FIFA certifikon 13 gjyqtarë nga Kosova që do të referojnë në ndeshje ndërkombëtare në vitin 2021

para një muaji - Klan Kosova

FIFA i ka certifikuar 13 referë nga Kosova që do të kenë të drejtën të ndajnë drejtësinë në ndeshjet ndëkombëtare në vitin 2021. Në mesin e këtyre është edhe një gjyqtare femër. Gjyqtarë kryesorë: Visar...

13 referë nga Kosova certifikohen nga FIFA, mbeten jashtë Çaka dhe Bejtullahu

para një muaji - Zeri

Kosovës i është shtuar edhe një gjyqtare femër që ka fituar të drejtën për të referuar në arenën ndërkombëtare gjatë vitit 2021. Florentina Kallaba është femra e parë në futsall që ka marrë stemën e FIFA-së...

FIFA e konfirmon/ 13 gjyqtarë nga Kosova certifikohen për të referuar në vitin 2021

para një muaji - Indeks online

Kosovës i është shtuar edhe një gjyqtare femër që ka fituar të drejtën për të referuar në arenën ndërkombëtare gjatë vitit 2021. Florentina Kallaba është femra e parë në futsall që ka marrë stemën e FIFA-së...

FIFA certifikon 13 referë kosovar

para një muaji - Infokusi

FIFA ka certifikuar 13 referë kosovar, të cilët do të kenë mundësi të ndajnë drejtësinë në ndeshje ndërkombëtare, shkruan Gazeta inFokus. Ndër ta është edhe një femër, Florentina Kallaba, e cila do të...

Certifikohet edhe një gjyqtare femër nga FIFA: Këta janë 13 referët kosovarë që morën stemën për gjykime ndërkombëtare

para një muaji - Periskopi

Kosovës i është shtuar edhe një gjyqtare femër që ka fituar të drejtën për të referuar në arenën ndërkombëtare gjatë vitit 2021. Florentina Kallaba është femra e parë në futsall që ka marrë stemën e FIFA-së...

FIFA certifikon 13 gjyqtarë nga Kosova që do të referojnë në ndeshje ndërkombëtare në vitin 2021

para një muaji - Ekonomia Online

FIFA i ka certifikuar 13 referë nga Kosova që do të kenë të drejtën të ndajnë drejtësinë në ndeshjet ndëkombëtare në vitin 2021. Në mesin e këtyre është edhe një gjyqtare femër. Gjyqtarë kryesorë: Visar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK