http://kariera.mk

Efektet çudibërëse të lëngut të patates

para 11 muajve - Zeri

Sipas një studimi të bërë, lëngu i patates ka aftësi në shërimin e problemeve të stomakut. Lëngu i patateve ka efekte shëruese në shërimin e aciditetit të stomakut madje edhe në ulçerë, përcjell lajmi.net...

Pas këtij lajmi, nuk do ta hiqni pataten nga tryeza. Ja çfarë sëmundjesh kuron

para 11 muajve - Syri

Sipas një studimi të bërë, lëngu i patates ka aftësi në shërimin e problemeve të stomakut. Lëngu i patateve ka efekte shëruese në shërimin e aciditetit të stomakut madje edhe në ulcerë. Patatja përmban...

Pas këtij lajmi, nuk do ta hiqni pataten nga tryeza. Ja çfarë sëmundjesh kuron

para 11 muajve - Opozita

Sipas një studimi të bërë, lëngu i patates ka aftësi në shërimin e problemeve të stomakut. Lëngu i patateve ka efekte shëruese në shërimin e aciditetit të stomakut madje edhe në ulcerë. Patatja përmban...

Efektet çudibërëse të lëngut të patates

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas një studimi të bërë, lëngu i patates ka aftësi në shërimin e problemeve të stomakut. Lëngu i patateve ka efekte shëruese në shërimin e aciditetit të stomakut madje edhe në ulçerë, përcjell lajmi.net...

Efektet çudibërëse të lëngut të patates

para 11 muajve - Lajmi.net

Sipas një studimi të bërë, lëngu i patates ka aftësi në shërimin e problemeve të stomakut. Lëngu i patateve ka efekte shëruese në shërimin e aciditetit të stomakut madje edhe në ulçerë, përcjell lajmi.net...

Efektet çudibërëse të lëngut të patates

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Sipas një studimi të bërë, lëngu i patates ka aftësi në shërimin e problemeve të stomakut. Lëngu i patateve ka efekte shëruese në shërimin e aciditetit të stomakut madje edhe në ulçerë, përcjell lajmi.net...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK