http://kariera.mk

Ja disa arsye pse jeni beqare

para 10 muajve - Ina

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe më pas të hidheni në aksion. Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionist...

Ja disa arsye pse jeni beqare

para 10 muajve - GazetaBlic

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe më pas të hidheni në aksion. Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionist...

Ja disa arsye pse jeni beqare

para 10 muajve - Gazeta Express

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe më pas të hidheni në aksion. Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionist kur...

Ja disa arsye pse jeni beqare

para 10 muajve - Lajmi.net

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe më pas të hidheni në aksion. Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionistë...

Arsyet pse jeni beqare

para 10 muajve - Opozita

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe më pas të hidheni në aksion. Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionistë...

Ja disa arsye pse jeni beqare…

para 10 muajve - Mapo

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe më pas të hidheni në aksion. Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionistë...

​Si të kuptoni çfarë ju fsheh partneri nëpërmjet gjesteve

para 10 muajve - Gazeta Express

Atëherë kur partneri juaj kalon një periudhë të vështirë, do të preferojë më shumë të struket brenda vetes. Për këtë arsye, studimi i gjuhës së trupit është i rëndësishëm në njohjen e mendjes së tij. Kështu...

5 arsye pse jeni beqare (dhe do vazhdoni të jeni)

para 10 muajve - Gazeta Express

Nuk keni pse të jeni kështu gjithë jetën. Ndërkohë që ka njerëz që kalojnë nga një lidhje tek tjetra, ka dhe nga ata që nuk kanë qënë në një të tillë prej shekujsh. Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni...

Horoskopi, 12 Shtator 2017

para 10 muajve - Opinion

Dashi – Të tjerët do të jenë shumë të gatshëm t’ju dëgjojnë, mjafton të tregoheni të kujdesshëm për të mos lënduar ata që nuk e meritojnë duke thënë më shumë seç duhet. Demi – Kohët e fundit keni qenë...

Problemi serioz i vajzave: Si t’i tregoni atij se thjesht nuk ju pëlqen

para 10 muajve - Telegrafi

Nuk mund t’u thoni njerëzve – meshkujve apo femrave – se nuk ju pëlqejnë (apo nuk ju tërheqin) pa ua lënduar ndjenjat. Ky fakt thjesht do t’i lëndojë ata kur dikur e kuptojnë të vërtetën. Megjithatë mund...

12 shenja që tregojnë se nuk po ju gjuan, është thjesht i sjellshëm!

para 10 muajve - Sovrani

Ai ndryshon temë sapo ju lloni t’i bëni biseda ngacmuese. Ju jeni duke i folur me nënkuptime, por ai e çon bisedën larg çdo gjëje dyshe, edhe pse ju praktikisht jeni duke iu servirur në pjatë. Ai ju hap...

Horoskopi 11 Shtator 2017

para 10 muajve - Klan

Dashi – Do të merrni një surprizë mjaft të këndshme sot, që do t’ju ndryshojë ditën. Shijojeni dhe mos lejoni që të bëheni pjesë e pesimizmit të panevojshëm të të tjerëve. Demi – Të gjithë kanë në familje...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2017

para 10 muajve - BalkanWeb

Dashi Sinjale favorizuese për shlyerjen e kredive të vjetra si dhe të ardhura shtesë nga një marrëveshje e përfunduar me sukses. Çfarë lehtësimi! Konkretizimi sot është një pikë e fortë. Kini kujdes me...

Horoskopi, 10 shtator 2017

para 10 muajve - Indeks online

Dashi Sinjale favorizuese për shlyerjen e kredive të vjetra si dhe të ardhura shtesë nga një marrëveshje e përfunduar me sukses. Çfarë lehtësimi! Konkretizimi sot është një pikë e fortë. Kini kujdes me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK