Manchester United po mendon për një portier, hedh sytë nga Bundesliga

para një muaji - Albeu

Manchester United është në kërkim të një portieri të ri në merkaton e verës. Sipas “ESPN”, klubi anglez po punon për të gjetur një marrëveshje me Yann Sommer, portierin 33-vjeçar zvicerian të cilit i skadon...

Manchester United po mendon për një portier

para një muaji - Bota Sot

Manchester United po mendon për një portier, hedh sytë nga Bundesliga! Manchester United është në kërkim të një portieri të ri në merkaton e verës. Sipas “ESPN”, klubi anglez po punon për të gjetur një...

Manchester United po mendon për një portier, hedh sytë nga Bundesliga

para një muaji - ABC News

Manchester United është në kërkim të një portieri të ri në merkaton e verës. Sipas “ESPN”, klubi anglez po punon për të gjetur një marrëveshje me Yann Sommer, portierin 33-vjeçar zvicerian të cilit i skadon...

Yann Sommer ‘bie në sy’ të Manchester United pas paraqitjeve në Kupën e Botës

para një muaji - GazetaBlic

Yann Sommer ka ngjallur interesim te gjigantët anglezë, Manchester United pas paraqitjeve të mira me Kombëtaren e Zvicrës në Kupën e Botës. Sipas “ESPN”, United po mendon të nënshkruajë me 33 vjeçarin...

Manchester United po mendon për një portier, hedh sytë nga Bundesliga

para një muaji - Shenja

Manchester United është në kërkim të një portieri të ri në merkaton e verës. Sipas “ESPN”, klubi anglez po punon për të gjetur një marrëveshje me Yann Sommer, portierin 33-vjeçar zvicerian të cilit i skadon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK