http://kariera.mk

Kylie, gjithmonë di të duket perfekte!

para 9 muajve - Indeks online

Modelja e famshme, Kylie Jenner ka bërë një paraqitje 'live' në Instagram. E bukura e familjes Kardashian, dita-ditës po ia kalon edhe motrës së saj Kimit. Jenner, gjatë kësaj paraqitjeje ka rregulluar...

Demi Rose kopje e rivales së saj në dashuri

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Ato kanë qenë të dyja të lidhura me reperin e njohur Tyga. Dhe demi rose, 22 duket se po e sfidon hapur vajzën e njohur të reality show, Kylie Jenner, madje të gjithë klanin Kardashian teksa gjendej në...

Kujdes, kjo vajzë do t’ju trondisë rishtazi!

para 9 muajve - Vizion Plus

Demi Rose ka marrë një vëmendje të madhe kohët e fundit, për shkak të linjave të saj. Ndoshta pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet. Madje, ajo para pak kohësh u përfol edhe...

FOTO/ Seksbomba e njohur ju lë pa fjalë me linjat bombastike, bën të ish-dashurin të pendohet...!

para 9 muajve - Syri

Demi Rose pa dyshim është një nga femrat më joshëse në botë. Bukuroshja amerikane, e cila është përfolur për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore me një kostum banjoje,...

Kylie rikthehet me pozat me të brendshme për GQ

para 9 muajve - Telegrafi

Kylie Jenner njihet më shumë për postimet e selfieve të saj në rrjetet sociale, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për versionin meksikan të revistës GQ . 19-vjeçarja...

Kush ja bën këto foto kaq seksi Marina Vjollcës??!

para 9 muajve - Opinion

Marina Vjollca është një nga moderatoret më simpatike e më të dashura të ekranit shqiptar. Këtë verë ajo pritet kurorezoi dashurine e saj me reperin Getoar Selimi. Prej kohësh në një lidhje, ato vazhdimisht...

FOTO/ Bukuroshja seksi i çmend të gjithë me pozat vetëm me të brendshme për revistën “GQ”

para 9 muajve - Syri

Kylie Jenner njihet më shumë për postimet e selfieve të saj në rrjetet sociale, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për versionin meksikan të revistës GQ. 19-vjeçarja...

“Shpërthen” Marina Vjollca. “Djeg” Kaprin me të kuqe!

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Pushimet për Getoarin dhe Marinën duket se nuk kanë fund. Këtë herë çifti i njohur, i cili pritet që së shpejti të lidhen në martesë, ndodhen në Kapri. Moderatorja bukuroshe ka publikuar disa...

E veshur në të kuqe, Marina Vjollca “rrit” temperaturat me fotot e fundit nga pushimet

para 9 muajve - NOA

Prezantuesja seksi e ekranit shqiptar, Marina Vjollca “rrit” temperatura me fotografitë e publikuar së fundmi nga bregdeti. Ajo së bashku me të dashurin e saj, reperin Getoar Selimi, po shijojnë pushimet...

Marina Vjollca ‘tërbon’ Italinë me këto FOTO...!

para 9 muajve - Syri

Është gjithmonë në qendër të vëmendjes së medieve, me çdo lëvizje që bënë. Prezantuesja bukuroshe Marina Vjollca, e cila së shpejti pritet të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me reperin Getoar Selimi,...

Ajo di si të provokojë!

para 9 muajve - Vizion Plus

Ajo gjithmonë provokon me foton e saj. Dhe këtë here, Kylie Jenner e veshur me bikini ngjyrë gri dukej shumë tërheqëse dhe seksi. 19-vjeçarja ka realizuar setin e ri fotografik duke ekspozuar format e...

Ja çfarë poza seksi ka marrë Marina përpara Getit

para 9 muajve - Zeri

Prezantuesja seksi, Marina Vjollca dhe i dashuri i saj Getoar Selimi po shijojnë pushimet nga një vend në tjetrin. Aktualisht dyshja gjenden në Itali dhe nga atje po i mbajnë fansat afër vetes nëpërmjet...

Marina Vjollca di si të provokojë, shkëlqen në Capri (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, me çdo lëvizje që bënë. Prezantuesja Marina Vjollca e cila së shpejti pritet të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me reperin Getoar Selimi , sërish...

Geti dhe Marina tërheqin vëmendje me pozën në Capri

para 9 muajve - Telegrafi

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke pushuar në Capri të Italisë. Reperi dhe prezantuesja e njohur ka kohë që janë në lidhje, ndërsa për ndjekësit e tyre në rrjetet sociale sjellin fotografi nga...

Ja çfarë poza seksi ka marrë Matina përpara Getit

para 9 muajve - Lajmi.net

Prezantuesja seksi, Marina Vjollca dhe i dashuri i saj Getoar Selimi po shijojnë pushimet nga një vend në tjetrin. Aktualisht dyshja gjenden në Itali dhe nga atje po i mbajnë fansat afër vetes nëpërmjet...

Vëllanë e Bleros e patë por jo edhe nusen e tij, kunatën e Afronës

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Prej kur janë bërë fytyra të ekranit, për familjen e Bleros dhe Afronës mediat e fansat janë interesuar më shumë. Tashmë disa nga anëtarët e familjes së tyre i njihni por jo të gjithë, shkruan...

Blerona publikon foto të mbuluar veç me peshqir

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Pas angazhimeve të shumta me emisione, ajo ka gjetur pak kohë edhe për vetën. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Blerona Zeqiri e cila ka filluar pushimet. Blerona e cila njihet për gjoksin...

Marina Vjollca shfaqet joshëse nga Capri

para 9 muajve - Telegrafi

Është gjithmonë në qendër të vëmendjes së medieve, me çdo lëvizje që bënë. Prezantuesja Marina Vjollca e cila së shpejti pritet të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me reperin Getoar Selimi, sërish...

Afrona shfaqet seksi nga pushimet

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Kylie Jenner lë pas selfiet dhe ‘bie’ në dorë të profesionistëve…

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Kylie njihet mjaft për postimet e selfie-t të saj, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për “GQ Mexico”. Modelja 19-vjeçarja i lë mjaft vend imagjinatës...

Marina Vjollca ‘tërbon’ Italinë me këto FOTO…!

para 9 muajve - Antpress

Është gjithmonë në qendër të vëmendjes së medieve, me çdo lëvizje që bënë. Prezantuesja bukuroshe Marina Vjollca, e cila së shpejti pritet të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me reperin Getoar Selimi,...

Kylie rikthehet me pozat me të brendshme për GQ

para 9 muajve - Almakos

Kylie Jenner njihet më shumë për postimet e selfieve të saj në rrjetet sociale, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për versionin meksikan të revistës GQ . 19-vjeçarja...

Shpërthen Marina..."djeg" Kaprin me të kuqe!

para 9 muajve - Gazeta Express

Pushimet për Getoarin dhe Marinën duket se nuk kanë fund. Këtë herë çifti i njohur, i cili pritet që së shpejti të lidhen në martesë, ndodhen në Kapri. Moderatorja bukuroshe ka publikuar disa foto në rrjete...

Aurela Hoxha, një marinse seksi (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Modelja e njohur shqiptare , Aurela Hoxha , ka publikuar disa imazhe provokuese në instastoyrn e saj. Bukuroshja u shfaq nga një vend turistik me një kapelë marinsash duke provokuar me linjat e saj mjaft...

Vëllanë e Bleros e patë por jo edhe nusen e tij, kunatën e Afronës

para 9 muajve - Lajmi.net

Prej kur janë bërë fytyra të ekranit, për familjen e Bleros dhe Afronës mediat e fansat janë interesuar më shumë. Tashmë disa nga anëtarët e familjes së tyre i njihni por jo të gjithë, shkruan lajmi.net...

FOTO/ Aurela Hoxha, një kapitene kaq seksi nuk keni parë kurrë

para 9 muajve - Syri

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka publikuar një seri të imazheve provokative. Bukuroshja u shfaq nga një lokacion turistik duke provokuar me linjat e saj mjaft atraktive. Ajo në një moment shihet...

Imazhe të reja nga Kylie, shfaqet shumë tërheqëse

para 9 muajve - Tetova Sot

Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa foto nga seti fotografik realizuar për revistën prestigjioze ‘GQ’. Kylie u shfaq me të brendshme, me të cilat zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe vinte...

Geti publikon për herë të parë foto intime me Marinën (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar është padyshim reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca. Geti e Marina shfaqen shumë të dashuruar me njëri tjetrin...

Aurela Hoxha shfaqet më seksi se kurrë

para 9 muajve - Gazeta Express

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka publikuar një seri të imazheve provokative. Bukuroshja u shfaq nga një lokacion turistik duke provokuar me linjat e saj mjaft atraktive. Ajo në një moment shihet...

Marina vjen seksi në të kuqe

para 9 muajve - AlbPortali

Marina Vjollca ka rritur temperaturat me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram. Loading... Ajo dhe Geti ndodhen me pushime në Capri të Italisë, prej ku na sjellin momente relaksi dhe argëtimi së...

Afrona shfaqet seksi nga pushimet

para 9 muajve - Lajmi.net

Bukuroshja simpatike, Afrona Dika ka mahnitur me foton e saj të fundit të hedhur në Instagram. Ajo ka zbuluar këngët e saj seksi në bikini ndërsa është duke shijuar pushimet, shkruan lajmi.net Afrona dhe...

FOTO/ Marina Vjollca “ndez” ishullin italian, bukuroshja e “Procesit Sportiv” në formë të mrekullueshme

para 9 muajve - Newsport

Marina Vjollca po kalon pushime të mrekulluesh në ishullin e Kaprit dhe këtë e reflekton me fotot që publikon. Moderatorja e “Procesit Sportiv” këto ditë ka vendosur t’i kalojë larg zhurmës së Shqipërisë...

Aurela Hoxha provokon me linjat

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka publikuar një seri të imazheve provokative. Bukuroshja u shfaq nga një lokacion turistik duke provokuar me linjat e saj mjaft atraktive. Ajo në një...

Marina vjen seksi në të kuqe

para 9 muajve - 10minuta

Marina Vjollca ka rritur temperaturat me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram. Ajo dhe Geti ndodhen me pushime në Capri të Italisë, prej ku na sjellin momente relaksi dhe argëtimi së bashku. Marina...

Afrona Dika shfaqet më seksi se kurrë

para 9 muajve - Tetova Sot

Afrona Dika, është njëra ndër femrat më të bukura. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë  e saj në ‘Instagram’, ku po duket mjaft seksi. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Aurela Hoxha provokon me linjat

para 9 muajve - Telegrafi

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka publikuar një seri të imazheve provokative. Bukuroshja u shfaq nga një lokacion turistik duke provokuar me linjat e saj mjaft atraktive. Lexo po ashtu: Lajmet...

Geti dhe Marina tërheqin vëmendje me pozën në Capri

para 9 muajve - Almakos

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke pushuar në Capri të Italisë. Reperi dhe prezantuesja e njohur ka kohë që janë në lidhje, ndërsa për ndjekësit e tyre në rrjetet sociale sjellin fotografi nga...

Blerona publikon foto e mbuluar veç me peshqir

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas angazhimeve të shumta me emisione, ajo ka gjetur pak kohë edhe për vetën. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Blerona Zeqiri e cila ka filluar pushimet. Blerona e cila njihet për gjoksin e saj bombastik,...

Shpërthen Marina…”djeg” Kaprin me të kuqe!

para 9 muajve - Infokusi

Pushimet për Getoarin dhe Marinën duket se nuk kanë fund. Këtë herë çifti i njohur, i cili pritet që së shpejti të lidhen në martesë, ndodhen në Kapri. Moderatorja bukuroshe ka publikuar disa foto në rrjete...

Marina Vjollca shfaqet joshëse nga Capri

para 9 muajve - Almakos

Është gjithmonë në qendër të vëmendjes së medieve, me çdo lëvizje që bënë. Prezantuesja Marina Vjollca e cila së shpejti pritet të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me reperin Getoar Selimi, sërish...

Demi Rose, një rivale e denjë e Kardashianëve

para 9 muajve - Top Channel

Demi Rose ka marrë një vëmendje të madhe kohët e fundit, për shkak të linjave të saj. Ndoshta pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet. Madje, ajo para pak kohësh u përfol edhe...

Kylie Jenner pa selfie!

para 9 muajve - Top Channel

Kylie njihet mjaft për postimet e selfie-t të saj, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për GQ Mexico. Modelja 19-vjeçarja i lë mjaft vend imagjinatës teksa në sfond...

Afrona shfaqet atraktive nga pushimet

para 9 muajve - GazetaBlic

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj. Afrona...

Bikini transparente, Aurela Hoxha përkulet për një foto përvëluese!

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ajo na ka mësuar me fotot e saj seksi, por këtë herë duket se e ka lëshuar fare dorën. Aurela Hoxha i ka tërbuar fansat e saj me foton e fundit që ka publikuar në Insta Story. Ajo jo vetëm po shijon pushimet...

Geti publikon një imazh nga pushimet me Marinën, çfarë e bën inetresante këtë foto

para 9 muajve - Syri

Pas Miamit dhe Meksikës, çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali. Së fundi, Geti ka publikuar një imazh i cili bën të gjithë konfuz, pasi shfaqet bashkë...

Afrona shfaqet atraktive nga pushimet

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare, shfaqet mahnitëse

para 9 muajve - Standard

Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj. Afrona vazhdon me punën e saj si modele.

Demi Rose, një rivale e denjë e Kardashianeve

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Demi Rose ka marrë një vëmendje të madhe kohët e fundit, për shkak të linjave të saj. Ndoshta pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet. Madje, ajo para pak kohësh u përfol edhe...

Geti publikon foto intime

para 9 muajve - GazetaBlic

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum...

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca kanë filluar pushimet. Pas Miamit dhe Meksikës, çifti kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali, shkruan lajmi. Së...

Geti publikon foto intime

para 9 muajve - Gazeta Express

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Marina vjen me një imazh përvëlues

para 9 muajve - Arbresh

Marina Vjollca gjendet në pushim. Ajo po relaksohet pranë të dashurit Getit, shkruan arbresh.info Nga vende të ndryshme po shpërndan foto ku ndan me ndjekësit e saj momente nga udhëtimet. Së fundmi Marina...

Afrona Dika shfaqet më seksi se kurrë

para 9 muajve - Gazeta Express

Afrona Dika, është njëra ndër femrat më të bukura. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë  e saj në ‘Instagram’, ku po duket mjaft seksi. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Aurela Hoxha provokon me linjat

para 9 muajve - Almakos

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka publikuar një seri të imazheve provokative. Bukuroshja u shfaq nga një lokacion turistik duke provokuar me linjat e saj mjaft atraktive. Lexo po ashtu: Ajo...

Çfarë nënkupton ky imazh i Getit me Marinën?

para 9 muajve - Standard

Reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca kanë filluar pushimet. Pas Miamit dhe Meksikës, çifti kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali, shkruan lajmi. Së fundi, Geti...

Kjo modele ka shumë muskuj, të pasme gjigante por të gjithë meshkujt po i çmend

para 9 muajve - Gazeta Express

Maria Villalba i është përkushtuar shumë ushtrimeve fizike. Madje përmasat e saj trupore kanë marrë formë meshkujsh. Edhe të pasmet i ka gjigante, e nga kilogramët nuk është keq, raporton Gazeta Express....

Çfarë nënkupton ky imazh i Getit me Marinën?

para 9 muajve - Lajmi.net

Reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca kanë filluar pushimet. Pas Miamit dhe Meksikës, çifti kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali, shkruan lajmi.net. Së fundi,...

Kylie Jenner provokuese në setin e ri fotografik

para 9 muajve - Ora news

Supermodelja gjithmonë provokon me foton e saj. Dhe këtë herë Kylie Jenner e veshur me bikini ngjyrë gri dukej shumë tërheqëse dhe seksi. 19-vjeçarja ka realizuar setin e ri fotografik duke ekspozuar format...

Afrona Dika shfaqet më seksi se kurrë

para 9 muajve - Lajm

Afrona Dika, është njëra ndër femrat më të bukura. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku po duket mjaft seksi. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë...

Geti publikon foto nudo

para 9 muajve - Lajm

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Geti publikon një imazh nga pushimet me Marinën, çfarë e bën inetresante këtë foto

para 9 muajve - Opozita

Pas Miamit dhe Meksikës, çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali. Së fundi, Geti ka publikuar një imazh i cili bën të gjithë konfuz, pasi shfaqet bashkë...

FOTOT/ Demi Rose, me format bombastike, bën “xheloze” dhe motrat Kardashian

para 9 muajve - Gazeta Tema

Modelja seksi Demi Rose kohët e fundit ka marrë vëmëndjen e mediave rosë dhe jo vetëm, për shkak të linjave bombastike që ajo ka. Pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet sidomos...

Geti publikon foto intime

para 9 muajve - Infokusi

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Blerona publikon foto e mbuluar veç me peshqir

para 9 muajve - Bota Press

\ Pas angazhimeve të shumta me emisione, ajo ka gjetur pak kohë edhe për vetën. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Blerona Zeqiri e cila ka filluar pushimet. Blerona e cila njihet për gjoksin e saj bombastik,...

Të dashuruar më shumë se kurrë, Getoari publikon foto nga pushimet me Marinën

para 9 muajve - NOA

Çifti i njohur reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca, duket se janë të dashuruar si në ditët e para. Këto ditë të nxehta korriku ata ndodhen në Kapri të Italisë, për të shijuar rrezet e diellit....

Kjo modele ka shumë muskuj, të pasme gjigante por të gjithë meshkujt po i çmend

para 9 muajve - Lajm

Maria Villalba i është përkushtuar shumë ushtrimeve fizike. Madje përmasat e saj trupore kanë marrë formë meshkujsh. Edhe të pasmet i ka gjigante, e nga kilogramët nuk është keq, raporton Gazeta Express....

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 9 muajve - Telegrafi

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë. Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Geti publikon këtë foto, por çfarë shihni ju?

para 9 muajve - AlbPortali

Geti dhe Marina ndodhen për pushime në Capri të Italisë. Loading... Prej atje reperi ka postuar një imazh së bashku me Marinën por që vështirë ta kuptojmë mirë fotografinë. Çifti ndodhet në ndonjë parashutë,...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 9 muajve - Gazeta Express

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Geti publikon këtë foto, por çfarë shihni ju?

para 9 muajve - 10minuta

Geti dhe Marina ndodhen për pushime në Capri të Italisë. Prej atje reperi ka postuar një imazh së bashku me Marinën por që vështirë ta kuptojmë mirë fotografinë. Çifti ndodhet në ndonjë parashutë, apo...

Imazhe të reja nga Kylie, shfaqet shumë tërheqëse

para 9 muajve - Lajmi.net

Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa foto nga seti fotografik realizuar për revistën prestigjioze ‘GQ’. Kylie u shfaq me të brendshme, me të cilat zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe vinte...

Kylie Jenner tregon trupin e saj seksi në bikini

para 9 muajve - Gazeta Express

Ajo është një nga femrat më të famshme në botë. Kylie Jenner u shfaq shumë seksi në setin e ri të fotografive të bërë për GQ Mexico. 19-vjeçarja kishte të veshur bikini ngjyrë hiri, përderisa pozoi pranë...

Afrona nuk ndalet me poza provokuese në bikini, shfaqet…

para 9 muajve - Periskopi

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të. Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj. Afrona...

Kjo modele ka shumë muskuj, të pasme gjigante por të gjithë meshkujt po i çmend

para 9 muajve - Infokusi

Maria Villalba i është përkushtuar shumë ushtrimeve fizike. Madje përmasat e saj trupore kanë marrë formë meshkujsh. Edhe të pasmet i ka gjigante, e nga kilogramët nuk është keq, raporton Gazeta Express....

Demi Rose, një rivale e denjë e Kardashianëve

para 9 muajve - KosovaPress

Ndoshta pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet. Madje, ajo para pak kohësh u përfol edhe për një lidhje të mundshme me të dashurin e Kylie Jenner, Tyga-n. Por lidhja nuk u konfirmua...

Geti publikon foto intime

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Geti publikon foto intime

para 9 muajve - Bota Press

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Geti publikon foto intime

para 9 muajve - Arbresh

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri...

Çfarë po ndodh me Getoarin dhe Marinën? Fansat i “akuzojnë” për… seks!

para 9 muajve - Blitz

Pak minuta më parë Getoar Selimi ka postuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet bashkë me Marinën. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme por teksa sheh foton të duhet të kthehesh disa herë për të kuptuar...

Kylie Jenner pa selfie!

para 9 muajve - Infokusi

Kylie njihet mjaft për postimet e selfie-t të saj, por këtë herë aparatin ia ka lënë në dorë një profesionisti për të pozuar për GQ Mexico. Modelja 19-vjeçarja i lë mjaft vend imagjinatës teksa në sfond...

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 9 muajve - GazetaBlic

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja.

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 9 muajve - Infokusi

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Demi Rose ju lë pa fjalë me linjat, Tygas ia kujton Kylie Jennerin

para 9 muajve - Almakos

Demi Rose pa dyshim se është një nga femrat më joshëse në botë. Bukuroshja amerikane e cila është spekuluar për një lidhje me reperin Tyga, ka treguar linjat e saj fenomenale trupore në një kostum larje...

Kylie Jenner tregon trupin e saj seksi në bikini

para 9 muajve - Lajm

Ajo është një nga femrat më të famshme në botë. Kylie Jenner u shfaq shumë seksi në setin e ri të fotografive të bërë për GQ Mexico. 19-vjeçarja kishte të veshur bikini ngjyrë hiri, përderisa pozoi pranë...

Kjo s’është e tëra, pozimet e Kylie-t sot do të ju “çmendin”

para 9 muajve - GazetaBlic

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Demi Rose i lë shpesh pak vend imagjinatës

para 9 muajve - Java News

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqur ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet.

Kjo s’është e tëra, pozimet e Kylie-t sot do të ju “çmendin”

para 9 muajve - Indeks online

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 9 muajve - Infokusi

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja. Etiketa: Demi Rose

Motra e Kim-it ‘çmend’ me trupin seksi, shikojeni

para 9 muajve - Periskopi

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Kylie nuk ndalet dot, vjen me poza më të nxehta se kurrë

para 9 muajve - Arbresh

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar...

Marina dhe Geti sërish me pushime, shikoni ku kanë shkuar këtë herë

para 9 muajve - Opinion

Duket se vera është padyshim stina e preferuar e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina...

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 9 muajve - Gazeta Express

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë: Express Rozë

Samanta me veshje unike, sa seksi

para 9 muajve - Indeks online

Samanta Karavello është shfaqur plot stil. Kjo verë edhe për këngëtaren e njohur ka qenë kogja e ngarkuar me projekte të reja muzikore, shkruan Indeksonline. Së fundmi Samanta është shfaqur plot stil me...

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 9 muajve - Infokusi

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja.

Demi Rose ‘përvëluese’ në fotot e reja

para 9 muajve - Tetova Sot

Demi Rose ka mahnit sërish me fotot e reja në Ibiza. Bukuroshja u shfaq shumë seksi në realizimin e fotove të reja.

Demi Rose mahnitëse në setin e ri

para 9 muajve - GazetaBlic

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Aurela ua kthen fansave të pasmet e rrezitura

para 9 muajve - Indeks online

Aurela Hoxha di të bëjë për vete fansat. E këtë gjë ajo e arrinë përmes formave të ndryshme. Fotoja e fundit e publikuar në Instagram, nuk i lë shumë vend imagjinatës, shkruan Indeksonline. Vetëm në të...

FOTO/ Marina dhe Getoari sërish me pushime..., shikoni ku ndodhen këtë herë

para 9 muajve - Syri

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se kanë verën si stinën më të preferuar të vitit. Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina...

Aurela ua kthen fansave të pasmet e rrezitura

para 9 muajve - Tetova Sot

Aurela Hoxha di të bëjë për vete fansat. E këtë gjë ajo e arrinë përmes formave të ndryshme. Fotoja e fundit e publikuar në Instagram, nuk i lë shumë vend imagjinatës, shkruan Indeksonline. Vetëm në të...

Marina dhe Getoari sërish me pushime…, shikoni ku ndodhen këtë herë

para 9 muajve - Lajm

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se kanë verën si stinën më të preferuar të vitit. Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina...

Aurela ua kthen fansave të pasmet e rrezitura

para 9 muajve - Infokusi

Aurela Hoxha di të bëjë për vete fansat. E këtë gjë ajo e arrinë përmes formave të ndryshme. Fotoja e fundit e publikuar në Instagram, nuk i lë shumë vend imagjinatës. Vetëm në të brendshme është shfaqur...

Marina dhe Geti sërish me pushime...ja ku ndodhen këtë herë

para 9 muajve - Gazeta Express

Duket se vera është padyshim stina e preferuar e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina...

Marina dhe Geti sërish me pushime…ja ku ndodhen këtë herë

para 9 muajve - Infokusi

Duket se vera është padyshim stina e preferuar e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina...

FOTO/ Demi Rose mahnitëse në setin e ri

para 9 muajve - Syri

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Jetë luksoze, poza provokative / Kjo është gruaja e politikanit të njohur

para 9 muajve - Standard

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë...

Demi Rose i bën ‘xheloze’ motrat Kardashian

para 9 muajve - Tetova Sot

Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj. Duke e...

Marina dhe Geti sërish me pushime…ja ku ndodhen këtë herë

para 9 muajve - Lajm

Duket se vera është padyshim stina e preferuar e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina...

Jetë luksoze, poza provokative – kjo është gruaja e politikanit të njohur

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë...

Politikani i njohur braktis bashkëshorten për shkak të imazheve të nxehta që ajo publikonte

para 9 muajve - Syri

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë...

Afrona Dika "tradhtohet"’ nga bikinit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep...

Demi Rose i bën "xheloze" motrat Kardashian

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj,...

Jetë luksoze, poza provokative – kjo është gruaja e politikanit të njohur

para 9 muajve - Gazeta Express

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të...

Demi Rose ndez Ibiza-n

para 9 muajve - Flaka

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Kaq tërheqëse nuk shfaqet shpesh Demi, shikoni këto FOTO

para 9 muajve - Gazeta Express

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

FOTOT/ Demi Rose nxjerr në pah format bombastike

para 9 muajve - Gazeta Tema

Modelja e famshme Demi Rose ka zgjedhur që në këto ditë të nxhehë të freskohet duke u larë  në pishinë dhe duke shijuar një pije të ftohtë. Por 22 vjeçarja nuk ka mundur që të mos rezistojë pa realizuar...

Jetë luksoze, poza provokative – kjo është gruaja e politikanit të njohur

para 9 muajve - Lajm

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë...

Jetë luksoze, poza provokative – kjo është gruaja e politikanit të njohur

para 9 muajve - Infokusi

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë...

Demi Rose i bën ‘xheloze’ motrat Kardashian me këto forma bombastike

para 9 muajve - Lexo

Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj. Duke e...

Jetë luksoze e poza seksi: Kjo është gruaja e politikanit të njohur (Foto +16)

para 9 muajve - Periskopi

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 9 muajve - GazetaBlic

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

FOTOT/ Demi Rose trondit rrjetin me format bombastike

para 9 muajve - Java News

Modelja e famshme Demi Rose ka zgjedhur që në këto ditë të nxhehë të freskohet duke u larë  në pishinë dhe duke shijuar një pije të ftohtë. Por 22 vjeçarja nuk ka mundur që të mos rezistojë pa realizuar...

Kaq tërheqëse nuk shfaqet shpesh Demi, shikoni këto FOTO

para 9 muajve - Infokusi

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Afrona 'tradhtohet' nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 9 muajve - Gazeta Express

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 9 muajve - Infokusi

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen…

para 9 muajve - Periskopi

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit

para 9 muajve - Sovrani

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje aq të kënaqshme.Kësaj...

Demi Rose ndez Ibiza-n

para 9 muajve - Top Channel

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse...

Demi Rose sërish në qendër të vëmendjes falë fizikut të saj

para 9 muajve - Telegrafi

Demi Rose i ka vënë në pah linjat e saj mahnitëse duke pozuar pranë një pishine në Ibiza. Bukuroshja nga Birminghami është shfaqur me bikini për një fotosesion atraktiv, në të cilin duket magjepsëse. Pozat...

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës, këto foto duhet t’i shihni patjetër

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 14 Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqu ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet. Duke shfaqur asetet e saj më të mira, modelja 22 vjeçare...

Afrona 'tradhtohet' nga bikinit, i shihen vendet intime të pa rrezitura

para 9 muajve - Indeks online

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi të estradës. E kjo gjë shihet edhe në imazhet që ajo publikon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje...

Demi Rose sërish në qendër të vëmendjes falë fizikut të saj

para 9 muajve - Almakos

Demi Rose i ka vënë në pah linjat e saj mahnitëse duke pozuar pranë një pishine në Ibiza. Bukuroshja nga Birminghami është shfaqur me bikini për një fotosesion atraktiv, në të cilin duket magjepsëse. Pozat...

Bukuroshja e njohur i lë pak vend imagjinatës, këto FOTO duhet t’i shikoni patjetër...!

para 9 muajve - Syri

Ajo është e një rivale e denjë e motrave Kardashian jo vetëm për faktin që mundi t’i marrë të dashurin kylie Jennerit, por akoma më shumë për format e mahnitshme trupore që ajo zotëron. Bëhet fjalë për...

Bukuroshja e njohur i lë pak vend imagjinatës, këto FOTO duhet t’i shikoni patjetër!

para 9 muajve - Lajm

Ajo është e një rivale e denjë e motrave Kardashian jo vetëm për faktin që mundi t’i marrë të dashurin kylie Jennerit, por akoma më shumë për format e mahnitshme trupore që ajo zotëron. Bëhet fjalë për...

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës, këto foto duhet t’i shihni patjetër

para 9 muajve - Gazeta Express

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqu ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet. Duke shfaqur asetet e saj më të mira, modelja 22 vjeçare ka lënë pak...

Demi Rose publikon foto ku tregon belin e saj të ngushtë dhe vithet e saj të gjera

para 9 muajve - Periskopi

Demi Rose i ka vënë në pah linjat e saj mahnitëse duke pozuar pranë një pishine në Ibiza. Bukuroshja nga Birminghami është shfaqur me bikini për një fotosesion atraktiv, në të cilin duket magjepsëse. Në...

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 9 muajve - Gazeta Express

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës, këto foto duhet t’i shihni patjetër

para 9 muajve - Infokusi

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian. Dhe Demi Rose i ka shfaqu ato sërish në Ibiza ku po kalon pushimet. Duke shfaqur asetet e saj më të mira, modelja 22 vjeçare ka lënë pak për imagjinatën.

Afrona Dika tregon trupin e saj seksi

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero, shkruan arbresh.info. Afrona njihet për format seksi që ajo...

Të pasme si ‘pjeshkë’: Demi i çmend të gjithë në plazh

para 9 muajve - GazetaBlic

Demi Rose po kthehet në superstarin e mediave rozë. Kjo për shkak të formave seksi. Modelja 22-vjeçare ka edhe një fytyrë engjëllore. Këtë herë ajo u fotografua duke pushuar në Ibiza.

Fotot/ Demi Rose po pushon në Ibiza, “çmend” me linjat bombastike

para 9 muajve - Lexo

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Afrona ‘tradhtohet’ nga bikinit, i shihen pjesët intime

para 9 muajve - Sovrani

Afrona Dika pa dyshim që është njëra ndër femrat seksi. Por kjo e fundit në bikini nuk na jep dhe një pamje aq të kënaqshme. Bukuroshja është tradhëtuar nga biknit të cilat ia kanë nxjerrë asaj në pah...

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 9 muajve - Infokusi

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Demi Rose po pushon në Ibiza, ‘çmend’ me linjat bombastike

para 9 muajve - Tetova Sot

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Demi Rose i bën ‘xheloze’ motrat Kardashian

para 9 muajve - Arbresh

Modelja Demi Rose ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj në Ibiza, duke bërë ‘xheloze’ edhe motrat Kardashian. E veshur me një palë bikini ngjyrë qielli, ajo ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj, transmeton...

‘Zhvishet’ edhe Afrona, tregon linjat në bikini

para 9 muajve - Lajmi.net

E fejuara e këngëtarit Blero, blogerja Afrona Dika ka treguar linjat e saj në plazhin e Ulqinit. Ajo duket se po qëndron atje bashkë me Bleron, pasi që të dy po shpërndajnë imazhe nga plazhi i Ulqinit,...

Të gjithë sytë tek Demi Rose kur shfaqet në plazh

para 9 muajve - Lajmi.net

Demi Rose ka habitur të gjithë me linjat e saj, gjatë pushimeve në plazhet e Ibizas. Bukuroshja 22 vjeçe, u shfaq me bikini me shumë ngjyra gjatë relaksim në plazh, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net....

Afrona e Bleros shfaqet më seksi se kurrë në bikini

para 9 muajve - Tetova Sot

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë e ka dëshmuar edhe...

Afrona e Bleros shfaqet më seksi se kurrë në bikini

para 9 muajve - Lajm

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë e ka dëshmuar edhe...

Lakuriq, e krimbur me para dhe superseksi, kjo është gruaja e politikanit të njohur

para 9 muajve - Bota Press

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë...

Demi Rose ‘shpërthyese’ në plazh, të gjithë sytë tek ajo

para 9 muajve - Periskopi

Demi Rose ka habitur të gjithë me linjat e saj, gjatë pushimeve në plazhet e Ibizas. Bukuroshja 22 vjeçe, u shfaq me bikini me shumë ngjyra gjatë relaksim në plazh, shkruan TheSun, transmeton lajmi. Rroba-banjot...

Politikani i njohur lë gruan për shkak se postonte fotografi provokuese në Instagram

para 9 muajve - GazetaBlic

Edhe pse është kritikuar shumë herë nga bashkëshorti i saj për shkak të pozave të ekzagjeurara që hidhte në rrjetin e saj social Instagram ajo nuk ka ndalur së hedhuri fotografi. Bëhet fjalë për politikanin...

Afrona e Bleros shfaqet më seksi se kurrë në bikini

para 9 muajve - Periskopi

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero, shkruan arbresh.info. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë...

Demi Rose ngre temperaturat në Ibiza

para 9 muajve - Ora news

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini...

Politikani i njohur lë gruan për shkak se postonte fotografi provokuese në Instagram (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Edhe pse është kritikuar shumë herë nga bashkëshorti i saj për shkak të pozave të ekzagjeurara që hidhte në rrjetin e saj social Instagram ajo nuk ka ndalur së hedhuri fotografi. Bëhet fjalë për politikanin...

Afrona Dika tregon trupin e saj seksi

para 9 muajve - Arbresh

Një ndër modelet më të bukura shqiptare është Afrona Dika. Ajo famën e saj më të madhe e fitoi nga lidhja e saj me këngëtarin Blero, shkruan arbresh.info. Afrona njihet për format seksi që ajo ka, e këtë...

Kjo modele po ‘çmend’ meshkujt me trupin e saj

para 9 muajve - Gazeta Express

Ajo është e njohur për përmasat e bollshme trupore. Fjala është për modelen Samantha Hoopes e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram. Samantha e cila duket se nuk ka fare komplekse,...

Modelja që po "çmend" meshkujt me trupin e saj

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ajo është e njohur për përmasat e bollshme trupore. Fjala është për modelen Samantha Hoopes e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram, shkruan arbresh.info Samantha...

Demi Rose shfaqet tejet provokative

para 9 muajve - Indeks online

Modelja e famshme, Demi Rose po kërkon vëmendjen e juaj. Rose ka shfaqur asetet e saj, me anë të një fotografie të cilën e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram – shkruan Indeksonline. Kujtojmë...

Demi Rose shfaqet tejet provokative

para 9 muajve - Indeks online

Modelja e famshme, Demi Rose po kërkon vëmendjen e juaj. Rose ka shfaqur asetet e saj, me anë të një fotografie të cilën e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram – shkruan Indeksonline. Kujtojmë...

Politikani i njohur lë gruan për shkak se postonte fotografi provokuese në Instagram

para 9 muajve - Periskopi

Edhe pse është kritikuar shumë herë nga bashkëshorti i saj për shkak të pozave të ekzagjeurara që hidhte në rrjetin e saj social Instagram ajo nuk ka ndalur së hedhuri fotografi. Bëhet fjalë për politikanin...

Kjo modele po ‘çmend’ meshkujt me trupin e saj

para 9 muajve - Infokusi

Ajo është e njohur për përmasat e bollshme trupore. Fjala është për modelen Samantha Hoopes e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram. Samantha e cila duket se nuk ka fare komplekse,...

Demi shpërthen në Ibiza

para 9 muajve - Infokusi

U shkëput nga Ibiza për pak orë, për të marrë pjesë në një mbrëmje gala të organizuar nga një revistë gossip dhe më pas iu rikthye “punës” në plazhet spanjolle. Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë...

Modelja e njohur shfaqet tejet provokuese

para 9 muajve - Sovrani

Modelja e famshme, Demi Rose po kërkon vëmendjen e juaj. Rose ka shfaqur asetet e saj, me anë të një fotografie të cilën e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram. Kujtojmë se Rose, vazhdon të deklarohet...

Kjo modele do të ju çmend me trupin e saj

para 9 muajve - Arbresh

Ajo është e njohur për përmasat e bollshme trupore. Fjala është për modelen Samantha Hoopes e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram. Samantha e cila duket se nuk ka fare komplekse,...

Demi shpërthen në Ibiza

para 9 muajve - KosovaPress

Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë në brigjet e Ibizas, fillimisht për të treguar asetet që i ka falur natyra dhe më pas talentin si DJ, një ëndërr e hershme e 22-vjeçares, që thotë se ka një...

FOTO/ Modelja që po ‘çmend’ meshkujt me trupin e saj

para 9 muajve - Syri

Ajo është e njohur për përmasat e bollshme trupore.Fjala është për modelen Samantha Hoopes e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram. Samantha e cila duket se nuk ka fare komplekse,...

Demi shpërthen në Ibiza

para 9 muajve - Flaka

U shkëput nga Ibiza për pak orë, për të marrë pjesë në një mbrëmje gala të organizuar nga një revistë gossip dhe më pas iu rikthye “punës” në plazhet spanjolle. Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë...

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës

para 9 muajve - Arbresh

Ajo kurrë nuk është treguar e turpshme për të shfaqur linjat e saj. Këtë herë ajo e bëri të njejtën gjë në Ibiza, duke u siguruar që të gjithë sytë të ishin te ajo, transmeton portali arbresh.info Ajo...

FOTO/ Të pasme si ‘pjeshkë’: bukuroshja i çmend të gjithë në plazh

para 9 muajve - Syri

Demi Rose po kthehet në superstarin e mediave rozë. Kjo për shkak të formave seksi. Modelja 22-vjeçare ka edhe një fytyrë engjëllore. Këtë herë ajo u fotografua duke pushuar në Ibiza. Komentet Shto koment

FOTO/ Nudo, e krimbur me para dhe superseksi. Gruaja çmend politikanin e njohur, ai nuk duron dot më dhe e divorcon

para 9 muajve - Syri

Edhe pse burri  e kishte kritikuar disa herë për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por ajo nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të...

Modelja që po ‘çmend’ meshkujt me trupin e saj (Foto+18)

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Ajo është e njohur për përmasat e bollshme trupore. Fjala është për modelen Samantha Hoopes e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram, shkruan arbresh.info Samantha e cila duket...

FOTOT/ Demi Rose më seksi se kurrë në Ibiza

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ajo kurrë nuk heziton që të nxjerrë në pah format e saj bombastike, dhe këtë gjë e ka bërë në setin e fundit fotografik. Teksa shihte kameran e veshur me bikini,  Demi Rose dukej mjaft seksi. Modelja 22...

FOTOT/ Kylie Jenner shfaqet seksi me bikini

para 9 muajve - Gazeta Tema

Gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes. Kylie Jenner ka format trupore që çdo kush do t’i ëndërronte. Ajo falë bukurisë që ka është shumë aktive në rrjetet sociale, duke provokuar fansat. E 19...

Kylie Jenner çmend rrjetin me foto provokuese

para 9 muajve - Syri

Ajo kurrë nuk ngurron që të ekspozojë format e saj trupore dhe Kylie Jenner ka shfaqur edhe këtë herë linjat e saj joshëse. Ylli 19-vjeçar ka postuar një foto në Instagram me reçipeta të holla mëndafshi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK