http://kariera.mk

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - RTV 21

KIA Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa...

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - Zhurnal

KIA Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt. Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa...

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - Telegrafi

KIA Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt. Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa...

Kia Stonic debuton në Frankfurt

para 10 muajve - Koha.net

Kia Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt. Motori i modelit për tregun evropian do të jetë 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuajfuqi, ndërsa në dispozicion...

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - Almakos

KIA Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt. Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa...

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - Gazeta e re

KIA Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt. Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa...

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - Medial

KIA Stonic ka pasur premierën në panairin e veturave, i cili këtyre ditëve po mbahet në Frankfurt. Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa...

Modeli më i ri i KIA vjen në Frankfurt

para 10 muajve - KosovaPress

Motori i modelit për tregun evropian do të ketë motor 1.0 T-GDI turbo-benzinë me 120 kuaj fuqi, ndërsa në dispozicion do të jetë edhe dizeli me 1.6 litra. Kia Stonic do të ketë sistem elektronik të asistimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK