara për një natë, shkruan lajmi.net. Një mashkull i kishte shkruar për një natë për 5000 euro, ndërsa Kejvina reagon ashpër duke...

Kejvina i turpëron publiksht, tregon emrat e atyre që i ofruan mijëra euro për një natë (FOTO)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Disa mesazhe të ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram duket se e kanë revoltuar në maksimum Kejvina Kthellën. Modelja ka marrë kohën për t’i dedikuar një shkrim të gjatë të gjithë personave që janë...

“Do vish me mua për 10.000 euro?” Pazare për një natë me Kejvina Kthellën, reagon ish-velina

para 4 muajve - ABC News

Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë të vërteta dhe janë modifikuar me anë...

“Me tha Olti qe ma le per 5 mije euro”, Kejvina Kthella nxjerr SMS-të e ofertave që i shkojnë për seks

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije se është kërcënuar. Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të...

“Do vish me mua për 10.000 euro”- Pazare për një natë me Kejvina Kthellën: Femrat shqiptare kategorizohen si sende që shiten e blihen

para 4 muajve - Panorama

Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë të vërteta dhe janë modifikuar me anë...

“5 mijë euro për një natë”/ Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje

para 4 muajve - Lexo

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur...

“5 mijë euro për një natë”/ Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje

para 4 muajve - BalkanWeb

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur...

Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen...

Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Tetova Sot

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen...

Kejvinës i ofrojnë 10 mijë € për një natë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen...

Ia ofron 10 mijë € për një natë, ja si i përgjigjet Kejvina

para 4 muajve - Epoka e Re

Modeluesja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e “Instagramit” ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht...

“5 mijë euro për një natë”… Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara

para 4 muajve - PortaliOnline

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur...

“5 mijë euro për një natë” – Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara

para 4 muajve - Infokusi

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur...

FOTO/ “Q** me mua ose…”, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet, djemtë i ofrojnë mijëra euro për një natë

para 4 muajve - Java News

Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije se është kërcënuar. Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të...

“5 mijë euro për një natë” – Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje

para 4 muajve - GazetaBlic

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur...

“5 mijë euro për një natë”/ Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje

para 4 muajve - Almakos

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur...

Deri 10 mijë euro, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë (FOTOT)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK