http://kariera.mk

Sëmundja e rëndë nga e cila vuan diva e muzikës

para 10 muajve - Vizion Plus

Pak kohë më parë këngëtarja  amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë,  dhe kjo si duket për shkak  të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Këngëtarja e njohur po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Bota Press

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga tregon për herë të parë sëmundjen e saj të pa shërueshme

para 10 muajve - Arbresh

Rreth 6 vite më parë, Lady Gaga ka deklaruar për herë të parë se vuan nga një sëmundje, por pa dhënë detaje të tjera mbi sëmundje, apo se sa serioze është ajo. Që atëherë këngëtarja e hitit “Poker Face”...

Këngëtarja e njohur po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Gazeta Express

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga vuan nga kjo sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Këngëtarja e njohur po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Periskopi

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Zeri

Pak kohë më parë këngëtarja  amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë,  dhe kjo si duket për shkak  të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Këngëtarja e njohur po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Sovrani

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga tërhiqet nga muzika, vuan nga kjo sëmundje e rrallë

para 10 muajve - Opozita

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - GazetaBlic

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Gaga po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Infokusi

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan

para 10 muajve - TV Koha

Lady Gaga në dokumentarin mbi jetën e saj Netflix ka zbluar sëmundjen kornike nga e cila vuan . Këngëtarja është shprehur se po lufton me Fibromyalgia, një sëmundje kronike që të shkakton dhimbje muskulo-skeletore,...

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan

para 10 muajve - Ora news

Lady Gaga në dokumentarin mbi jetën e saj Netflix ka zbluar sëmundjen kornike nga e cila vuan . Këngëtarja është shprehur se po lufton me Fibromyalgia, një sëmundje kronike që të shkakton dhimbje muskulo-skeletore,...

Lady Gaga tërhiqet nga muzika, zbulon sëmundjen nga e cila vuan

para 10 muajve - BalkanWeb

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Lady Gaga po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Lajm

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Lady Gaga po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Gazeta Express

Pak kohë më parë këngëtarja  amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë,  dhe kjo si duket për shkak  të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila lëngon

para 10 muajve - Indeks online

Pak kohë më parë këngëtarja  amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë,  dhe kjo si duket për shkak  të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Lady Gaga po vuan nga një sëmundje e rëndë

para 10 muajve - Arbresh

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia...

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan

para 10 muajve - Syri

Pak kohë më parë këngëtarja  amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë,  dhe kjo si duket për shkak  të një sëmundje. Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen...

Lady Gaga po përballet me një sëmundje

para 10 muajve - Klan Kosova

Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia (një çrregullim kronik i karakterizuar nga dhimbje të përhapura muskulo-skeletore, lodhje dhe butësi në zonat e lokalizuara), për të cilën...

Lady Gaga po përballet me një sëmundje

para 10 muajve - Tetova Sot

Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia (një çrregullim kronik i karakterizuar nga dhimbje të përhapura muskulo-skeletore, lodhje dhe butësi në zonat e lokalizuara), për të cilën...

Dokumentar për Lady Gaga

para 10 muajve - AlbPortali

Lady Gaga u shfaq në tapetin e kuq të Festivalit Ndërkombëtar të Torontos për premierën e dokumentarit të saj të ri te Netflix, “Five Foot Two”. Loading... Filmi me regji të Chris Moukarbel, vjen në formën...

Lady Gaga planikon të largohet nga muzika

para 10 muajve - Syri

Këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se planifikon “të pushojë” nga muzika dhe të përkujdeset më shumë për shëndetin e saj. Ylli i muzikës pop ndodhet në Toronto për shkak të premierës së dokumentarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK