E kishte fiksim që tek Interi/ Gati 30 mln €, Conte i dashuruar pas “luftëtarit” maroken

para 2 muajve - Top Channel

Maroku po zhvillon një Botëror fantastik deri tani. “Luanët e Atlasit” fituan grupin F duke eliminuar Belgjikën, ndërkohë që kaluan Spanjën në raundin e 1/8-ve dhe siguruan për herë të parë në histori...

E kishte fiksim që tek Interi/ Gati 30 mln €, Conte i dashuruar pas “luftëtarit” maroken

para një muaji - Zyrtare

Maroku po zhvillon një Botëror fantastik deri tani. “Luanët e Atlasit” fituan grupin F duke eliminuar Belgjikën, ndërkohë që kaluan Spanjën në raundin e 1/8-ve dhe siguruan për herë të parë në histori...

E kishte fiksim që tek Interi/ Gati 30 mln €, Conte i dashuruar pas “luftëtarit” maroken

para 2 muajve - SuperSport

Maroku po zhvillon një Botëror fantastik deri tani. “Luanët e Atlasit” fituan grupin F duke eliminuar Belgjikën, ndërkohë që kaluan Spanjën në raundin e 1/8-ve dhe siguruan për herë të parë në histori...

Amrabat luajti i lënduar ndaj Spanjës

para 2 muajve - Koha.net

Mesfushori i Fiorentinës, Sofyan Amrabat, ka qenë shumë i emocionuar pas fitores së Marokut në një të tetën e finales ndaj Spanjës dhe ka bërë të ditur se ka luajtur i lënduar. 26-vjeçari ishte prej më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK