http://kariera.mk

Gruaja që humbi 65 kg, shmangu 4 ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Gazeta Express

Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të...

Njihuni me gruan që humbi 65 kg, shmangu 4 ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Shekulli

Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Zeri

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në veçanti mënyrën e të ushqyerit. Kur ajo pa për herë të parë një...

Gruaja që humbi 65 kg, shmangu 4 ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të...

Humbi 65 kg, shmangu katër ushqimet që shqiptarët i konsumojnë shumë

para 9 muajve - NOA

Ajo quhet Casey Gemmell, është nga Australia dhe ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Telegrafi

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në veçanti mënyrën e të ushqyerit. Kur ajo pa për herë të parë një...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, i shmangi këto ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - InfoShqip

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në veçanti mënyrën e të ushqyerit. Kur ajo pa për herë të parë një...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Zhurnal

Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Bota Press

Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Infokusi

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në veçanti mënyrën e të ushqyerit. Kur ajo pa për herë të parë një...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Almakos

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në veçanti mënyrën e të ushqyerit. Kur ajo pa për herë të parë një...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Lajm

Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë. Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të...

Humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Syri

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

Humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Arbresh

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

Humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Tetova Sot

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

Humbi 65 kilogram, duke braktisur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Periskopi

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

Humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Standard

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

Humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Gazeta Express

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

Humbi 65 kilogram, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

para 9 muajve - Tetova Sot

Mjaftoi vetëm një fotografi që t’ia ndryshojë jetën 37-vjeçares Casey Gemmell. Kurë e pa së pari fotografinë, e realizuar në festën e ditlindjes së djalit, nuk mund t’i besonte syve se si dukej. “Mendova...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK