http://kariera.mk

‘Pamjet e dhimbshme’/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

para 3 jave - Top Channel

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë....

Pamje të dhimbshme: Krokodilli kap në befasi dhe copëton zebrën

para 3 jave - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 13/07/2020 10:08 Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili,...

Pamje të dhimbshme: Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

para 3 jave - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 13/07/2020 10:08 Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili,...

Fotografitë grafike kapin momentin brutal që gjaku spërkat një zebër të pafuqishme

para 3 jave - Shprehja

Sekuenca e jashtëzakonshme tregon një tufë me zebra me kujdes duke menduar të bësh një kryqëzim lumi përpara se të zhytej në ujë, ku një krokodil i uritur kalon andej, transmeton lajmi.net. Një imazh i...

‘Pamje të dhimbshme’: Krokodili kap në befasi dhe e copëton zebrën

para 3 jave - Shprehja

Fotografitë tregojnë qartë se si përgjatë betejës zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lum, transmeton lajmi.net. Kafsha e pafat u copëtua brutalisht dhe krokodili shihet teksa shijon...

Fotot/Natyra e egër: Skena e krokodili që kap në befasi dhe copëton zebrën

para 3 jave - Java News

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë....

‘Pamje të dhimbshme’: Krokodili kap në befasi dhe e copëton zebrën

para 3 jave - Lajmi.net

Fotografitë tregojnë qartë se si përgjatë betejës zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lum, transmeton lajmi.net. Kafsha e pafat u copëtua brutalisht dhe krokodili shihet teksa shijon...

‘Pamjet e dhimbshme’: Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën – foto

para 3 jave - KosovaPress

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë....

FOTOT: Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

para 3 jave - Gazeta Tema

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK