Histori frymëzimi/ 14 vjeçari nga Gjilani ka lindur pa njërin krah, por kjo nuk  e pengoi të ndjekë ëndrrën për t’u bërë futbollist

para një muaji - Top Channel

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari thotë se stërvitet rregullisht prej 7 vitesh dhe nuk ka ndërmend të ndalojë së punuari...

Djali 14 vjeçar nga Gjilani ka lindur pa njërin krah, por kjo nuk e pengoi të ndjekë ëndrrën

para një muaji - Bota Sot

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari thotë se stërvitet rregullisht prej 7 vitesh dhe nuk ka ndërmend të ndalojë së punuari...

Histori frymëzuese: 14 vjeçari nga Gjilani ka lindur pa njërin krah, por kjo nuk e pengoi të ndjekë ëndrrën e tij

para një muaji - GazetaBlic

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari thotë se stërvitet rregullisht prej 7 vitesh dhe nuk ka ndërmend të ndalojë së punuari...

Talenti 14-vjeçar nga Gjilani: Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë

para një muaji - Zeri

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari thotë se stërvitet rregullisht prej shtatë vitesh dhe nuk ka ndërmend të ndalojë së punuari...

Histori frymëzuese/ Lind pa një krah, 14 vjeçari nga Gjilani nuk ndal ëndrrën e tij për t’u bërë futbollist. Mesazhi për bashkëmoshatarët: Me punë arrihet çdo gjë!

para një muaji - Dosja.al

Enis Xhamaili 19 Janar, 2021 17:31 KOSOVË- Enis Xhamaili, është 14-vjeçari, i cili për fat të keq ka vetëm njërin krah ka treguar historinë frimëzese të tij. Në një intervistë që ka dhënë për “Shqipëria...

Storia e jashtëzakonshme e 14-vjeçarit nga Gjilani që lindi pa një krah por vazhdoi të ndjekë ëndrrën për t’u bërë futbollist

para një muaji - Periskopi

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari thotë se stërvitet rregullisht prej 7 vitesh dhe nuk ka ndërmend të ndalojë së punuari...

Talenti 14 vjeçar nga Gjilani: Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë

para një muaji - Infokusi

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari thotë se stërvitet rregullisht prej 7 vitesh dhe nuk ka ndërmend të ndalojë së punuari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK