http://kariera.mk

Kjo është rruga drejt ferrit

para 11 muajve - GazetaBlic

Rruga më e rrezikshme në botë, një udhë që duket se të con drejt ferrit, ku kanë humbur jetën dhjetëra udhëtare vitet e fundit, ndodhet në Turqi. Sipas një organizate që hulumton rrugët më të rrezikshme...

Kjo është rruga drejt ferrit

para 11 muajve - Gazeta Express

Rruga më e rrezikshme në botë, një udhë që duket se të con drejt ferrit,  ku kanë humbur jetën dhjetëra udhëtare vitet e fundit, ndodhet në Turqi. Sipas një organizate që hulumton rrugët më të rrezikshme...

Kjo është rruga drejt ferrit

para 11 muajve - Infokusi

Rruga më e rrezikshme në botë, një udhë që duket se të con drejt ferrit,  ku kanë humbur jetën dhjetëra udhëtare vitet e fundit, ndodhet në Turqi. Sipas një organizate që hulumton rrugët më të rrezikshme...

Kjo është rruga drejt ferrit

para 11 muajve - Infokusi

Rruga më e rrezikshme në botë, një udhë që duket se të con drejt ferrit,  ku kanë humbur jetën dhjetëra udhëtare vitet e fundit, ndodhet në Turqi. Sipas një organizate që hulumton rrugët më të rrezikshme...

FOTO/ ‘Udha drejt ferrit!’, ja ku ndodhet rruga më e rrezikshme në botë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Rruga më e rrezikshme në botë, një udhë që duket se të con drejt ferrit, ku kanë humbur jetën dhjetëra udhëtare vitet e fundit, ndodhet në Turqi. Sipas një organizate që hulumton rrugët më të rrezikshme...

Rruga më e rrezikshme në botë është në Turqi

para 11 muajve - Portalb

Rruga më e rrezikshme në botë – një rrugë e vërtetë për në ferr që ka marrë shumë jetë vitet e fundit ndodhet në Turqi. Një webfaqe – që hulumton rrugët më të rrezikshme në botë, zgjodhi rrugën “D915 Bayburt”...

FOTO/ ‘Udha drejt ferrit!’ Rruga në Turqi shpallet si më e rrezikshmja në botë

para 11 muajve - Syri

Rruga më e rrezikshme në botë, një udhë që duket se të con drejt ferrit,  ku kanë humbur jetën dhjetëra udhëtare vitet e fundit, ndodhet në Turqi. Sipas një organizate që hulumton rrugët më të rrezikshme...

Rruga më e rrezikshme në botë është në Turqi

para 11 muajve - Ina

Rruga më e rrezikshme në botë – një rrugë e vërtetë për në ferr që ka marrë shumë jetë vitet e fundit ndodhet në Turqi. Një webfaqe – që hulumton rrugët më të rrezikshme në botë, zgjodhi rrugën “D915 Bayburt”...

Rruga më e rrezikshme në botë është në Turqi

para 11 muajve - Zeri

Rruga më e rrezikshme në botë – një rrugë e vërtetë për në ferr që ka marrë shumë jetë vitet e fundit ndodhet në Turqi. Një webfaqe – që hulumton rrugët më të rrezikshme në botë, zgjodhi rrugën “D915 Bayburt”...

Rruga më e rrezikshme në botë është në Turqi

para 11 muajve - Lajmi.net

Rruga më e rrezikshme në botë – një rrugë e vërtetë për në ferr që ka marrë shumë jetë vitet e fundit ndodhet në Turqi. Një webfaqe – që hulumton rrugët më të rrezikshme në botë, zgjodhi rrugën “D915 Bayburt”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK