Kuka: Ka ardh koha që Kosova të ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit

para 7 dite - Bota Sot

Selektori i reprezentacionit te xhudos së Kosovës, Driton Kuka, thotë se ka ardhur koha që Kosova ta ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit, i cili do të ndërtohej me kritere dhe jo me vota. Përmes një statusi...

Alarmon Driton Kuka: Sporti në krizë të madhe, koha që të vijnë njerëzit e duhur

para 7 dite - Gazeta Express

Driton Kuka ka bërë thirrje që sa më shpejt Kosova të bëhet me Këshillin Kombëtar të Sportit. Trajneri më i suksesshëm kosovar i cili ka fituar edhe medalje olimpike me xhudisten Majlinda Kelmendi, deklaron...

Kuka kërkon themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit

para 7 dite - RTK

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, të martën ka bërë thirrje për themelim të Këshillit Kombëtar të Sportit në Kosovë, për të cilin ka thënë se ai duhet të ndërtohet me kritere dhe jo me vota. “Këshilli...

Kuka kërkon themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit

para 7 dite - Koha.net

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, të martën ka bërë thirrje për themelim të Këshillit Kombëtar të Sportit në Kosovë, për të cilin ka thënë se ai duhet të ndërtohet me kritere, dhe jo me vota. “Këshilli...

Kuka kërkon themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit

para 7 dite - Insajderi

Trajneri i mirënjohur kosovar i xhudos, Driton Kuka, ka bërë thirrje të martën për themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit në Kosovë, për të cilin ka thënë se duhet të ndërtohet me kritere dhe jo me...

Kuka: Ka ardh koha që Kosova të ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit

para 7 dite - KosovaPress

Selektori i reprezentacionit te xhudos së Kosovës, Driton Kuka, thotë se ka ardhur koha që Kosova ta ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit, i cili do të ndërtohej me kritere dhe jo me vota. Përmes një statusi...

Kuka: Ka ardh koha që Kosova të ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit

para 7 dite - Gazeta Metro

Selektori i reprezentacionit te xhudos së Kosovës, Driton Kuka, thotë se ka ardhur koha që Kosova ta ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit, i cili do të ndërtohej me kritere dhe jo me vota. Përmes një statusi...

Kuka: Ka ardh koha që Kosova të ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit

para 7 dite - ATV Live

Selektori i reprezentacionit te xhudos së Kosovës, Driton Kuka, thotë se ka ardhur koha që Kosova ta ketë Këshillin Kombëtar tē Sportit, i cili do të ndërtohej me kritere dhe jo me vota. Përmes një statusi...

Kuka kërkon themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit

para 7 dite - Almakos

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, të martën ka bërë thirrje për themelim të Këshillit Kombëtar të Sportit në Kosovë, për të cilin ka thënë se ai duhet të ndërtohet me kritere, dhe jo me vota. “Këshilli...

Kuka kërkon themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit

para 7 dite - Ekonomia Online

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, të martën ka bërë thirrje për themelim të Këshillit Kombëtar të Sportit në Kosovë, për të cilin ka thënë se ai duhet të ndërtohet me kritere, dhe jo me vota. “Këshilli...

Kuka kërkon themelimin e Këshillit Kombëtar të Sportit

para 7 dite - Arbresh

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, të martën ka bërë thirrje për themelim të Këshillit Kombëtar të Sportit në Kosovë, për të cilin ka thënë se ai duhet të ndërtohet me kritere, dhe jo me vota. “Këshilli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK