http://kariera.mk

Të jesh single nuk është edhe aq keq, ja pse

para 11 muajve - Sovrani

Të jesh “single” ndonjëherë nuk është edhe aq keq, pasi edhe kjo ka përfitimet e veta. Ju ndiheni të vetmuar, por duhet të keni parasysh që ta shijoni këtë periudhë pasi mund të vlejë që të fokusoheni...

Sa më shumë kohë beqare, aq më e vështirë një lidhje?

para 11 muajve - Gazeta Express

Arsyeja kryesore se përse njerëzit ndahen është sepse ata nuk janë të përgatitur mendërisht. Ata nuk e kuptojnë plotësisht se çfarë duan dhe kanë nevojë ose nëse janë gati për t’i bërë sakrificat e nevojshme....

Horoskopi, e shtunë 12 gush 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi- Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo keqkuptim. Për beqarët nuk është momenti i duhur...

Mësojeni se çfarë thotë sot horoskopi për ju

para 11 muajve - Indeks online

Dashi-Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo keqkuptim. Për beqarët nuk është momenti i duhur për...

Horoskopi i ditës së sotme ka lajme të mira për ju!

para 11 muajve - GazetaBlic

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 12 gusht 2017 Dashi -Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo...

Sot Horoskopi ka lajme të mira për ju

para 11 muajve - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 12 gusht 2017 Dashi-Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo...

Horoskopi, 12 gusht 2017

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo keqkuptim. Për beqarët nuk është momenti i duhur për...

Horoskopi për datën 12 gusht Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 11 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë fati juaj për këtë muaj. Dashi Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni...

Mësojeni se çfarë thotë sot horoskopi për ju

para 11 muajve - Arbresh

Dashi-Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo keqkuptim. Për beqarët nuk është momenti i duhur për...

Pesë zakone që ju bllokojnë në rrugën drejt suksesit

para 11 muajve - Gazeta Fjala

1. Kontrollimi i telefonit tuaj gjatë një bisede Mendoni për herën e fundit që keni qenë në një bisedë me dikë, dhe ai ose ajo kap telefonin për të kontrolluar një sms. Është një zhgënjim i vërtetë, kur...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 12 gusht 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi-Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo keqkuptim. Për beqarët nuk është momenti i duhur për...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Koha Jone

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Horoskopi ditor, e shtunë 12 gusht 2017

para 11 muajve - Portalb

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 12 gusht 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse kohët e fundit...

Ja cilat janë përfitimet e të qenit beqar/e…

para 11 muajve - Mapo

Të jesh “single” ndonjëherë nuk është edhe aq keq, pasi edhe kjo ka përfitimet e veta. Ju ndiheni të vetmuar, por duhet të keni parasysh që ta shijoni këtë periudhë pasi mund të vlejë që të fokusoheni...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Indeks online

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Indeks online

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Syri

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Sa më shumë kohë beqare, aq më e vështirë një lidhje?

para 11 muajve - Telegrafi

Arsyeja kryesore se përse njerëzit ndahen është sepse ata nuk janë të përgatitur mendërisht. Ata nuk e kuptojnë plotësisht se çfarë duan dhe kanë nevojë ose nëse janë gati për t’i bërë sakrificat e nevojshme....

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Opozita

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

HOROSKOPI DITOR, E SHTUNË 12 GUSHT 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 12 gusht 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse kohët e fundit...

Ja cilat janë përfitimet e të qenit beqar/e

para 11 muajve - Koha Jone

Të jesh “single” ndonjëherë nuk është edhe aq keq, pasi edhe kjo ka përfitimet e veta. Ju ndiheni të vetmuar, por duhet të keni parasysh që ta shijoni këtë periudhë pasi mund të vlejë që të fokusoheni...

Për të gjithë ju që nuk keni shkuar akoma me pushime, 7 truke që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Portalb

Kur flasim për verën, gjëja e parë që na vjen ndërmend është rëra e nxehtë dhe uji i detit. Por gjëra të pakëndshme mund të ndodhin edhe në një udhëtim në plazh, dhe ata me të vërtetë mund të prishin pushimet...

Ja cilat janë përfitimet e të qenit beqar/e

para 11 muajve - Syri

Të jesh “single” ndonjëherë nuk është edhe aq keq, pasi edhe kjo ka përfitimet e veta. Ju ndiheni të vetmuar, por duhet të keni parasysh që ta shijoni këtë periudhë pasi mund të vlejë që të fokusoheni...

Këshillat që ju ndihmojnë të kaloni me sukses periudhat e vështira

para 11 muajve - GazetaBlic

Mund të ketë disa ditë, javë, muaj, ndoshta edhe vite, kur për arsye të çfarëdoshme vetëm të kalosh ditën, të punosh ose të vendosësh një këmbë para tjetrës, duket shumë e vështirë. Me të vërtetë, vërtet...

Këshillat që ju ndihmojnë të kaloni me sukses periudhat e vështira

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Mund të ketë disa ditë, javë, muaj, ndoshta edhe vite, kur për arsye të çfarëdoshme vetëm të kalosh ditën, të punosh ose të vendosësh një këmbë para tjetrës, duket shumë e vështirë. Me të vërtetë,...

Të jesh beqar/e nuk është edhe aq keq! Ja cilat janë benefitet e të qenit i/e tillë

para 11 muajve - Blitz

Të jesh single ndonjëherë nuk është edhe aq keq, pasi dhe kjo ka benefitet e veta. Ju ndiheni të vetmuar por duhet të keni parasysh që ta shijoni këtë periudhë pasi mund të vlejë që ju të fokusoheni më...

Për të gjithë ju që nuk keni shkuar akoma me pushime, 7 truke që duhet t’i dini patjetër

para 12 muajve - Syri

Kur flasim për verën, gjëja e parë që na vjen ndërmend është rëra e nxehtë dhe uji i detit. Por gjëra të pakëndshme mund të ndodhin edhe në një udhëtim në plazh, dhe ata me të vërtetë mund të prishin pushimet...

Për të gjithë ju që nuk keni shkuar akoma me pushime, 7 truke që duhet t’i dini patjetër

para 12 muajve - Zeri

Kur flasim për verën, gjëja e parë që na vjen ndërmend është rëra e nxehtë dhe uji i detit. Por gjëra të pakëndshme mund të ndodhin edhe në një udhëtim në plazh, dhe ata me të vërtetë mund të prishin pushimet...

Këshillat që ju bëjnë të kaloni me sukses periudhat e vështira

para 11 muajve - Bota Press

Mund të ketë disa ditë, javë, muaj, ndoshta edhe vite, kur për arsye të çfarëdoshme vetëm të kalosh ditën, të punosh ose të vendosësh një këmbë para tjetrës, duket shumë e vështirë. Me të vërtetë, vërtet...

Horoskopi për datën 11 gusht Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 12 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë fati juaj për këtë muaj. Dashi Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do...

20 minutat e parë vendimtare për ditë të suksesshme

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Filloni një rutinë pozitive sapo të zgjoheni, dhe ju do të hyni në fuqinë e trurit tuaj të nën-ndërgjegjshëm. Ju të gjithë e dini atë rutinën e mëngjesit: Të gjithë thonë se të zgjuarit herët dhe rutina...

Mos qëndroni mbi 4 vjet në punën e njëjtë

para 12 muajve - Syri

Pavarësisht nga arsyet për ndryshim, klima aktuale e punësimit kërkon që punëkërkuesit të jenë më të shkathët. Si e tillë, ju do të vëreni se gjithmonë e më pak njerëz qëndrojnë në vendet e tyre për më...

Mos qëndroni mbi 4 vjet në punën e njëjtë

para 12 muajve - Lajmi.net

Pavarësisht nga arsyet për ndryshim, klima aktuale e punësimit kërkon që punëkërkuesit të jenë më të shkathët. Si e tillë, ju do të vëreni se gjithmonë e më pak njerëz qëndrojnë në vendet e tyre për më...

Nëse shikoni këto shenja në marrëdhënien tuaj, ai nuk e ka seriozisht me ju!

para 12 muajve - Blitz

Keni dyshime rreth marrëdhënies tuaj me partnerin? Dyshoni se për të nuk jeni gjithnjë zgjedhja e parë, por një opsion si shumë të tjerë? Këto janë 5 shenjat që ju qartësojnë dyshimet që keni në kokë:...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 10 gusht 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do ketë aspak probleme dhe vështirësi. Beqarët do kenë shumë...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 10 gusht 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do ketë aspak probleme dhe vështirësi. Beqarët do kenë shumë...

Këto janë fazat në të cilat lidhja juaj duhet të kalojë me patjetër nëse doni të funksionojë

para 12 muajve - Syri

Marrëdhëniet e dashurisë rriten dhe maturohen me kohën. Edhe pse dashuritë janë të ndryshme në llojin e tyre, në përgjithësi ato kalojnë në të njëjtat faza, ose siç mund të quhen ndryshe: cikle. Sipas...

Horoskopi ditor, e enjte 10 gusht 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do ketë aspak probleme dhe vështirësi. Beqarët do kenë shumë...

Këto janë fazat në të cilat lidhja juaj duhet të kalojë me patjetër nëse doni të funksionojë

para 12 muajve - Blitz

Marrëdhëniet e dashurisë rriten dhe maturohen me kohën. Edhe pse dashuritë janë të ndryshme në llojin e tyre, në përgjithësi ato kalojnë në të njëjtat faza, ose siç mund të quhen ndryshe: cikle. Sipas...

Horoskopi, 9 Gusht 2017

para 12 muajve - Opinion

Dashi – Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe beqarët do kenë ndryshime...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 12 muajve - Indeks online

Lexo shenjën tënde Dashi-Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 9 gusht 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi-Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe beqarët do kenë ndryshime...

Horoskopi për ditën e sotme

para 12 muajve - Sovrani

Dashi Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe beqarët do kenë ndryshime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK