http://kariera.mk

Ndërron jetë ish-banori i ‘Big Brother’, vuante nga një sëmundje e rrallë

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Ka ndërruar jetë Shkëlqim Brushulli, ish-banor i reality show “Big Brother Albania 1”. Çimi vuante prej vitesh nga një sëmundje e rrallë dhe e pashërueshme. Lajmi është bërë i ditur për “JOQ.al” nga...

Ndahet nga jeta ish-banori i ‘Big Brother Albania’

para 11 muajve - Prive

—————————————————————————————— Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga e bija, Esmeralda, e cila ka shkruar një...

Ndërron jetë ish-banori i Big Brother, vuante nga sëmundja e rëndë

para 11 muajve - Mapo

Ka ndërruar jetë Shkëlqim Brushulli, ish-banor i reality show “Big Brother Albania 1”, pasi prej vitesh vuante nga një sëmundje e rrallë dhe e pashërueshme. Lajmi është bërë i ditur për JOQ.al nga e bija....

Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother Albania”, Shkëlqim Brushulli

para 11 muajve - Telegrafi

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në një spital në Gjermani, ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli. Lajmin e ka bërë të ditur e bija nëpërmjet një statusi në rrjete sociale. Shkëlqimi ka luftuar...

Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Lajmi.net

Është ndarë nga jeta ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli. Mësohet se ish-banori vuante prej kohësh nga sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi...

FOTO/ Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Syri

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në një spital në Gjermani, ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli. Lajmin e ka bërë të ditur e bija nëpërmjet një statusi në rrjete sociale. Shkëlqimi ka luftuar...

Vdes ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga e bija, Esmeralda, e cila ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”....

Ndërron jetë ish-banori i Big Brother

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjatë edicionit të parë të Big Brother Albania, konkurrent ka qenë edhe Shkëlqim Brushulli. Ai mbahet mend për lojën e fortë të tij, si edhe ka qenë një ndër njerëzit më të dashur brenda shtëpisë. Sipas...

Ndërron jetë ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Shekulli

Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga e bija, Esmeralda, e cila ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”....

FOTO/ Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother”, mesazhi prekës i së bijës

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli është ndarë nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin për ndarjen nga jeta e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi...

Ndërron jetë ish-banori i Big Brother

para 11 muajve - Zeri

Gjatë edicionit të parë të Big Brother Albania, konkurrent ka qenë edhe Shkëlqim Brushulli. Ai mbahet mend për lojën e fortë të tij, si edhe ka qenë një ndër njerëzit më të dashur brenda shtëpisë. Sipas...

Ndërron jetë ish-banori i “Big Brother 1”, vuante nga një sëmundje e rëndë

para 11 muajve - NOA

Ai ishte njëri nga banorët pjesëmarrës në "Big Brother 1".  Për fat të keq ai ka ndërruar jetë pasi vuante prej vitesh nga kanceri. Shkëlqim  Brushulli ka ndërruar jetë sot në një spital në Gjermani duke...

Ndahet nga jeta ish-banori i "Big Brother", vuante nga një sëmundje

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli është ndarë nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi në FB. “ Me keqardhjen dhe...

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother”

para 11 muajve - Indeks online

Është ndarë nga jeta ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli. Mësohet se ish-banori vuante prej kohësh nga sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi...

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta ish-banori i ?Big Brother?

para 11 muajve - Albeu

Është ndarë nga jeta ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli . Mësohet se ish-banori vuante prej kohësh nga sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi...

Trishtuese! Ndërron jetë një nga ish-banorët e Big Brother Albania 1

para 11 muajve - Gazeta Express

Ka ndërruar jetë Shkëlqim Brushulli, ish-banor i reality show "Big Brother Albania 1". Çimi vuante prej vitesh nga një sëmundje e rrallë dhe e pashërueshme. Lajmi është bërë i ditur për JOQ.al nga e bija....

Miqësia në “Big Brother” ekziston! Që para 3 vitesh, këto vajza vazhdojnë të jenë bashkë

para 11 muajve - Blitz

Ndodh shpesh të jemi skeptikë rreth miqësive apo lidhjeve që krijohen në formate televizive ku kryesorja është të bëhet ‘show’. Megjithatë, ndodh që edhe nga Big Brother të jenë krijuar marrëdhënie të...

Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother Albania”, Shkëlqim Brushulli

para 11 muajve - Almakos

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm ish-banori i Big Brother  Albania 1, Shkëlqim Brushulli. Lajmin e ka bërë të ditur e bija e ish-banorit të shtëpisë më të madhe televizive shqiptare, Esmeralda. “Me keqardhjen...

Vdes ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga e bija, Esmeralda, e cila ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”....

Trishtuese! Ndërron jetë një nga ish-banorët e Big Brother Albania 1

para 11 muajve - Antpress

Ka ndërruar jetë Shkëlqim Brushulli, ish-banor i reality show “Big Brother Albania 1″. Çimi vuante prej vitesh nga një sëmundje e rrallë dhe e pashërueshme. Lajmi është bërë i ditur për JOQ.al nga e bija....

Vdes ish- banori i ‘’Big Brother 1’’, vuante nga një sëmundje e rëndë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një lajm i keq vjen nga familja e Shkëlqim Brushulli, ish banorit të Big Brother 1. Mësohet nga vajza e tij, Esmeralda, se Shkëlqimi ka ndërruar jetë. Sipas saj, ai vuante nga një sëmundje e rëndë. Përmes...

E dhimbshme: Vdes ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Periskopi

Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. “Me keqardhjen dhe lëndimin e humbjes të njeriut më të dashur. Ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shklqim...

Vuante nga një sëmundje e vështirë, largohet nga jeta tragjikisht Shkëlqimi i Big Brother 1

para 11 muajve - Blitz

Të gjithë me siguri e mbani mend Shkëlqimin e Big Brother 1, i cili ka qenë ndër konkurrentët më të fortë e më të dashur të atij edicioni dhe ndonëse kanë kaluar shumë vite, ende mbahet mend. Shkëlqim...

Vdes ish-banori i “Big Brother Albania”

para 11 muajve - Bota Press

Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga e bija, Esmeralda, e cila ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”....

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother”

para 11 muajve - Sovrani

Është ndarë nga jeta ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli. Mësohet se ish-banori vuante prej kohësh nga sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi...

Ndërron jetë ish-banori i “Big Brother” , vuante nga një sëmundje e rrallë

para 11 muajve - Gazeta Max

Ka ndërruar jetë Shkëlqim Brushulli, ish-banor i reality show “Big Brother Albania 1”. Çimi vuante prej vitesh nga një sëmundje e rrallë dhe e pashërueshme. Lajmi është bërë i ditur për JOQ.al nga e bija....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK