http://kariera.mk

Katër mënyra kryesore: Ja si ta mbani të ngushtë vagjinën

para 10 muajve - Telegrafi

Për ju kemi zgjedhur disa mënyra të efektshme të ruajtjes së muskujve të fortë vaginalë. Ushtrimet e Kegelit Janë këto ushtrime për muskujt vagjinalë të quajtur sipas dr. Arnold Kegelit, i cili i pari...

Flirti: Dallimet midis meshkujve dhe femrave

para 10 muajve - Indeks online

Për meshkujt qëllimi i fundit i flirtit është seksi, ndërsa femrat e përjetojnë si argëtim të padjallëzuar, pa përfunduar me obligime... Në përpjekjet e tyre për t’i joshur femrat, meshkujt do t’i injorojë...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 10 muajve - Tetova Sot

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Ja sa meshkuj duhet t’i PROVOJË femra, në mënyrë që …

para 10 muajve - GazetaBlic

Meshkujt gjithmonë dëshirojnë që bashkëshortja e tyre e ardhshme të ketë përvojë jo të pasur seksuale. Atë që nuk e dinë kur martohen me femrën e cila ka pasur më pak se dy partnerë, është divorci i sigurt....

Flirti: Dallimet midis meshkujve dhe femrave

para 10 muajve - Telegrafi

Për meshkujt qëllimi i fundit i flirtit është seksi, ndërsa femrat e përjetojnë si argëtim të padjallëzuar, pa përfunduar me obligime... Në përpjekjet e tyre për t’i joshur femrat, meshkujt do t’i injorojë...

Flirti: Dallimet midis meshkujve dhe femrave

para 10 muajve - Tetova Sot

Për meshkujt qëllimi i fundit i flirtit është seksi, ndërsa femrat e përjetojnë si argëtim të padjallëzuar, pa përfunduar me obligime… Në përpjekjet e tyre për t’i joshur femrat, meshkujt do t’i injorojë...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 10 muajve - Gazeta Express

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Flirti: Dallimet midis meshkujve dhe femrave

para 10 muajve - Almakos

Për meshkujt qëllimi i fundit i flirtit është seksi, ndërsa femrat e përjetojnë si argëtim të padjallëzuar, pa përfunduar me obligime… Në përpjekjet e tyre për t’i joshur femrat, meshkujt do t’i injorojë...

Ja sa meshkuj duhet t’i “provojë” femra, në mënyrë që …

para 10 muajve - Periskopi

Meshkujt gjithmonë dëshirojnë që bashkëshortja e tyre e ardhshme të ketë përvojë jo të pasur seksuale. Atë që nuk e dinë kur martohen me femrën e cila ka pasur më pak se dy partnerë, është divorci i sigurt....

Studim: Vagina rritet kur një mashkull e prek me dorë

para 10 muajve - Gazeta Express

Seksi është diçka që shumica e djemve mendojnë se dinë gjithçka rreth tij. Por në fakt kjo nuk është e vërtetë pasi të dish gjithçka rreth seksit do të thotë jo vetëm të kesh njohuri rreth mënyrës sesi...

Kjo është mosha kur femrat i kënaq seksi

para 10 muajve - Gazeta Express

Shumica nga ne mendojmë se aq më shumë që plakemi, aq më shumë zhduket seksi nga jeta jonë. Ky është keqkuptim mjaft i zakonshëm që ka lënë shumë njerëz të moshave mesatare të fillojnë të brengosen për...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 10 muajve - Bota Press

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Kjo është mosha kur femrat i kënaq seksi

para 10 muajve - Infokusi

Shumica nga ne mendojmë se aq më shumë që plakemi, aq më shumë zhduket seksi nga jeta jonë. Ky është keqkuptim mjaft i zakonshëm që ka lënë shumë njerëz të moshave mesatare të fillojnë të brengosen për...

Pse femrat pëlqejnë “seksin e pisët” por druhen ta kërkojnë

para 10 muajve - GazetaBlic

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ja pse gratë kërkojnë seks anal

para 10 muajve - Lajmi.net

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Espertët japin një paralajmërim shokues për seksin anal: Femrat...

para 10 muajve - Gazeta Express

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ekspertët japin një paralajmërim shokues për seksin anal

para 10 muajve - Periskopi

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ja pse gratë kërkojnë seks anal

para 10 muajve - Mapo

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ja pse gratë kërkojnë seks anal

para 10 muajve - Gazeta Express

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Djema, duhet t’i mësoni këto 14 fakte për vaginën

para 10 muajve - Gazeta Express

Djemtë përdorin emra të ndryshëm për të. Ka shumë mite për vaginën. Por djema, këto fakte duhet t’i mësoni: -Vagina ka 8 mijë nerva fundore, penisi vetëm gjysmën. -Klitori është organi më i ndjeshëm i...

Meshkujt që martohen me këto gra janë më të lumturit

para 10 muajve - GazetaBlic

Në një studim të ri të kryer nga departamenti i psikologjisë në UNAM, u zbulua që meshkujt, të cilët janë në një lidhje me femra të kolme apo martohen me to, janë 10 herë më të lumtur sesa ato që janë...

Meshkujt që martohen me këto gra janë më të lumturit

para 10 muajve - Antpress

Në një studim të ri të kryer nga departamenti i psikologjisë në UNAM, u zbulua që meshkujt, të cilët janë në një lidhje me femra të kolme apo martohen me to, janë 10 herë më të lumtur sesa ato që janë...

Djema, duhet t’i mësoni këto 14 fakte për vaginën

para 10 muajve - Infokusi

Djemtë përdorin emra të ndryshëm për të. Ka shumë mite për vaginën. Por djema, këto fakte duhet t’i mësoni: -Vagina ka 8 mijë nerva fundore, penisi vetëm gjysmën. -Klitori është organi më i ndjeshëm i...

Si të kuptoni që një femër mbrëmë ka bërë seks?

para 10 muajve - Ina

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh...

Si të kuptoni që një femër mbrëmë ka bërë seks?

para 10 muajve - Arbresh

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh...

Fakte për vaginën

para 10 muajve - Politiko

Nëse mendoni se dini gjithçka për vaginën, atëherë gaboheni. Për ju femra, por edhe për ju meshkuj, më poshtë është një koleksion me fakte interesante për organin seksual femëror. -Dieta juaj ndikon tek...

Çelësi i kënaqësisë në shtrat?! Këto 4 eksperienca do t’ju përmirësojnë marrëdhënien intime

para 10 muajve - Infokusi

Çiftet shpesh ndjejnë nevojën të ndryshojnë rutinën në jetën e tyre intime. Kjo është diçka pozitive pasi i mbanë ata më të interesuar për njëri-tjetrin si dhe rrit u rrit pasionin dhe dëshirën për të...

Si mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks?

para 10 muajve - Gazeta Express

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh...

Si mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks?

para 10 muajve - Infokusi

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh...

Meshkujt lënë anash seksin për…

para 10 muajve - Lajmi.net

Sipas një studimi të fundit, rreth 2 mijë britanikë nuk duan të jenë të lumtur me njëri tjetrin. Kjo sepse kur ata zgjohen nga gjumi në mëngjes, kanë më shumë dëshirë të kontrollojnë llogaritë e tyre në...

Meshkujt lënë anash seksin për…

para 10 muajve - Infokusi

Sipas një studimi të fundit, rreth 2 mijë britanikë nuk duan të jenë të lumtur me njëri tjetrin. Kjo sepse kur ata zgjohen nga gjumi në mëngjes, kanë më shumë dëshirë të kontrollojnë llogaritë e tyre në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK