http://kariera.mk

Afrona shfaqet atraktive nga pushimet

para 11 muajve - GazetaBlic

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj. Afrona...

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare, shfaqet mahnitëse

para 11 muajve - Standard

Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj. Afrona vazhdon me punën e saj si modele.

Demi Rose, një rivale e denjë e Kardashianëve

para 11 muajve - Top Channel

Demi Rose ka marrë një vëmendje të madhe kohët e fundit, për shkak të linjave të saj. Ndoshta pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet. Madje, ajo para pak kohësh u përfol edhe...

Kylie Jenner pa selfie!

para 11 muajve - Top Channel

Kylie njihet mjaft për postimet e selfie-t të saj, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për GQ Mexico. Modelja 19-vjeçarja i lë mjaft vend imagjinatës teksa në sfond...

Afrona shfaqet atraktive nga pushimet

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Afrona Dika shfaqet më seksi se kurrë

para 11 muajve - Lajm

Afrona Dika, është njëra ndër femrat më të bukura. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku po duket mjaft seksi. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Afrona Dika shfaqet më seksi se kurrë

para 11 muajve - Gazeta Express

Afrona Dika, është njëra ndër femrat më të bukura. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë  e saj në ‘Instagram’, ku po duket mjaft seksi. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum...

Kylie Jenner provokuese në setin e ri fotografik

para 11 muajve - Ora news

Supermodelja gjithmonë provokon me foton e saj. Dhe këtë herë Kylie Jenner e veshur me bikini ngjyrë gri dukej shumë tërheqëse dhe seksi. 19-vjeçarja ka realizuar setin e ri fotografik duke ekspozuar format...

FOTOT/ Demi Rose, me format bombastike, bën “xheloze” dhe motrat Kardashian

para 11 muajve - Gazeta Tema

Modelja seksi Demi Rose kohët e fundit ka marrë vëmëndjen e mediave rosë dhe jo vetëm, për shkak të linjave bombastike që ajo ka. Pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet sidomos...

Afrona nuk ndalet me poza provokuese në bikini, shfaqet…

para 11 muajve - Periskopi

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj. Afrona...

Demi Rose, një rivale e denjë e Kardashianëve

para 11 muajve - KosovaPress

Ndoshta pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet. Madje, ajo para pak kohësh u përfol edhe për një lidhje të mundshme me të dashurin e Kylie Jenner, Tyga-n. Por lidhja nuk u konfirmua...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 11 muajve - Gazeta Express

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 11 muajve - Telegrafi

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë. Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Imazhe të reja nga Kylie, shfaqet shumë tërheqëse

para 11 muajve - Lajmi.net

Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa foto nga seti fotografik realizuar për revistën prestigjioze ‘GQ’. Kylie u shfaq me të brendshme, me të cilat zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe vinte...

Kylie Jenner tregon trupin e saj seksi në bikini

para 11 muajve - Gazeta Express

Ajo është një nga femrat më të famshme në botë. Kylie Jenner u shfaq shumë seksi në setin e ri të fotografive të bërë për GQ Mexico. 19-vjeçarja kishte të veshur bikini ngjyrë hiri, përderisa pozoi pranë...

Kylie Jenner pa selfie!

para 11 muajve - Infokusi

Kylie njihet mjaft për postimet e selfie-t të saj, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për GQ Mexico. Modelja 19-vjeçarja i lë mjaft vend imagjinatës teksa në sfond...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 11 muajve - Infokusi

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 11 muajve - Almakos

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë. Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Kylie Jenner tregon trupin e saj seksi në bikini

para 11 muajve - Lajm

Ajo është një nga femrat më të famshme në botë. Kylie Jenner u shfaq shumë seksi në setin e ri të fotografive të bërë për GQ Mexico. 19-vjeçarja kishte të veshur bikini ngjyrë hiri, përderisa pozoi pranë...

Demi Rose i lë shpesh pak vend imagjinatës

para 11 muajve - Java News

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqur ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet.

Santorini/ Shkupianja seksi pozon me bikini, tërbohen grekët

para 11 muajve - Ina

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 11 muajve - GazetaBlic

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja.

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 11 muajve - Infokusi

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja. Etiketa: Demi Rose

Kjo s’është e tëra, pozimet e Kylie-t sot do të ju “çmendin”

para 11 muajve - GazetaBlic

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Kjo s’është e tëra, pozimet e Kylie-t sot do të ju “çmendin”

para 11 muajve - Indeks online

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Adelina Tahiri me bikini i ‘çmend’ grekët

para 11 muajve - Periskopi

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina Tahiri pozon me bikini, tërbohen grekët

para 11 muajve - Gazeta Express

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Motra e Kim-it ‘çmend’ me trupin seksi, shikojeni

para 11 muajve - Periskopi

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Adelina Tahiri pozon me bikini, tërbohen grekët

para 11 muajve - Arbresh

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Kylie nuk ndalet dot, vjen me poza më të nxehta se kurrë

para 11 muajve - Arbresh

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 11 muajve - Gazeta Express

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë: Express Rozë

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 11 muajve - Infokusi

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja.

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq...

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 11 muajve - Tetova Sot

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja.

Santorini/ Këngëtarja shqiptare seksi pozon me bikini, tërbohen grekët

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 34 Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq...

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 11 muajve - Sovrani

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje.Kështu...

Demi Rose mahnitëse në setin e ri

para 11 muajve - GazetaBlic

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 11 muajve - Periskopi

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina pozuar me bikini, tërheq vëmendjen në Santorini

para 11 muajve - Tetova Sot

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina pozuar me bikini, tërheq vëmendjen në Santorini

para 11 muajve - Lajm

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Fotogaleri/ Adelina me bikini, tërbon Santorinin

para 11 muajve - Opinion

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

FOTO/ Adelina pozuar me bikini, tërheq vëmendjen në Santorini

para 11 muajve - Syri

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 11 muajve - Telegrafi

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 11 muajve - Almakos

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Demi Rose i bën ‘xheloze’ motrat Kardashian

para 11 muajve - Tetova Sot

Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj. Duke e...

FOTO/ Demi Rose mahnitëse në setin e ri

para 11 muajve - Syri

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Demi Rose ndez Ibiza-n

para 11 muajve - Flaka

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Këto FOTO bëhen një herë në jetë! Të shkrepura në momentin e duhur!

para 11 muajve - Syri

Jo çdokush mund ta bëjë një foto të përkryer, por kur dikush ia del që ta bëjë, rezultati është me të vërtetë mahnitës. Për të bërë fotografi të tilla nuk keni nevojë që të jeni një fotograf profesionist...

Afrona Dika "tradhtohet"’ nga bikinit

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep...

Demi Rose i bën "xheloze" motrat Kardashian

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj,...

Adelina Tahiri me foto mahnitëse nga pushimet

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe...

Kaq tërheqëse nuk shfaqet shpesh Demi, shikoni këto FOTO

para 11 muajve - Gazeta Express

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

FOTOT/ Demi Rose nxjerr në pah format bombastike

para 11 muajve - Gazeta Tema

Modelja e famshme Demi Rose ka zgjedhur që në këto ditë të nxhehë të freskohet duke u larë  në pishinë dhe duke shijuar një pije të ftohtë. Por 22 vjeçarja nuk ka mundur që të mos rezistojë pa realizuar...

Demi Rose i bën ‘xheloze’ motrat Kardashian me këto forma bombastike

para 11 muajve - Lexo

Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj. Duke e...

FOTOT/ Demi Rose trondit rrjetin me format bombastike

para 11 muajve - Java News

Modelja e famshme Demi Rose ka zgjedhur që në këto ditë të nxhehë të freskohet duke u larë  në pishinë dhe duke shijuar një pije të ftohtë. Por 22 vjeçarja nuk ka mundur që të mos rezistojë pa realizuar...

Kaq tërheqëse nuk shfaqet shpesh Demi, shikoni këto FOTO

para 11 muajve - Infokusi

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 11 muajve - GazetaBlic

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 11 muajve - Infokusi

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona 'tradhtohet' nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 11 muajve - Gazeta Express

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen…

para 11 muajve - Periskopi

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit

para 11 muajve - Sovrani

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje aq të kënaqshme.Kësaj...

Adelina Tahiri shfaqet nga pushimet, ajo…

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe trupin si çokolladë. Reklamë Reklamë

Demi Rose sërish në qendër të vëmendjes falë fizikut të saj

para 11 muajve - Telegrafi

Demi Rose i ka vënë në pah linjat e saj mahnitëse duke pozuar pranë një pishine në Ibiza. Bukuroshja nga Birminghami është shfaqur me bikini për një fotosesion atraktiv, në të cilin duket magjepsëse. Pozat...

Demi Rose ndez Ibiza-n

para 11 muajve - Top Channel

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Adelina si çokolladë nga Greqia

para 11 muajve - Indeks online

Adelina Tahiri po vazhdon të relaksohet. Këngëtarja seksi edhe më tej po qëndron në Greqi, shkruan Indeksonline. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është...

Demi Rose sërish në qendër të vëmendjes falë fizikut të saj

para 11 muajve - Almakos

Demi Rose i ka vënë në pah linjat e saj mahnitëse duke pozuar pranë një pishine në Ibiza. Bukuroshja nga Birminghami është shfaqur me bikini për një fotosesion atraktiv, në të cilin duket magjepsëse. Pozat...

Bukuroshja e njohur i lë pak vend imagjinatës, këto FOTO duhet t’i shikoni patjetër!

para 11 muajve - Lajm

Ajo është e një rivale e denjë e motrave Kardashian jo vetëm për faktin që mundi t’i marrë të dashurin kylie Jennerit, por akoma më shumë për format e mahnitshme trupore që ajo zotëron. Bëhet fjalë për...

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës, këto foto duhet t’i shihni patjetër

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 14 Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqu ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet. Duke shfaqur asetet e saj më të mira, modelja 22 vjeçare...

Adelina Tahiri ndjehet nxehtë në Santorini

para 11 muajve - AlbPortali

Adelina Tahiri ka lënë anash angazhimet e saja si këngëtare dhe ka vendosur të kalojë pushimet verore në një nga pikat më të njohura turistike në Greqi. Loading... Ajo së fundi ka postuar një foto në llogarinë...

Adelina Tahiri ndjehet nxehtë në Santorini

para 11 muajve - 10minuta

Adelina Tahiri ka lënë anash angazhimet e saja si këngëtare dhe ka vendosur të kalojë pushimet verore në një nga pikat më të njohura turistike në Greqi. Ajo së fundi ka postuar një foto në llogarinë e...

Adelina Tahiri ndjehet nxehtë në Santorini

para 11 muajve - KosovaPress

Ajo së fundi ka postuar një foto në llogarinë e saj në Facebook, ku shihet duke u relaksuar në bikini në ishullin Santorini, transmeton KosovaPress. Ajo në foton e publikuar sonte, ka treguar trupin e...

Demi Rose publikon foto ku tregon belin e saj të ngushtë dhe vithet e saj të gjera

para 11 muajve - Periskopi

Demi Rose i ka vënë në pah linjat e saj mahnitëse duke pozuar pranë një pishine në Ibiza. Bukuroshja nga Birminghami është shfaqur me bikini për një fotosesion atraktiv, në të cilin duket magjepsëse. Në...

Adelina Tahiri me foto mahnitëse nga pushimet

para 11 muajve - Arbresh

Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe trupin si çokolladë.

Afrona 'tradhtohet' nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 11 muajve - Indeks online

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Adelina Tahiri me foto mahnitëse nga pushimet

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe trupin si...

Bukuroshja e njohur i lë pak vend imagjinatës, këto FOTO duhet t’i shikoni patjetër...!

para 11 muajve - Syri

Ajo është e një rivale e denjë e motrave Kardashian jo vetëm për faktin që mundi t’i marrë të dashurin kylie Jennerit, por akoma më shumë për format e mahnitshme trupore që ajo zotëron. Bëhet fjalë për...

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës, këto foto duhet t’i shihni patjetër

para 11 muajve - Gazeta Express

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqu ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet. Duke shfaqur asetet e saj më të mira, modelja 22 vjeçare ka lënë pak...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 11 muajve - Infokusi

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës, këto foto duhet t’i shihni patjetër

para 11 muajve - Infokusi

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqu ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet. Duke shfaqur asetet e saj më të mira, modelja 22 vjeçare ka lënë pak për imagjinatën.

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 11 muajve - Gazeta Express

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen pjesët intime

para 11 muajve - Sovrani

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje aq të kënaqshme. Bukuroshja është tradhëtuar nga biknit të cilat ia kanë nxjerrë asaj në pah...

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 11 muajve - Antpress

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Fotot/ Demi Rose po pushon në Ibiza, “çmend” me linjat bombastike

para 11 muajve - Lexo

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Demi Rose i bën ‘xheloze’ motrat Kardashian

para 11 muajve - Arbresh

Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj, transmeton...

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 11 muajve - Infokusi

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 11 muajve - Tetova Sot

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 11 muajve - Tetova Sot

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Të pasme si ‘pjeshkë’: Demi i çmend të gjithë në plazh

para 11 muajve - GazetaBlic

Demi Rose po kthehet në superstarin e mediave rozë. Kjo për shkak të formave seksi. Modelja 22-vjeçare ka edhe një fytyrë engjëllore. Këtë herë ajo u fotografua duke pushuar në Ibiza.

Afrona Dika tregon trupin e saj seksi

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero, shkruan arbresh.info. Afrona njihet për format seksi që ajo...

Afrona e Bleros shfaqet më seksi se kurrë në bikini

para 11 muajve - Tetova Sot

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë e ka dëshmuar edhe...

‘Zhvishet’ edhe Afrona, tregon linjat në bikini

para 11 muajve - Lajmi.net

E fejuara e këngëtarit Blero, blogerja Afrona Dika ka treguar linjat e saj në plazhin e Ulqinit. Ajo duket se po qëndron atje bashkë me Bleron, pasi që të dy po shpërndajnë imazhe nga plazhi i Ulqinit,...

Afrona e Bleros shfaqet më seksi se kurrë në bikini

para 11 muajve - Lajm

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë e ka dëshmuar edhe...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 11 muajve - Zeri

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Të gjithë sytë tek Demi Rose kur shfaqet në plazh

para 11 muajve - Lajmi.net

Demi Rose ka habitur të gjithë me linjat e saj, gjatë pushimeve në plazhet e Ibizas. Bukuroshja 22 vjeçe, u shfaq me bikini me shumë ngjyra gjatë relaksim në plazh, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net....

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 11 muajve - Gazeta Express

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Demi Rose ‘shpërthyese’ në plazh, të gjithë sytë tek ajo

para 11 muajve - Periskopi

Demi Rose ka habitur të gjithë me linjat e saj, gjatë pushimeve në plazhet e Ibizas. Bukuroshja 22 vjeçe, u shfaq me bikini me shumë ngjyra gjatë relaksim në plazh, shkruan TheSun, transmeton lajmi. Rroba-banjot...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 11 muajve - Infokusi

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Afrona e Bleros shfaqet më seksi se kurrë në bikini

para 11 muajve - Periskopi

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero, shkruan arbresh.info. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë...

Afrona Dika tregon trupin e saj seksi

para 11 muajve - Arbresh

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero, shkruan arbresh.info. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë...

FOTOT/ Mbretëresha e Snapchatit i “nxjerr sytë” fansave, provokon me gjoksin shpërthyes

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kylie Jenner, e njohur ndryshe si “Mbretëresha e Snapchatit” ka  shokuar fansat duke shfaqur gjoksin e saj  në selfien e fundit. Me këtë të fundit duket se e ka lëshuar dorën fare, pasi praktikisht ju ka “nxjerrë sytë” fansave.

Demi Rose ngre temperaturat në Ibiza

para 11 muajve - Ora news

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Demi Rose shfaqet tejet provokative

para 11 muajve - Indeks online

Modelja e famshme, Demi Rose po kërkon vëmendjen e juaj. Rose ka shfaqur asetet e saj, me anë të një fotografie të cilën e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram – shkruan Indeksonline. Kujtojmë...

Demi Rose shfaqet tejet provokative

para 11 muajve - Indeks online

Modelja e famshme, Demi Rose po kërkon vëmendjen e juaj. Rose ka shfaqur asetet e saj, me anë të një fotografie të cilën e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram – shkruan Indeksonline. Kujtojmë...

Modelja e njohur shfaqet tejet provokuese

para 11 muajve - Sovrani

Modelja e famshme, Demi Rose po kërkon vëmendjen e juaj. Rose ka shfaqur asetet e saj, me anë të një fotografie të cilën e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram. Kujtojmë se Rose, vazhdon të deklarohet...

Demi shpërthen në Ibiza

para 11 muajve - Infokusi

U shkëput nga Ibiza për pak orë, për të marrë pjesë në një mbrëmje gala të organizuar nga një revistë gossip dhe më pas iu rikthye “punës” në plazhet spanjolle. Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë...

Demi shpërthen në Ibiza

para 11 muajve - KosovaPress

Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë në brigjet e Ibizas, fillimisht për të treguar asetet që i ka falur natyra dhe më pas talentin si DJ, një ëndërr e hershme e 22-vjeçares, që thotë se ka një...

Demi shpërthen në Ibiza

para 11 muajve - Flaka

U shkëput nga Ibiza për pak orë, për të marrë pjesë në një mbrëmje gala të organizuar nga një revistë gossip dhe më pas iu rikthye “punës” në plazhet spanjolle. Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë...

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës

para 11 muajve - Arbresh

Ajo kurrë nuk është treguar e turpshme për të shfaqur linjat e saj. Këtë herë ajo e bëri të njejtën gjë në Ibiza, duke u siguruar që të gjithë sytë të ishin te ajo, transmeton portali arbresh.info Ajo...

Demi shpërthen në Ibiza

para 11 muajve - Top Channel

U shkëput nga Ibiza për pak orë, për të marrë pjesë në një mbrëmje gala të organizuar nga një revistë gossip dhe më pas iu rikthye “punës” në plazhet spanjolle. Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë...

Adelina Tahiri zgjedh ishullin grek për pushime

para 11 muajve - AlbPortali

Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira.Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira. Loading......

Adelina Tahiri zgjedh ishullin grek për pushime

para 11 muajve - 10minuta

Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira.Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira. Ajo...

Çfarë të themi, a ka më të bukur se Demi?

para 11 muajve - Indeks online

Demi Rose është më e bukur edhe se sa plazhi i Ibizas. Modelja e famshme britanike është shfaqur tejet seksi nga pushimet në Spanjë. Me bikinet me plot ngjyra, Demi dukej më e ngrohtë për nga natyra. Nga...

Të pasme si ‘pjeshkë’: bukuroshja i çmend të gjithë në plazh

para 11 muajve - Tetova Sot

Demi Rose po kthehet në superstarin e mediave rozë. Kjo për shkak të formave seksi. Modelja 22-vjeçare ka edhe një fytyrë engjëllore. Këtë herë ajo u fotografua duke pushuar në Ibiza.

Adelina Tahiri zgjedh ishullin grek për pushime

para 11 muajve - Tetova Sot

Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira. Ajo ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta të korrikut. Në një foto të...

Adelina ekspozon linjat perfekte në bikini

para 11 muajve - RTV 21

Këngëtarja po i shijon pushimet në Santorini Këngëtarja nga Shkupi e cila ka adhurues të shumtë të të gjitha trevave shqiptare Adelina Tahiri njihet si njëra ndër femrat më tërheqëse dhe më me stil. Shpesh...

Adelina në Santorini!

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Është bërë IN të shkuarit në Santorini. Shumë emra të njohur të skenës shqiptare duket se po inspirohen nga njëri-tjetri për vendet se ku të pushojnë, shkruan lajmi.net Përpos Gjikos dhe Elitës,...

Kylie Jenner seksi në bikini

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes. Kylie Jenner ka format trupore që çdo kush do t’i ëndërronte. Ajo falë bukurisë që ka është shumë aktive në rrjetet sociale, duke provokuar fansat. E 19...

Adelina Tahiri zgjedh ishullin grek për pushime

para 11 muajve - KosovaPress

Ajo ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta të korrikut. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Adelina duket se po ia kalon mirë në ishullin grek, por ajo që bie në...

FOTOT/ Demi Rose më seksi se kurrë në Ibiza

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ajo kurrë nuk heziton që të nxjerrë në pah format e saj bombastike, dhe këtë gjë e ka bërë në setin e fundit fotografik. Teksa shihte kameran e veshur me bikini,  Demi Rose dukej mjaft seksi. Modelja 22...

Demi Rose i lë shumë pak vend imagjinatës

para 11 muajve - Lajm

Ajo kurrë nuk u turpërua të tregonte trupin e saj. Demi Rose çdo herë që paraqitet kujdeset që të gjithë t’i kthejnë sytë kah ajo. Modelja u pa në plazhet e Ibizës, dhe falë zgjedhjes së duhur të rrobave...

FOTOT/ Kylie Jenner shfaqet seksi me bikini

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes. Kylie Jenner ka format trupore që çdo kush do t’i ëndërronte. Ajo falë bukurisë që ka është shumë aktive në rrjetet sociale, duke provokuar fansat. E 19...

Demi Rose i lë shumë pak vend imagjinatës

para 11 muajve - Arbresh

Ajo kurrë nuk u turpërua të tregonte trupin e saj. Demi Rose çdo herë që paraqitet kujdeset që të gjithë t’i kthejnë sytë kah ajo, transmeton arbresh.info. Modelja u pa në plazhet e Ibizës, dhe falë zgjedhjes...

Kylie Jenner çmend rrjetin me foto provokuese

para 11 muajve - Syri

Ajo kurrë nuk ngurron që të ekspozojë format e saj trupore dhe Kylie Jenner ka shfaqur edhe këtë herë linjat e saj joshëse. Ylli 19-vjeçar ka postuar një foto në Instagram me reçipeta të holla mëndafshi...

Mbretëresha e plazhit është Demi Rose

para 11 muajve - Java News

Zor se dikujt i rrinë kostumet e banjes më mirë sesa seksbombës britanike, Demi Rose. Thjesht fantastike! Por ajo eshte shume provakative me te gjitha format e saj…

Adelina publikon një FOTO super të nxehtë nga vaska

para 11 muajve - Syri

Është në pushime luksoze.  E që nga atje Adelina Tahiri po publikon fotografi, ku tregon edhe pjesë nga trupi i saj. Edhe sot, në Instagram ka hedhur një foto, ku shihet se ka zbuluar këmbët teksa ishte...

‘Bomba’ Demi ‘thyen’ rrjetin, nxjerr të pasmet gjigante

para 11 muajve - Periskopi

Ajo kurrë nuk e humb mundësinë për të ekspozuar hiret trupore për 4.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Dhe Demi Rose pozoi edhe njëherë tejet seksi në bikini, gjatë pushimeve në Ibiza, përcjell Bota...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK