http://kariera.mk

Adrola shfaqet mrekullueshme në këtë fotografi

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Adrola Dushi edhe një herë ka dëshmuar se jo më kot mund ta përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare. Ajo është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundit, shkruan Indeksonline. Tejet...

Kur Adelina Tahiri pozon me bikini

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një...

Fotolajm/ Ja si duket Adelina Tahiri me bikini në plazh

para 11 muajve - Opinion

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaqë fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka publikuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në...

E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi

para 11 muajve - Indeks online

Adrola Dushi edhe një herë ka dëshmuar se jo më kot mund ta përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare. Ajo është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundit, shkruan Indeksonline. Tejet elegante dhe...

Kështu duket me bikini në plazh Adelina Tahiri

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në Instagram,...

Kështu duket me bikini në plazh Adelina Tahiri

para 11 muajve - Lajm

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në Instagram,...

Adelina Tahiri duket tepër seksi me bikini në plazh

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri ‘S’je normal’. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në...

Kështu duket me bikini Adelina Tahiri

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në Instagram,...

Kështu duket me bikini në plazh Adelina Tahiri

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në Instagram,...

Adelina Tahiri të çmend me pamje nga plazhi

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta. Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal. Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në Instagram,...

Nesër publikohet kënga më e re e Adelina Berishës

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Adelina Berisha ka arritur në finalizim të projektit të saj më të ri muzikor. Me muzikë të Bigbang beats, kjo këngë pritet të radhitet në listën e këngëve hit të kësaj vere. Ky projekt do të...

Nesër publikohet kënga më e re e Adelina Berishës

para 11 muajve - Indeks online

Adelina Berisha ka arritur në finalizim të projektit të saj më të ri muzikor. Me muzikë të Bigbang beats, kjo këngë pritet të radhitet në listën e këngëve hit të kësaj vere. Ky projekt do të vijë i realizuar...

Edhe Gjira pozon në bikini

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Ka një kohë të gjatë që nuk është shfaqur në skenën muzikore. E kjo për shkak të përkushtimit të saj si nënë në familje. Fjala është për këngëtaren Gjira,shkruan Indeksonline. Ajo është mjaft...

Adrola Dushi, fotografohet në plazh, trupi i saj të lë pa fjalë

para 11 muajve - Shqiptarja

Mund ta cilësojmë si nëna më e bukur shqiptare, me format trupore më perfektet. Adrola Dushi, bukuroshja shqiptare është fotografuar së fundmi me bikini në plazh, ku po shijon pushimet e saj. Adrola është...

Nëna më e bukur shqiptare

para 11 muajve - Aktuale

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj. Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe...

Nëna më e bukur shqiptare shfaqet shumë "hot" nga plazhi

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj. Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka...

Nëna më e bukur shqiptare shfaqet shumë 'hot' nga plazhi

para 11 muajve - Gazeta Express

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj. Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe...

A e keni parë Gjirën sa seksi duket në bikini?

para 11 muajve - Gazeta Express

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Gjira Kajtazi, e cila ani pse larg skenës është mjaft aktive në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express....

Nëna më e bukur shqiptare, shfaq linjat seksi në bikini

para 12 muajve - Indeks online

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj. Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe...

E keni rastin ta shihni Gjirën në bikini

para 12 muajve - GazetaBlic

Ka një kohë të gjatë që nuk është shfaqur në skenën muzikore. E kjo për shkak të përkushtimit të saj si nënë në familje. Fjala është për këngëtaren Gjira,shkruan Indeksonline. Ajo është mjaft aktive në...

E keni rastin ta shihni Gjirën në bikini

para 12 muajve - Indeks online

Ka një kohë të gjatë që nuk është shfaqur në skenën muzikore. E kjo për shkak të përkushtimit të saj si nënë në familje. Fjala është për këngëtaren Gjira,shkruan Indeksonline. Ajo është mjaft aktive në...

Nëna më e bukur shqiptare shfaqet shumë seksi

para 11 muajve - Arbresh

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj. Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe...

A është kjo nëna më e bukur shqiptare

para 12 muajve - Periskopi

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj. Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe...

Edhe Gjira pozon në bikini

para 12 muajve - Arbresh

Ka një kohë të gjatë që nuk është shfaqur në skenën muzikore. E kjo për shkak të përkushtimit të saj si nënë në familje. Fjala është për këngëtaren Gjira,shkruan Indeksonline. Ajo është mjaft aktive në...

Me sa burra u pa Adelina Tahiri?

para 12 muajve - Gazeta Express

U tha se ishte në lidhje me Blerim Destanin, Lorik Canen e Adrian Gaxhen. Ndonëse media fliste gjatë gjithë kohës për historitë e saj të dashurisë, ajo i demantonte të gjitha një e nga një, shkruan "Kosovarja"....

Adelina Tahiri nuk hap rrugë: “Është i tërheqës, por është i imi”

para 12 muajve - Aktuale

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është shumë e dhënë mbas vëllait të saj Edmond Tahiri, i cili është mjaft tërheqës dhe i bukur. Pikërisht për këtë arsye bukuroshja bionde ka paralajmëruar të gjitha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK