http://kariera.mk

Horoskopi, e dielë 13 gusht 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi 21/3 – 20/4 Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë dhe veçanërisht...

Ky është horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Indeks online

Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë dhe veçanërisht ushqimin....

Horoskopi për datën 13 gusht çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 11 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë fati juaj për këtë muaj Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë...

Horoskopi, 13 gusht 2017

para 11 muajve - Shekulli

Dashi 21/3 – 20/4 Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë dhe veçanërisht...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 11 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë...

Ky është horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Sovrani

Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë dhe veçanërisht ushqimin....

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 13 gusht 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë dhe veçanërisht ushqimin....

Horoskopi i ditës së diel, 13 gusht 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel, 13 gusht 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në mëngjes Hëna...

Horoskopi ditor, e diel 13 gusht 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do të kenë një ditë relaksi absolut duke shijuar çdo gjë dhe veçanërisht ushqimin....

Horoskopi ditor, e diel 13 gusht 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel, 13 gusht 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në mëngjes Hëna...

Numrat e fanellave të gjitha skuadrave nga Serie A

para 11 muajve - Aktuale

Paulo Dybala do ta veshë numrin 10 në Juventus. Atalanta 1. Berisha, 3. Toloi, 4. Cristante, 5. Masiello, 6. Palomino, 7. Orsolini, 8. Gosens, 9. Cornelius, 10. Gomez, 11. Freuler, 13. Caldara, 20. Vido,...

Numrat e fanellave të gjitha skuadrave nga Serie A

para 11 muajve - Lajmi.net

Paulo Dybala do ta veshë numrin 10 në Juventus. Atalanta 1. Berisha, 3. Toloi, 4. Cristante, 5. Masiello, 6. Palomino, 7. Orsolini, 8. Gosens, 9. Cornelius, 10. Gomez, 11. Freuler, 13. Caldara, 20. Vido,...

Horoskopi, 11 gusht 2017

para 12 muajve - Indeks online

Dashi 21/3 – 20/4 Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja pse do të ndiheni keq, kur njerëzit t’iu kthehen kundër ose thjeshtë mos t’iu binden. Demi 21/4...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK