http://kariera.mk

Publikohet një imazh i skenave të nxehta në mes Artës e Brunos në klip!

më 7.2017 - Prive

Tashmë jeni njohur me çiftin më të ri të showbiz-it vendor. Arta Nitaj, aktorja e serialit ‘O sa mirë’ dhe tani i dashuri i saj, këngëtari Bruno, do të shfaqen bashkë në klipin e tyre më të ri. Dhe një...

Bleona komplet nudo, ka mbathur veç këpucë

më 7.2017 - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare, Blerona Qereti, ka publikuar një foto artistike në profilin e saj në ‘Instagram’. Bukuroshja në këtë fotografi e cila është pothuajse krejtësisht nudo, ka dashur t’i mbulojë...

FOTO/ Bruno i “Threedots” dhe Arta konfirmojnë lidhjen e tyre me këtë foto

më 7.2017 - Lexo

Vetëm tani vendosi ta bëjë publike lidhjen me këngëtarin e “Threedots” , Bruno, pasi ka postuar një foto bashkë me këngëtarin. Aktorja e serialit “O sa mirë”, më parë ka qenë  në lidhje me djalin  Presdientit,...

Arta Nitaj fotografi të ngjashme me Brunon, që dikur e kishte Alesia

më 7.2017 - Indeks online

Arta Nitaj ka vendosur që të mos e fshehë më lidhjen me Brunon edhe pse është kohë e shkurtër që nga ndarja e saj me të dashurin, Endrit Thaçi njohur ndryshe si djali i Presidentit Thaçi. Arta e njohur...

Arta Nitaj fotografi të ngjashme me Brunon, që dikur e kishte Alesia

më 7.2017 - Sovrani

Arta Nitaj ka vendosur që të mos e fshehë më lidhjen me Brunon edhe pse është kohë e shkurtër që nga ndarja e saj me të dashurin, Endrit Thaçi njohur ndryshe si djali i Presidentit Thaçi. Arta e njohur...

Kjo është fotografia më e ëmbël e Artës me Brunon

më 7.2017 - Gazeta Express

Aktorja e serialit ‘O sa mirë’, Arta Nitaj, e ka konfirmuar lidhjen e saj me Brunon, shkruan Gazeta Express. Ajo ka vendosur që ta tregojë haptas këtë, pasi që në profilin e saj në ‘Instagram’, ka publikuar...

Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon

më 7.2017 - Infokusi

Këto ditë u raportua se aktorja e serialit ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Bruno. Veprimi i fundit i Artës që në serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj...

Pak ditë nga ndarja me djalin e Presidentit, modelja lidhet me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM)

më 7.2017 - Albeu

Emri i saj u lakua shpeshherë për disa lidhje por ishte lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi ajo që e njohu më shumë në publik. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj...

Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

më 7.2017 - Zhurnal

Loading... Arta Nitaj e konfirmon lidhjen! Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Bruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”. E si...

Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

më 7.2017 - GazetaBlic

Arta Nitaj e konfirmon lidhjen! Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Bruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”. E si duket vet...

Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

më 7.2017 - Prive

Aktorja kosovare e serialit komedik ‘O sa Mirë’, është në një lidhje dashurie me këngëtarin shqiptar Bruno. Prive të shtunën, raportoi se dyshja janë të lidhur prej muajsh, por pa marrë konfirmim nga asnjëri...

“Xhesika” dhe Bruno bashkë! Aktorja ka diçka për të treguar

më 7.2017 - RTV 21

Arta Nitaj e konfirmon lidhjen! Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Beruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”. E si duket vet...

FOTO/ Aktorja shqiptare konfirmon lidhjen

më 7.2017 - Syri

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë....

FOTO/ Aktorja shqiptare konfirmon lidhjen

më 7.2017 - Lajm

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë....

FOTO/ U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri

më 7.2017 - Lexo

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon

më 7.2017 - Lajmi.net

Këto ditë u raportua se aktorja e serialit 'O sa mirë', Arta Nitaj ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Bruno. Veprimi i fundit i Artës që në serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj...

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

më 7.2017 - BalkanWeb

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

Xhesika konfirmon lidhjen e re me këngëtarin e njohur

më 7.2017 - Almakos

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë....

U nda nga djali i Presidentit Thaçi, bukuroshja ‘hakmerret’, publikon foto me të dashurin e ri

më 7.2017 - Java News

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

më 7.2017 - Infokusi

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

më 7.2017 - Gazeta Express

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

më 7.2017 - Indeks online

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

më 7.2017 - Sovrani

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit...

Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon

më 7.2017 - Arbresh

Këto ditë u raportua se aktorja e serialit ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Bruno. Veprimi i fundit i Artës që në serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj...

E pabesueshme: ‘Xhesika e ‘O sa mirë’ publikon foto me të dashurin e ri

më 7.2017 - Periskopi

Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin ‘O sa mire’ duket se shpejtë ka ndërruar të dashurin. Ditë më parë u raportua për një lidhje të mundshme me këngëtarin Bruno,...

U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

më 7.2017 - Gazeta Monitor

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Lajm

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Arta Nitaj në lidhje më këtë këngëtar

më 7.2017 - AlbPortali

Arta Nitaj vajza e cila e mori famën pas pjesëmarrjes në serialin ‘’O sa mirë’’ duket se edhe po shijon lidhjet e saja me meshkuj. Loading... U përfol për Endrit Thacin mirëpo tani po flitet se ajo është...

Arta Nitaj në lidhje më këtë këngëtar

më 7.2017 - 10minuta

Arta Nitaj vajza e cila e mori famën pas pjesëmarrjes në serialin ‘’O sa mirë’’ duket se edhe po shijon lidhjet e saja me meshkuj. U përfol për Endrit Thacin mirëpo tani po flitet se ajo është në lidhje...

Arta Nitaj në lidhje me Brunon, pritet klipi me skena te nxehta

më 7.2017 - Prive

Arena e showbiz-it shqiptar, le të bëhet gati për çiftin më të ri. Prive ka marrë vesh nga burime të afërta të dyshes, se aktorja e serialit ‘O sa Mirë’ dhe këngëtari shqiptar Bruno, janë në një lidhje...

Zbulohet i dashuri i ri i "Xhesikës", ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Zhurnal

Loading... U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur...

Aktorja seksi la djalin e Hashim Thaçit për të nisur një lidhje dashurie me Brunon?

më 7.2017 - Blitz

Ka bërë jo pak bujë lidhja e dashurisë mes aktores së re dhe shumë seksi Arta Nitajt (e cila është shumë e njohur në Kosovë pasi është pjesë e serialit ‘O sa mirë’) dhe djalit të Hashim Thaçit, Endritit...

U nda nga djali i Presidentit, zbulohet lidhja e re e aktores me këngëtarin

më 7.2017 - BalkanWeb

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë...

U nda nga djali i Presidentit, zbulohet lidhja e re e aktores

më 7.2017 - BalkanWeb

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë...

U përfol për lidhje me djalin e presidentit, zbulohet lidhja e re e aktores shqiptare me këngëtarin

më 7.2017 - Java News

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Opozita

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - GazetaBlic

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Infokusi

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Gazeta Express

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Gazeta Monitor

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

më 7.2017 - Periskopi

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

më 7.2017 - Ina

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën, shkruan lajmi.net...

Zbulohet lidhja e re e ‘Xhesikës’ së “O Sa Mirë”

më 7.2017 - Telegrafi

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet lidhja e re e ‘Xhesikës’ së “O Sa Mirë”

më 7.2017 - Almakos

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Pas Endritit, “Xhesika” në lidhje me këtë aktor?

më 7.2017 - RTV 21

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën. Sipas burimeve të...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

më 7.2017 - Zeri

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën. Sipas burimeve...

Bruno i dashuri i ri i "Xhesikës" së "O Sa Mirë"

më 7.2017 - Indeks online

Pas ndarjes  nga Endriti, aktorja e njohur Arta Nitaj ka filluar romancë të re. Kësaj radhe bëhet fjalë për një këngëtarë, e ai është Bruno, shkruan Indeksonline. Sipas burimeve të Prive, "Xhesika" dhe...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

më 7.2017 - Infokusi

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën. Sipas burimeve...

Ja me cilin këngëtar është në lidhje ‘Xhesika’

më 7.2017 - Infokusi

Aktorja Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Ajo nga roli i ‘Xhesikës’ që pati në serialin ‘O sa mirë’ arriti të fitoj vëmendje, transmeton Infokusi. U tha se është në lidhje me...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

më 7.2017 - Lajmi.net

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën, shkruan lajmi.net...

Zbulohet: Këngëtari i njohur i dashuri i ri i Arta Nitajt?!

më 7.2017 - Prive

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Arta Nitaj në një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur

më 7.2017 - Sovrani

Aktorja Arta Nitaj ka filluar romancë të re. Kësaj radhe bëhet fjalë për këngëtarin Bruno Sipas burimeve të Prive, “Xhesika” dhe Bruno kanë filluar lidhjen e tyre para disa muajsh, dhe se gjithcka po shkon...

Zbulohet i dashuri i ri i “Xhesikës” së “O Sa Mirë” (Foto/Video)

më 7.2017 - Periskopi

Pas ndarjes  nga Endriti, aktorja e njohur Arta Nitaj ka filluar romancë të re. Kësaj radhe bëhet fjalë për një këngëtarë, e ai është Bruno, shkruan Indeksonline. Sipas burimeve të Prive, “Xhesika” dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK