http://kariera.mk

Rita Ora së shpejti me këngë të re, kësaj radhe vjen në bashkëpunim

para 10 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Rita Ora këtë vit shënoi rikthimin në muzikë me single-in e saj të ri “Your Song”. Kënga u pëlqye dhe u mirëprit mirë nga publiku, duke shënuar shifra të larta klikimesh në YouTube, dhe duke...

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani

para 10 muajve - Gazeta Express

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video) Ajo pas u konfirmuar si njëra prej anëtarëve të jurisë së X Factor ka konfirmuar se së shpejti do të këtë edhe një risi prej saj. Është fjala për një këngë...

Rita Ora së shpejti me këngë të re, kësaj radhe vjen në bashkëpunim

para 10 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Rita Ora këtë vit shënoi rikthimin në muzikë me single-in e saj të ri “Your Song”. Kënga u pëlqye dhe u mirëprit mirë nga publiku, duke shënuar shifra të larta klikimesh në YouTube, dhe duke...

Rita Ora vjen me këngë të re

para 10 muajve - Klan Kosova

Rita Ora së shpejti rikthehet me projekt të ri muzikor. Kështu bëri të ditur vetë këngëtarja me postimin e një pjese të videoklipit më të ri të këngës “Lonely Together” në bashkëpunim me Avici, e cila...

Rita Ora në “Voice of Germany”

para 10 muajve - Telegrafi

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue. Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice...

FOTO/ Rita Ora e shpërfytyruar në ‘Voice of Germany’

para 10 muajve - Syri

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo përveç angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, është ftohet edhe në talent-shou. Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë...

Rita Ora vjen edhe me një risi, këtë se kemi pritur

para 10 muajve - Gazeta Express

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue. Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice...

Rita Ora së shpejti me këngë të re, kësaj radhe vjen në bashkëpunim

para 10 muajve - Almakos

Këngëtarja Rita Ora këtë vit shënoi rikthimin në muzikë me single-in e saj të ri “Your Song”. Kënga u pëlqye dhe u mirëprit mirë nga publiku, duke shënuar shifra të larta klikimesh në YouTube, dhe duke...

Rita Ora ft Avicii publikojnë trilerin e këngës“Lonely Together”

para 10 muajve - Indeks online

Dyshja e famshme shumë shpejt do të lansojnë klipin e këngës “Lonely Together”. Kënga e cila pas lansimit me audio është mirëpritur bukur mirë në publik është vizuelizuar edhe me videoklip- shkruan Indeksonline....

Rita publikon pjesë nga klipi i ri

para 10 muajve - Koha.net

Një muaj pas publikimit të këngës “Lonely Together” në bashkëpunim me Aviciin, Rita Ora ka publikuar një pjesë të shkurtër nga klipi i kësaj kënge. “Lonely Together” ishte lansuar muajin e shkuar në versionin...

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video) Ajo pas u konfirmuar si njëra prej anëtarëve të jurisë së X Factor ka konfirmuar se së shpejti do të këtë edhe një risi prej saj. Është fjala për një këngë...

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani

para 10 muajve - Bota Press

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video) Ajo pas u konfirmuar si njëra prej anëtarëve të jurisë së X Factor ka konfirmuar se së shpejti do të këtë edhe një risi prej saj. Është fjala për një këngë...

Rita Ora në “Voice of Germany”

para 10 muajve - Almakos

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue. Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice...

Rita Ora me projekt të ri muzikor, por kësaj here një bashkëpunim

para 10 muajve - Tetova Sot

Rita Ora këngëtarja me prejardhje kosovare është duke arritur shumë suksese në skenën e muzikës botërore. Superylli shqiptar, Rita Ora është duke shijuar suksesin e projektit të saj të fundit “Your Song”....

Rita Ora me projekt të ri muzikor, por kësaj here një bashkëpunim

para 10 muajve - Arbresh

Rita Ora këngëtarja me prejardhje kosovare është duke arritur shumë suksese në skenën e muzikës botërore. Superylli shqiptar, Rita Ora është duke shijuar suksesin e projektit të saj të fundit “Your Song”,...

Rita paralajmëron diçka speciale në Berlin

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke përgatitur diçka speciale për adhuruesit e saj. Statcioni i artistes kësaj radhe ishte në Berlin të Gjermanisë. Së fundmi Rita ka...

Rita po përgatit diçka speciale në Berlin

para 10 muajve - RTV 21

Artistja po vjen me një projekt të ri Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke përgatitur diçka speciale për adhuruesit e saj. Statcioni i artistes kësaj radhe ishte në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK