http://kariera.mk

Dhe më në fund: Ja si u duk nëna e Getit në dasmë

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjithçka u përqendrua tek çifti e këngëtarët e famshëm që morën pjesë në dasmën e Getoar Selimit dhe Marinës, por rolin kryesor kur një çift martohet, përveç nuses e dhëndrit, e ka edhe vjehrra. Por pak...

FOTO/ Lori Hoxha nostalgjike vetëm me bikini, shikoni sa seksi duket

para 10 muajve - Syri

Pushimet e saj nuk kanë mbaruar akoma. Lori Hoxha në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet mbi një pishinë, me bikine ngjyrë të kaltër. Duket që është një fotografi e të kaluarës, që i ngjall nostalgji...

Dhe më në fund: Ja si u duk nëna e Getit në dasmë

para 10 muajve - Prive

Gjithçka u përqendrua tek çifti e këngëtarët e famshëm që morën pjesë në dasmën e Getoar Selimit dhe Marinës, por rolin kryesor kur një çift martohet, përveç nuses e dhëndrit, e ka edhe vjehrra. Por pak...

Dasma e Marinës? S’keni parë gjë akoma! …Getoari sjell gjithë albumin dhe detajet e papara

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 24 Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi...

Doni ta shihni fytyrën e Marinës nga afër se si dukej ditën e dasmës?

para 10 muajve - Arbresh

Të dielën që lamë pas Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u martuan me një dasmë shumë të madhe dhe me shumë të ftuar. Të gjithë ne që s’ishim prezent në dasmë, e ndoqëm me vëmendje të madhe përmes fotove...

Ku ka gjoks më “hot” se të Luanës

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net. Ajo mbrëmë...

FOTO/ Dasma e Marinës? S'keni parë asgjë akoma! Getoari sjell gjithë albumin dhe detajet e papara!

para 10 muajve - Syri

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot...

FOTO/ Dasma e Marinës? Nuk keni parë asgjë akoma! Getoari sjell gjithë albumin dhe detajet e papara!

para 10 muajve - Syri

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot...

​ Lori Hoxha nuk e fsheh më, ndjen mall për...

para 10 muajve - Gazeta Express

Trashëgimtaria dhe blogerja Lori Hoxha duket se ka nisur të ndjejë mall për pushimet. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj në plazh dhe duket se ndjen nostalgji për to. “ A mund...

Lori Hoxha ta qet flakën vetëm në bikini, ja sa seksi duket

para 10 muajve - GazetaBlic

Siç duket, pushimet e saj nuk kanë mbaruar ende, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për trashëgimtaren e Top Medias, Lori Hoxha e cila kësaj here është shfaqur goxha tërheqëse në rrjetin social “instagram”....

Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik

para 10 muajve - Zeri

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net Ajo mbrëmë...

Dhe më në fund: Ja si u duk nëna e Getit në dasmë

para 10 muajve - Bota Press

Gjithçka u përqendrua tek çifti e këngëtarët e famshëm që morën pjesë në dasmën e Getoar Selimit dhe Marinës, por rolin kryesor kur një çift martohet, përveç nuses e dhëndrit, e ka edhe vjehrra. Por pak...

Cili është personi që Luana nuk i reziston dot?

para 10 muajve - Zeri

Moderatorja Luana Vjollca k atreguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat. Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj. Në...

Cili është personi që Luana nuk i reziston dot?

para 10 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Luana Vjollca k atreguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat. Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj. Në...

Nëse menduat se i patë të gjitha, e keni gabim, Geti sapo na solli gjithë albumin dhe detajet e dasmës!

para 10 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot...

Marina Vjollca ekspozon trupin më shumë seç duhej, ky është fustani i tretë që askush nuk e pa

para 10 muajve - Zeri

Marina Vjollca ditën e ceremonisë së martesës së saj u shfaq me dy fustane, një në altar dhe një gjatë ceremonisë. Të dy ishin fustane shumë të bukur dhe që të mbeteshin disi në kujtesë, por në fakt duket...

Lori Hoxha nostalgjike vetëm me bikini, shikoni sa seksi duket

para 10 muajve - Periskopi

Pushimet e saj nuk kanë mbaruar akoma. Lori Hoxha në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet mbi një pishinë, me bikine ngjyrë të kaltër. Duket që është një fotografi e të kaluarës, që i ngjall nostalgji...

FOTO/ Luana nuk di të ndalet më! E nxjerr në shesh gjoksin e stermadh dhe bombastik

para 10 muajve - Syri

Gjoksi duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i jepet rasti, prezantuesja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca e ekspozon atë, madje duket se e bën me një kënaqësi të...

KËTO FOTOGRAFI NGA DASMA E MARINËS DHE GETOARIT, NUK JANË PËR T’U HUMBUR

para 10 muajve - NOA

Dasma e fundjavës së lënë pas mes prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi, ishte ndër më të bujshmet e kohëve të fundit. Ndërsa qysh në darkën e dasmës dolën fotografitë e para nga ceremonia...

Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik

para 10 muajve - Lajmi.net

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net Ajo mbrëmë...

Geti bën postimin e parë pas dasmës dhe ka këto fjalë zemre për të thënë

para 10 muajve - TV Koha

Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit.Çdo gjë në ceremoni...

Lori Hoxha shfaqet nga plazhi, duket seksi në bikini

para 10 muajve - Periskopi

Siç duket, pushimet e saj nuk kanë mbaruar ende. Është fjala për trashëgimtaren e Top Medias, Lori Hoxha e cila kësaj here është shfaqur goxha tërheqëse në rrjetin social “instagram”. Në këto ditë të fundit...

Dalin detaje tjera të dasmës ku Marina festoi deri në mëngjes me fustan tjetër

para 10 muajve - Syri

Marina Vjollca nuk hoqi dorë nga festa në martesën e saj deri në orët e hershme të mëngjesit. Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së saj, vajzën klasike me vello, dekolte elegante dhe...

Nuk i keni parë të gjitha, Geti sapo na solli gjithë albumin dhe detajet e dasmës

para 10 muajve - Periskopi

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot...

Luana nuk i reziston dot këtij personi

para 10 muajve - Periskopi

Moderatorja Luana Vjollca ka treguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat. Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj. Në...

Luana Vjollca vë gjoksin në radhë të parë

para 10 muajve - Sovrani

Gjoksi duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i jepet rasti, prezantuesja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca e ekspozon atë, madje duket se e bën me një kënaqësi të...

Luana Vjollca shkakton 'tërmet' me pamjen e saj

para 10 muajve - Gazeta Express

​Prania e saj në dasmën më të përfolur të momentit me siguri ka shkaktuar tërrmet. Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për...

Cili është personi që Luana nuk i reziston dot?

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Moderatorja Luana Vjollca k atreguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat. Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj. Në...

Luana shfaqet tejet joshëse pas dasmës

para 10 muajve - Periskopi

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe. Ajo mbrëmë në Instagram ka hedhur...

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë

para 10 muajve - GazetaBlic

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil. Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Blic. Luana  po vazhdon të ekspozojë trupin e saj në super...

Luana Vjollca ekspozon gjoksin gjigant

para 10 muajve - Arbresh

Dasma e Marinës dhe Getit ishte më e komentuara e kësaj jave. U fol shumë se dasma ishte madhështore dhe se çifti dukeshin shumë bukur, shkruan arbresh.info. Mirëpo ajo e cila fitoi vëmendjen më të madhe...

Dalin detaje tjera të dasmës ku Marina festoi deri në mëngjes me fustan tjetër

para 10 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca nuk hoqi dorë nga festa në martesën e saj deri në orët e hershme të mëngjesit. Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së saj, vajzën klasike me vello, dekolte elegante dhe...

Getoar Selimi më i lumtur se asnjëherë më parë

para 10 muajve - Sovrani

Getoar Selimi i ka dhënë fund beqarisë së tij duke zgjedhur si partnere të jetës prezantusen bukuroshe Marina Vjollcën. Shumë detaje janë treguar edhe për mediet rreth kësaj ceremonie, madje shumë fotografi...

Dalin detaje tjera të dasmës, Marina ‘n’party’ deri në mëngjes zbulon këmbën e mban alokool në dorë

para 10 muajve - Lajmi.net

. Marina Vjollca nuk hoqi dorë nga festa në martesën e saj deri në orët e hershme të mëngjesit. Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së saj, vajzën klasike me vello, dekolte elegante...

Këto fotografi të motrave Vjollca s’bën pa i parë

para 10 muajve - Klan Kosova

Marina Vjollca jetoi të hënën mbrëma ëndrrën e saj…ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Getin në një ceremoni që ngjante në një përrallë. E duket se askush nuk është emocionuar e gëzuar më shumë se gjysma...

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë

para 10 muajve - Infokusi

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil. Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Blic. Luana  po vazhdon të ekspozojë trupin e saj në super...

Luana Vjollca shkakton ‘tërmet’ me pamjen e saj

para 10 muajve - Arbresh

Prania e saj në dasmën më të përfolur të momentit me siguri ka shkaktuar tërrmet. Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për Marinën....

Luana Vjollca shkakton ‘tërmet’ me pamjen e saj

para 10 muajve - Bota Press

Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për Marinën. Por së fundi Luana ka publikuar një set fotosh nga dasma dhe tashmë sapo na...

Geti bën postimin e parë pas dasmës

para 10 muajve - Aktuale

Dasma e tyre mund të konsiderohet, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Çdo gjë në ceremoni por...

Geti thyen heshtjen pas dasmës madhështore

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Çdo...

Dalin detaje tjera të dasmës, Marina ‘n’party’ deri në mëngjes zbulon këmbën e mban alokool në dorë

para 10 muajve - Infokusi

Marina Vjollca nuk hoqi dorë nga festa në martesën e saj deri në orët e hershme të mëngjesit. Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së saj, vajzën klasike me vello, dekolte elegante dhe...

Dalin detaje tjera të dasmës ku Marina festoi deri në mëngjes me fustan tjetër

para 10 muajve - Almakos

Marina Vjollca nuk hoqi dorë nga festa në martesën e saj deri në orët e hershme të mëngjesit. Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së saj, vajzën klasike me vello, dekolte elegante dhe...

Geti dhe Marina publikojnë një seri imazhesh mahnitëse nga dasma

para 10 muajve - Almakos

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze martesore. Dyshja e njohur e estradës kanë pasur të ftuar vetëm miq e familjarët më të afërt në një dasmë të organizuar në...

Marina Vjollca publikoi imazhet më të mira të dasmes së saj

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Marina Vjollca sapo ka publikuar fotografitë më të mira të realizuara në dasmen e saj. Prezantuesja e njohur e cila kurorëzoi dashurinë me reperin Getoar Selimi, duket të jetë e kenaqur me ecurinë...

Geti thyen heshtjen pas dasmës madhështore (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Çdo gjë në ceremoni...

Këto fotografi të motrave Vjollca s’bën pa i parë

para 10 muajve - Infokusi

Marina Vjollca jetoi të hënën mbrëma ëndrrën e saj…ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Getin në një ceremoni që ngjante në një përrallë. E duket se askush nuk është emocionuar e gëzuar më shumë se gjysma...

A e keni vërejtur si Luana kishte nxjerrë gjoksin në dasmën e motrës së saj?

para 10 muajve - Infokusi

Fustani që kishte zgjedhur për dasmën e motrës u komentua e kritikua shumë. Kjo se, Luana Vjollca kishte zgjedhur një fustan transparent që i nxjerrtë trupin e që nga fansat u quajt si ‘fustan për të hyrë...

Edhe Geti ka dy fjalë pas dasmës

para 10 muajve - 10minuta

Vetëm dy ditë pas dasmës reperi i njohur Getoar Selimi ka dy fjalë. Ai ka postuar disa foto të shkëputura nga seti i dasmës me mbishkrimin 'Faleminderit Zotit ,familjeve dhe juve qe ishit prane nesh ne...

PAS DASMËS GETOAR SELIMI PËRMES NJË FOTOJE NË ALTAR KA DISA FJALË ZEMRE PËR TË THËNË |FOTO

para 10 muajve - NOA

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Kur kanë kaluar vetëm pak ditë nga dasma, Geti me siguri është çlodhur dhe...

Ja sa diferencë moshe kanë Getoari dhe Marina

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Më 10 shtator Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë. Çifti shumë i dashur për publikun kurorëzuan dashurinë e tyre pranë detit para qindra të ftuarve dëshmitarë. Lidhja e tyre është komentuar...

Dasma e Getit bashkoi politikanët kosovarë

para 10 muajve - Arbresh

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, padyshim ishte një nga dasmat më të përfolura në Kosovë dhe Shqipëri. Çifti i njohur simpatik, kishin vendosur që dasmën ta bënin në Shqipëri tek Gjiri i Lalsit,...

Luana ‘çmendet’ në dasmën e Getit dhe Marinës, nxjerr gjithë gjoksin jashtë

para 10 muajve - Periskopi

Fustani që kishte zgjedhur për dasmën e motrës u komentua e kritikua shumë. Kjo se, Luana Vjollca kishte zgjedhur një fustan transparent që i nxjerrtë trupin e që nga fansat u quajt si ‘fustan për të hyrë...

Marina Vjollca sapo publikoi imazhet më të mira të dasmes së saj

para 10 muajve - Indeks online

Marina Vjollca sapo ka publikuar fotografitë më të mira të realizuara në dasmen e saj. Prezantuesja e njohur e cila kurorëzoi dashurinë me reperin Getoar Selimi, duket të jetë e kenaqur me ecurinë e dasmës...

Ky është çmimi marramendës që Geti e Marina paguan për dasmë

para 10 muajve - Zeri

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Marina Vjollca publikon fotot më të spikatura të dasmës së saj me Getoarin

para 10 muajve - NOA

Nata e së dielës që lamë pas ishte e mbushur plot emocione për çiftin e njohur, prezantuesen Marina Vjollca dhe reperin Getoar Selimi. Pas disa vitesh lidhje, mbrëmjen e së dielës ata liodhën kurorë buzë...

Dedikimet për Marinën, Luana i përmbledh me nga një fjalë

para 10 muajve - Prive

Geti dhe Marina kurorëzuan dashurinë dy javë më parë por jehona e eventit po vazhdon. Ka qenë Luana Vjollca ajo që e ka risjellë në vëmendje përmes një albumi fotografish ku shfaqet me gjysmën e saj, Marinën....

A e keni vërejtur si Luana kishte nxjerrë gjoksin në dasmën e motrës së saj?

para 10 muajve - GazetaBlic

Fustani që kishte zgjedhur për dasmën e motrës u komentua e kritikua shumë. Kjo se, Luana Vjollca kishte zgjedhur një fustan transparent që i nxjerrtë trupin e që nga fansat u quajt si ‘fustan për të hyrë...

FOTO/ Reagon Marina Vjollca për herë të parë pas dasmës, ...mbetet pa fjalë!!!

para 10 muajve - Syri

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, kurorëzoi dashurinë e saj me reperin nga kosova Getoar Selimi, me martesë më 10 shtator. Gjithçka u vulos përmes një ceremonie luksoze në Gjirin e Lalzit....

Fotot/ Marina edhe këtë herë tregoi se sa shumë e do Getoarin

para 10 muajve - Opinion

Ajo ka mundur të shkëlqejë me të gjitha pamjet e saj duke iu përshtatur me shumë elegancë të gjitha fazave të dasmës. Jo shumë e ngarkuar në tualet  dhe në  modele flokësh, me fustane që e përcillnin si...

Pas dasmës reagon për herë të parë Marina Vjollca!

para 10 muajve - GazetaBlic

Moderatorja, Marina Vjollca u lidh në martesë më 10 shtator përmes një ceremonie në Gjirin e Lalzit me reperin Getoar Selimi. Pas dasmës ajo ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto së...

Pas dasmës reagon për herë të parë Marina Vjollca!

para 10 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Marina Vjollca u lidh në martesë më 10 shtator përmes një ceremonie në Gjirin e Lalzit me reperin Getoar Selimi. Pas dasmës ajo ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto së bashku...

Dalin sekretet e afterparty-t, si festoi Marina deri vonë me fustanin e tretë

para 10 muajve - Zeri

Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së saj, vajzën klasike me vello, dekolte elegante dhe bisht të gjatë, krijuar nga Class Dresses, nusen me fustan pompoz gjatë darkës dhe atë modernen...

FOTO/ Harrojeni Marinën dhe Luanën, ja kush shkëlqeu në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Syri

Përveç nuses, në dasma i kushtohet gjithnjë rëndësi edhe veshjeve të të ftuarve. E një nga veshjet që u komentua shumë ishte ajo e Luanës. Në ditën më të rëndësishme të Marinës, Luana shkëlqeu e veshur...

A e keni vërejtur si Luana kishte nxjerrë gjoksin në dasmën e motrës së saj?

para 10 muajve - Lajmi.net

Fustani që kishte zgjedhur për dasmën e motrës u komentua e kritikua shumë. Kjo se, Luana Vjollca kishte zgjedhur një fustan transparent që i nxjerrtë trupin e që nga fansat u quajt si ‘fustan për të hyrë...

Dasma e Marinës dhe Getit kushtoi 130 mijë euro

para 10 muajve - Portalb

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

para 10 muajve - GazetaBlic

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

"Gjithmonë bashkë", Luana publikon foto emocionuese nga dasma (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi pati shumë vëmendje gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

“Gjithmonë bashkë, jemi një”, Luana publikon imazhe të veçanta me Marinën nga dasma e saj

para 10 muajve - Telegrafi

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës...shikoni çfarë bën me Luanën!

para 10 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave./Gazeta...

FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Marina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 10 muajve - Syri

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Manina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 10 muajve - Syri

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Luanen e merr malli për Marinen, ja çfarë i thotë

para 10 muajve - Indeks online

Për dasmen e Marina Vjollces edhe më tej vazhdon të flitet. Është këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ajo e cila sapo ka publikuar një imazh të paparë deri më tani të dasmes së Marines- shkruan Indeksonline....

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit

para 10 muajve - GazetaBlic

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti. Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar...

FOTO/ Lori sapo gjeti një arsye për t'u zënë me Sarën, a do e mërzisë veprimi i saj?

para 10 muajve - Syri

Një nga sherret e përditshme midis motrash është: “Pse ke veshur rrobat e mia?!”. E në fakt, është një bezdi e madhe dhe këtë mund ta kuptojnë vetëm ato që kanë motra. Por le të themi se kjo i ndodh të...

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit

para 10 muajve - Lajmi.net

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti. Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar...

Lori sapo gjeti një arsye për t'u zënë me Sarën, do e mërzisë veprimi i saj?

para 10 muajve - Gazeta Express

Një nga sherret e përditshme midis motrash është: “Pse ke veshur rrobat e mia?!”. E në fakt, është një bezdi e madhe dhe këtë mund ta kuptojnë vetëm ato që kanë motra. Por le të themi se kjo i ndodh të...

FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja çfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

para 10 muajve - Ina

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën,...

FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja çfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

para 10 muajve - Syri

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën,...

A e keni vërejtur si Luana kishte nxjerrë gjoksin në dasmën e Marinës?

para 10 muajve - Sovrani

Fustani që kishte zgjedhur për dasmën e motrës u komentua e kritikua shumë. Kjo se, Luana Vjollca kishte zgjedhur një fustan transparent që i nxjerrtë trupin e që nga fansat u quajt si ‘fustan për të hyrë...

Lori sapo gjeti një arsye për t’u zënë me Sarën, a do e mërzisë veprimi i saj?

para 10 muajve - Tetova Sot

Një nga sherret e përditshme midis motrash është: “Pse ke veshur rrobat e mia?!”. E në fakt, është një bezdi e madhe dhe këtë mund ta kuptojnë vetëm ato që kanë motra. Por le të themi se kjo i ndodh të...

‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Marina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 10 muajve - Tetova Sot

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja ccfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

para 10 muajve - Syri

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën,...

Ende pa mbaruar mirë dasma kjo këngëtare ka një kërkesë për Marinën!

para 10 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka qenë e ftuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit pasi ajo dhe nusja janë kushërira. Ajo ka publikuar një urim mjaft të ndjerë në rrjete sociale dhe gjithashtu ka një kërkesë...

FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Marina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 10 muajve - Opozita

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Ende pa mbaruar mirë dasma kjo këngëtare ka një kërkesë për Marinën!

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka qenë e ftuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit pasi ajo dhe nusja janë kushërira. Ajo ka publikuar një urim mjaft të ndjerë në rrjete sociale dhe gjithashtu ka një kërkesë...

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

para 10 muajve - Infokusi

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

Ky është çmimi marramendës që Geti e Marina paguan për dasmë

para 10 muajve - Periskopi

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit

para 10 muajve - Infokusi

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti. Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar...

Ja sa kushtoi dasma e Marinës dhe Getit?

para 10 muajve - Aktuale

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Pas dasmës reagon për herë të parë Marina Vjollca!

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Moderatorja Marina Vjollca u lidh në martesë më 10 shtator përmes një ceremonie në Gjirin e Lalzit me reperin Getoar Selimi. Pas dasmës ajo ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto së bashku...

Mamaja e Marinës ka diçka për ti thënë vajzës së saj dhe Getit pas dasmës!

para 10 muajve - Gazeta Express

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën...

Ky është reagimi i parë i Marinës pas martesës

para 10 muajve - Periskopi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. E gjithë vëmendja mediatike dhe publike u vu pas çiftit në fjalë. Një dasmë e madhe dhe me shumë të ftuar....

“Gjithmonë bashkë, jemi një”, Luana publikon imazhe të veçanta me Marinën nga dasma e saj

para 10 muajve - Almakos

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Mamaja e Marinës ka një urim prekës për të bijën dhe dhëndrin

para 10 muajve - NOA

Maria Vjollca, mamaja e Marinës dhe Luanës, pasi ka postuar disa foto nga ceremonia e dasmës në Facebook dhe Instagram, i ka uruar me një mesazh të ndjerë Marinën dhe Getin. Siç urojnë nënat në një ditë...

Ne nuk e kishim parë por Marina u kurorëzua si ‘Babastars’ në dasmën e saj nga djemtë e grupit

para 10 muajve - Zeri

Edhe në fakt të gjithë kishim pyetur veten pas vrullit të dasmës së Marinës dhe Getit: “Po djemtë e Babastars, çfarë bën ndonjë gjë interesante në dasmë?” Deri më tani nuk kishim parë gjë dhe menduam për...

FOTO/ Grimieri nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, shikoni si dukej para se të bëhej nuse

para 10 muajve - Syri

Marina Vjollca ishte një nga nuset më të bukura në dasmat e bujshme që u realizuan në Shqipëri. E stiluar në mënyrë perfekte dhe falë bukurisë së saj natyrale ajo mundi të shfaqej si një princeshë përrallash....

Ja çfraë bëjnë Luana dhe Marina në dasmë

para 10 muajve - 10minuta

Edhe pse dasma ka përfunduar, ende flitet për të. Ka qenë Luana e cila ka postuar një foto në Instagram, duke vallëzuar me Marinën. Ato po e shprehin dashurinë për njëra tjetrën përmes këtij vallëzimi...

Këto fotografi nga dasma e Marinës nuk i keni parë

para 10 muajve - Arbresh

Martesa e Getit dhe Marinës ishte një ndër dasmat më të komentuara të kësaj jave. U shfaqën shumë imazhe nga dasma e tyre madhështore të cilat u pëlqyen shumë, shkruan arbresh.info. Por këto fotografi...

Luanen e merr malli për Marinen, ja çfarë i thotë

para 10 muajve - Sovrani

Për dasmen e Marina Vjollces edhe më tej vazhdon të flitet. Është Luana Vjollca ajo e cila sapo ka publikuar një imazh të paparë deri më tani të dasmes së Marines. Foto në fjalë reflekton dashurinë e dy...

Ne nuk e kishim parë por Marina u kurorëzua si ‘Babastars’ në dasmën e saj nga djemtë e grupit

para 10 muajve - Gazeta Express

Edhe në fakt të gjithë kishim pyetur veten pas vrullit të dasmës së Marinës dhe Getit: “Po djemtë e Babastars, çfarë bën ndonjë gjë interesante në dasmë?” Deri më tani nuk kishim parë gjë dhe menduam për...

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

para 10 muajve - Bota Press

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

Dasma e Marinës dhe Getoarit, dalin fotot e papublikuara… Shikoni çfarë bën me Luanën

para 10 muajve - Periskopi

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

Ende pa mbaruar mirë dasma kjo këngëtare ka një kërkesë për Marinën!

para 10 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka qenë e ftuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit pasi ajo dhe nusja janë kushërira. Ajo ka publikuar një urim mjaft të ndjerë në rrjete sociale dhe gjithashtu ka një kërkesë...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 10 muajve - Zeri

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Ja sa kushtoi dasma e Marinës dhe Getit?

para 10 muajve - Tetova Sot

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Tani po që u ‘ngushëlluam’: Edhe Sara e Lori i shkëmbejnë rrobat e tyre si ne motrat e tjera

para 10 muajve - Blitz

Një nga sherret e përditshme midis motrash është: “Pse ke veshur rrobat e mia?!”. E në fakt, është një bezdi e madhe dhe këtë mund ta kuptojnë vetëm ato që kanë motra. Por le të themi se kjo i ndodh të...

Një ditë pas dasmës, mamaja e Marinës ka një urim prekës për të bijën dhe Getin

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Të gjitha Vjollcat me radhë ndanë edhe në rrjetet sociale urimin për nusen e tyre Marinë që më 10 shtator kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Getin. Që nga Luana e motrat e tjera, por edhe...

Dasma e Marinës dhe Getit kushtoi 130 mijë euro

para 10 muajve - Koha.net

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Moment i veçantë! Getoar Selimi ftoi në një vallëzim të bukur mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - Lajmi.net

. Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Lum ajo që motra ka! Fjalët emocionuese të Luanës për Marinën

para 10 muajve - Klan Kosova

Marina Vjollca jetoi të hënën mbrëma ëndrrën e saj…ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Getin në një ceremoni që më shumë ngjante në një përrallë. E kush do të gëzohej më shumë për Marinën se motra e saj,...

Grimjeri nxjerr zbuluar Marinën, shikoni si dukej para se të bëhej nuse

para 10 muajve - Gazeta Express

​Marina Vjollca ishte një nga nuset më të bukura në dasmat e bujshme që u realizuan në Shqipëri. E stiluar në mënyrë perfekte dhe falë bukurisë së saj natyrale ajo mundi të shfaqej si një princeshë përrallash....

Lori sapo gjeti një arsye për t’u zënë me Sarën, do e mërzisë veprimi i saj?

para 10 muajve - Arbresh

Një nga sherret e përditshme midis motrash është: “Pse ke veshur rrobat e mia?!”. E në fakt, është një bezdi e madhe dhe këtë mund ta kuptojnë vetëm ato që kanë motra. Por le të themi se kjo i ndodh të...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 10 muajve - GazetaBlic

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 10 muajve - Lajmi.net

. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Ja sa kushtoi dasma e Marinës dhe Getit?

para 10 muajve - Syri

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

VIDEO-FOTO/ Ja kush ishin këngëtarët VIP-a që kënduan në dasmën e Getoarit dhe Marinës

para 10 muajve - Opozita

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor. Të ftuar në këtë dasmë ishin familjarët,...

Ende pa mbaruar mirë dasma kjo këngëtare ka një kërkesë për Marinën!

para 10 muajve - Bota Press

Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka qenë e ftuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit pasi ajo dhe nusja janë kushërira. Ajo ka publikuar një urim mjaft të ndjerë në rrjete sociale dhe gjithashtu ka një kërkesë...

Ne nuk e kishim parë por Marina u kurorëzua si ‘Babastars’ në dasmën e saj nga djemtë e grupit

para 10 muajve - Bota Press

Edhe në fakt të gjithë kishim pyetur veten pas vrullit të dasmës së Marinës dhe Getit: “Po djemtë e Babastars, çfarë bën ndonjë gjë interesante në dasmë?” Deri më tani nuk kishim parë gjë dhe menduam për...

Mamaja e Marinës ka diçka për ti thënë vajzës së saj dhe Getit pas dasmës

para 10 muajve - Periskopi

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën...

Ky detaj iu ka ikur nga dasma e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Periskopi

Edhe në fakt të gjithë kishim pyetur veten pas vrullit të dasmës së Marinës dhe Getit: “Po djemtë e Babastars, çfarë bën ndonjë gjë interesante në dasmë?” Deri më tani nuk kishim parë gjë dhe menduam për...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 10 muajve - Infokusi

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të mad he e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Evi Reçi publikon një foto të Marina Vjollcës nuse, siç nuk ua merr mendja

para 10 muajve - NOA

Moderatorja Marina Vjollca, spikati qysh në daljet e saj të para televizive për shkak të natyrës së qeshur dhe pozitivitetit që reflektonte. Por që nga e diela ajo është Marina Selimi, pasi ka marrë mbiemrin...

Momenti kur Getoar Selimi ftoi në një vallëzim të bukur mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - Telegrafi

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Getoar Selimi në një vallëzim të bukur me mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - Arbresh

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Momenti kur Geti fton në vallëzim mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - Klan Kosova

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Ne nuk e kishim parë por Marina u kurorëzua si ‘Babastars’ në dasmën e saj nga djemtë e grupit

para 10 muajve - Blitz

Edhe në fakt të gjithë kishim pyetur veten pas vrullit të dasmës së Marinës dhe Getit: “Po djemtë e Babastars, çfarë bën ndonjë gjë interesante në dasmë?” Deri më tani nuk kishim parë gjë dhe menduam për...

Momenti kur Geti fton në vallëzim mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - GazetaBlic

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Ja sa vite diferencë kanë Marina e Luana

para 10 muajve - Arbresh

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Sot ua zbuluam diferencën në vite të Getit dhe Marinës, e që janë 8 vite diferencë....

Momenti kur Geti fton në vallëzim mamanë e tij dhe mamanë e nuses

para 10 muajve - Klan Kosova

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Këngëtarja e njohur ka një porosi për Marina Vjollcën pas dasmës!

para 10 muajve - Blitz

Të dielën që lamë pas Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i thanë “Po” njëri tjetrit në një ceremoni në bregdetin e Durrësit, në prani të familjes, të afërmve e miqve më të ngushtë. Dasma zgjati deri në orët...

Nëna e Marinës vjen me imazhet e para nga martesa e vajzës

para 10 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi realizuan atë që ishte dasma e vitit. Çifti më i përfolur i estradës i dhanë fund beqarisë në një dasmë luksoze që thuhet se kushtoi një mal parash. Marina Vjollca, një...

Dalin fotot pas dasmës...Ja si festoi Marina me kushëriën e saj Vip

para 10 muajve - Gazeta Express

Dasma e Marinës dhe Getoarit do të mbetet gjatë në kujtesën e fansave të tyre. Pjesë e saj ishin dhe emra të njohur të ekranit. Një prej tyre ishte dhe këngëtarja e dashur e publikut shqiptar.  Evi Reci,...

VIDEO/ Momenti kur Geti fton në vallëzim mamanë e tij dhe mamanë e nuses

para 10 muajve - Syri

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Momenti kur Geti fton në vallëzim vjehrrën, ja çfarë bën ajo

para 10 muajve - Periskopi

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Pas dasmës së Marinës reagon për hërë të parë mamaja e saj Maria!

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Pas dasmës së të bijës me reperin Getoar Selimi, mamaja e motrave Vjollca, Maria ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto nga kjo ceremoni. Ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj përveç...

Më në fund mësohet shuma marramendëse e dasmës së Marina Vjollcës e Getoar Selimit

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti...

Luana “trullos” ndjekësit me këtë video në Instagram

para 10 muajve - Lajmi.net

. Të dielën e 10 shtatorit, reperi Getoar Selimi kurorëzoi dashurinë me moderatoren Marina Vjollca. Geti dhe Marina organizuan një dasmë madhështore në Gjirin a Lalëzit në Durrës, shkruan lajmi.net. Të...

Momenti kur Getoar Selimi ftoi në një vallëzim të bukur mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - Almakos

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

“E kryqëzojnë” për veshjen në dasmën e Marinës, reagon ashpër Lori Hoxha, shihni çfarë thotë

para 10 muajve - Telegrafi

Edhe pse Marina Vjollca është larguar nga Top Channel, ajo nuk mund të mos ftonte në dasmën e saj, familjen Hoxha nga të cilët ishin të pranishëm Lori, Sara, Ledioni dhe Vjollca Hoxha. Sado e bukur të...

Momenti kur Geti fton në vallëzim mamanë dhe vjehrrën

para 10 muajve - Infokusi

Tani janë më shumë se kurrë një shtëpi, siç është edhe titulli i këngës “Home” të Michael Bubble, e cila në dasmën e Getit dhe Marinës bashkoi në vallëzim familjen e Getit, nusen e tij të bukur dhe mamanë...

Dalin fotot pas dasmës…Ja si festoi Marina me kushëriën e saj Vip

para 10 muajve - Infokusi

Dasma e Marinës dhe Getoarit do të mbetet gjatë në kujtesën e fansave të tyre. Pjesë e saj ishin dhe emra të njohur të ekranit. Një prej tyre ishte dhe këngëtarja e dashur e publikut shqiptar.  Evi Reci,...

U habitët nga shifra e dasmës së Besit dhe Xhensilës? Nuk do ta besoni sa ka kushtuar e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - InfoShqip

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Mamaja e Marinës këndoi në dasmë dhe i tha këto fjalë Getoarit pasi i besoi të bijën

para 10 muajve - Blitz

Mbrëmjen e së dielës u martua një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, Marina Vjollca (Selimi) dhe Getoar Selimi. Ceremonia dhe e gjithë dasma u ndoq me kuriozitet nga publiku e u cilësua si...

Acarohet keq Lori Hoxha!

para 10 muajve - Sovrani

Ajo konsiderohet si një nga fashionistat më të pëlqyera në vendin tonë, por mesa duket këtë herë edhe Lori Hoxhën e kanë kritikuar, për shkak të veshjes së saj më të zeza në dasmën e Marinës dhe Getit....

Nëna e Marinës vjen me imazhet e para nga martesa e vajzës

para 10 muajve - Almakos

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi realizuan atë që ishte dasma e vitit. Çifti më i përfolur i estradës i dhanë fund beqarisë në një dasmë luksoze që thuhet se kushtoi një mal parash. Marina Vjollca, një...

Pas dasmës, mamaja e Marinës ka një urim prekës për të bijën dhe Getin

para 10 muajve - Periskopi

Të gjitha Vjollcat me radhë e ndanë edhe në rrjetet sociale urimin për nusen e tyre Marinë që kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Getin. Që nga Luana e motrat e tjera, por edhe mbesat, tashmë edhe...

Ky gjest i Getit do ta nervozojë shumë Marinën

para 10 muajve - Sovrani

Para dy dite ishte njëra nga ngjarjet më të mëdha e showbizit shqiptare. Bëhet fjalë për dasmën e Getit me Marinën. U postuan shumë foto të tyre mirëpo Geti tashmë bashkëshorti i Marinës, nuk ka postuar...

“E kryqëzojnë” për veshjen në dasmën e Marinës, reagon ashpër Lori Hoxha, shihni çfarë thotë

para 10 muajve - Almakos

Edhe pse Marina Vjollca është larguar nga Top Channel, ajo nuk mund të mos ftonte në dasmën e saj, familjen Hoxha nga të cilët ishin të pranishëm Lori, Sara, Ledioni dhe Vjollca Hoxha. Sado e bukur të...

Dalin fotot pas dasmës…Ja si festoi Marina me kushëriën e saj Vip

para 10 muajve - Periskopi

Dasma e Marinës dhe Getoarit do të mbetet gjatë në kujtesën e fansave të tyre. Pjesë e saj ishin dhe emra të njohur të ekranit. Një prej tyre ishte dhe këngëtarja e dashur e publikut shqiptar.  Evi Reci,...

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

para 10 muajve - Opozita

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj...

Kurrë nuk e keni parë kurrë në këtë gjendje nënën e Marinës e Luanës

para 10 muajve - Zeri

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës kështu duke kujtuar kohën e vjetër kur këndonte, shkruan lajmi.net...

FOTO/ Vjehrra e Getoarit ia merr këngës në dasmë, Marina ulet në gjunjë për të nderuar mamanë

para 10 muajve - Syri

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës, duke kujtuar kështu kohën e vjetër kur këndonte. Vajza e saj Luana...

Nuk e do besoni çfarë Luana Marinës pas dasmës!

para 10 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka mundur të rezistojë pa i dedikuar fjalë të ëmbla motrës së saj Marina Vjollca, e cila u lidhe në martesë mbrëmjen që lamë pas. "Gjysma ime!  Jeta ime!  Te kam dashurine...

FOTO/ Lori Hoxhën e prekin në pikën e dobët! Acarohet shumë keq...

para 10 muajve - Syri

Ajo konsiderohet si një nga fashionistat më të pëlqyera në vendin tonë, por mesa duket këtë herë edhe Lori Hoxhën e kanë kritikuar, për shkak të veshjes së saj më të zeza në dasmën e Marinës dhe Getit....

Lori Hoxhën e prekin në pikën e dobët! Acarohet shumë keq

para 10 muajve - Ina

Ajo konsiderohet si një nga fashionistat më të pëlqyera në vendin tonë, por mesa duket këtë herë edhe Lori Hoxhën e kanë kritikuar, për shkak të veshjes së saj më të zeza në dasmën e Marinës dhe Getit....

Vjehrra e Getit ia thotë këngës në dasmën e vajzës, Marina ulet në gjunjë

para 10 muajve - GazetaBlic

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës kështu duke kujtuar kohën e vjetër kur këndonte, shkruan lajmi.net....

Vjehrra e Getit ia thotë këngës në dasmën e vajzës, Marina ulet në gjunjë

para 10 muajve - Gazeta Express

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës kështu duke kujtuar kohën e vjetër kur këndonte, shkruan lajmi.net....

Dasma e Getit dhe Marinës me kosto marramendëse (Foto/Video)

para 10 muajve - Telegrafi

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës është pa dyshim një prej dasmave më të përfolura nga mediat shqiptare. E quajtur si dasma e vitit, ajo arriti që të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve. 💏 A post...

Lori Hoxhën e prekin në pikën e dobët! Acarohet shumë keq

para 10 muajve - GazetaBlic

Ajo konsiderohet si një nga fashionistat më të pëlqyera në vendin tonë, por mesa duket këtë herë edhe Lori Hoxhën e kanë kritikuar, për shkak të veshjes së saj më të zeza në dasmën e Marinës dhe Getit....

Lori Hoxhën e prekin në pikën e dobët! Acarohet shumë keq

para 10 muajve - Gazeta Express

Ajo konsiderohet si një nga fashionistat më të pëlqyera në vendin tonë, por mesa duket këtë herë edhe Lori Hoxhën e kanë kritikuar, për shkak të veshjes së saj më të zeza në dasmën e Marinës dhe Getit....

Pas dasmës së Marinës reagon për hërë të parë mamaja e saj Maria!

para 10 muajve - Gazeta Express

Pas dasmës së të bijës me reperin Getoar Selimi, mamaja e motrave Vjollca, Maria ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto nga kjo ceremoni. Ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj përveç Marinës...

Pas dasmës së Marinës reagon për hërë të parë mamaja e saj Maria!

para 10 muajve - Zeri

Pas dasmës së të bijës me reperin Getoar Selimi, mamaja e motrave Vjollca, Maria ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto nga kjo ceremoni. Ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj përveç Marinës...

A ishte në dasmë babai i Getit?

para 10 muajve - Zeri

I pamë të gjithë në dasmën e Getit dhe Marines. Pamë miq, shokë, kolegë, figura publike’ Në dasmën me 300 të ftuar natyrisht që kishte edhe familjar të çiftit, të cilët u argëtuan pa fundësisht në gëzimin...

Getoar Selimi u martua, por për këtë ditë nuk e kishte afër babain e tij

para 10 muajve - Indeks online

Reperi i njohur, Getoar Selimi kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me prezantuesen Marina Vjollca. Për këtë ditë të  veçantë, çifti në fjalë patën të ftuar miqë e familjarë të shumtë- shkruan Indeksonline....

Nuk e do besoni çfarë i tha Luana Marinës pas dasmës!

para 10 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka mundur të rezistojë pa i dedikuar fjalë të ëmbla motrës së saj Marina Vjollca, e cila u lidhe në martesë mbrëmjen që lamë pas. “Gjysma ime!  Jeta ime!  Te kam dashurine...

A ishte në dasmë babai i Getit?

para 10 muajve - Gazeta Express

I pamë të gjithë në dasmën e Getit dhe Marines. Pamë miq, shokë, kolegë, figura publike’ Në dasmën me 300 të ftuar natyrisht që kishte edhe familjar të çiftit, të cilët u argëtuan pa fundësisht në gëzimin...

Vjehrra e Getit ia thotë këngës në dasmën e vajzës, Marina ulet në gjunjë

para 10 muajve - Lajmi.net

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës kështu duke kujtuar kohën e vjetër kur këndonte, shkruan lajmi.net...

Vjehrra e Getoarit ia merr këngës në dasmë, Marina ulet në gjunjë për të nderuar mamanë

para 10 muajve - Tetova Sot

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës, duke kujtuar kështu kohën e vjetër kur këndonte. Vajza e saj Luana...

Lori Hoxhën e prekin në pikën e dobët! Acarohet shumë keq…

para 10 muajve - Tetova Sot

Ajo konsiderohet si një nga fashionistat më të pëlqyera në vendin tonë, por mesa duket këtë herë edhe Lori Hoxhën e kanë kritikuar, për shkak të veshjes së saj më të zeza në dasmën e Marinës dhe Getit....

Kjo është shuma marramendëse që shpenzoi Geti për dasmë

para 10 muajve - Zeri

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Kjo është shuma marramendëse që shpenzoi Geti për dasmë

para 10 muajve - Lajmi.net

. Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Nuk do e besoni shifrën marramendëse që ka kushtuar dasma e Marinës dhe Getit!

para 10 muajve - Gazeta Express

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Më në fund mësohet shuma marramendëse e dasmës së Marina Vjollcës e Getoar Selimit, merrni frymë para se ta shihni!

para 10 muajve - GazetaBlic

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Nuk do e besoni shifrën marramendëse që ka kushtuar dasma e Marinës dhe Getit!

para 10 muajve - Syri

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Rakiq: Kemi hyrë në qeveri për një jetë më të mirë të serbëve

para 10 muajve - Infokusi

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës kështu duke kujtuar kohën e vjetër kur këndonte, shkruan lajmi.net....

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë...!

para 10 muajve - Syri

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj...

Shikoni çfarë kanë bërë në dasmën e Getit e Marinës, NRG BAND

para 10 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Dasma e Getit dhe Marinës me kosto marramendëse (Foto/Video)

para 10 muajve - Almakos

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës është pa dyshim një prej dasmave më të përfolura nga mediat shqiptare. E quajtur si dasma e vitit, ajo arriti që të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve. 💏 A post...

Nuk e do besoni çfarë i tha Luana Marinës pas dasmës!

para 10 muajve - Bota Press

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka mundur të rezistojë pa i dedikuar fjalë të ëmbla motrës së saj Marina Vjollca, e cila u lidhe në martesë mbrëmjen që lamë pas. “Gjysma ime! Jeta ime! Te kam dashurine me...

A ishte në dasmë babai i Getit?

para 10 muajve - Infokusi

I pamë të gjithë në dasmën e Getit dhe Marines. Pamë miq, shokë, kolegë, figura publike’ Në dasmën me 300 të ftuar natyrisht që kishte edhe familjar të çiftit, të cilët u argëtuan pa fundësisht në gëzimin...

FOTO/ ‘Shfrenohen’ Lori dhe Ledioni, shikoni si kërcejnë në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Syri

Gjatë mbrëmjes së të shtunën pas moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u lidhën në martesë. Të ftuar në këtë dasëm kanë qenë edhe drejtuesit e Top Channel, të cilët duket se janë argëtuar...

Lori dhe Ledioni nuk përmbahen, ja si kërcejnë në dasmën e Marinës dhe Getit

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjatë mbrëmjes që lamë pas moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u lidhën në martesë. Të ftuar në këtë dasëm kanë qenë edhe drejtuesit e Top Channel, të cilët duket se janë argëtuar pafund...

Shikoni çfarë kanë bërë në dasmën e Getit e Marinës, NRG BAND

para 10 muajve - Tetova Sot

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

VIDEO/ Luana i ‘çmend’ të gjithë në dasmën e Marinës, ...shikoni si kërcen ‘tweerk’!

para 10 muajve - Syri

Prezantruesja seksi, Luana Vjollca, ka rrëmbyer vëmendje edhe në dasmvn e motrvs sv saj, Marinës me Getoarin. Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar...

Video/ Patë veshjet e tyre, por ja si harbuan VIP-at në dasmën e Getit dhe Marinës… nga Gjebrea tek pasaniku Mane

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 17 Dasma e djeshme e Marinës dhe Getit do të mbahet mend gjatë. Një dasmë plot hare mes miqve, personave familjarë dhe VIP-ave të shumtë, ku nuk kanë munguar as emra të mëdhenj të politikës...

Ja sa kushtoi dasma e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - 10minuta

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Kjo është makina luksoze me të cilën Cozman shkoi në dasmën e Getit

para 10 muajve - Periskopi

Geti kurorëzoi dashurinë e tij me Marinën në një dasmë të bukur që gjithçka dukej si në përralla dhe e kuruar në ccdo detaj. E natyrisht në dasmën e Getit, nuk kishte si të mungonte familja e madhe e “Babastars”....

‘Shfrenohen’ Lori dhe Ledioni, shikoni si kërcejnë në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Tetova Sot

Gjatë mbrëmjes së të shtunën pas moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u lidhën në martesë. Të ftuar në këtë dasëm kanë qenë edhe drejtuesit e Top Channel, të cilët duket se janë argëtuar...

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

para 10 muajve - Tetova Sot

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj...

Luana Vjollca ndërroi fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 10 muajve - Tetova Sot

Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fustan plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Nuk do e besoni shifrën marramendëse që ka kushtuar dasma e Marinës dhe Getit!

para 10 muajve - Sovrani

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Atmosfera e zjarrtë e krijuar nga NRG Band në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Video/ Dalin pamjet nga dasma e Marinës me Getoarin

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës...

Përmbledhje: ‘Dasma e vitit’, gjithçka që ndodhi në martesën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës (Foto/Video)

para 10 muajve - Telegrafi

Dje më datë 10 shtator, reperi i njohur Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar...

Shikoni trashëgimtaret e ‘Top Channel’… superseksi në dasmën e Marinës

para 10 muajve - Ina

Pavarësisht se Marina Vjollca ka vendosur të lerë televizioni, që e bëri të njohur ndër shqiptarë trashëgimtaret e “Top Medias” janë të pranishme në këtë ceremoni. Marina Vjollca tashmë do të jetë figurë...

Shikoni trashëgimtaret e ‘Top Channel’… superseksi në dasmën e Marinës

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Pavarësisht se Marina Vjollca ka vendosur të lerë televizioni, që e bëri të njohur ndër shqiptarë trashëgimtaret e “Top Medias” janë të pranishme në këtë ceremoni. Marina Vjollca tashmë do...

Cozman shkon në dasmën e Getit me një veturë super luksoze

para 10 muajve - Gazeta Express

Vetëm një ditë më parë themeluesi i labelit Babastars, Getoar Selimi i dha fund beqarisë. Geti kurorëzoi dashurinë e tij me Marinën në një dasmë të bukur që gjithçka dukej si në përralla, transmeton Gazeta...

U habitët nga shifra e dasmës së Besit dhe Xhensilës? Nuk do ta besoni sa ka kushtuar e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Periskopi

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Një ditë pas dasmës, ja si i përshkuan Luana emocionet që i dhuroi dasma e Marinës

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Pas një natë gëzimi , ku motra e saj Marina kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me reperi Getoar Selimi, Luana shpreh emocionet që i ka dhuruar  dasma e të motrës mbrëmjen e djeshme Përmes...

Tri nuse të famshme në dy muaj, ja cilat janë ato (FOTO/VIDEO)

para 10 muajve - Prive

Dasmat e tyre ishin sikur ëndrra të pikturuara. Dekor, momente magjike, muzikë e zgjedhur, të ftuar të hareshëm dhe shuma të majme të shpenzuara, i karakterizuan tri dasmat e vitit në shoubizin shqiptar....

Dashuri motrash, Luana pas dasmës ka ca fjalë për Marinën (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Dasma madhështore e Getoarit e dhe Marinës duket se ishte e fundit për këtë vit. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalzit në një ceremoni shumë të madhe dhe të veçantë. Dedikimi parë i dashurisë...

Kjo është shuma marramendëse që shpenzoi Geti për dasmë

para 10 muajve - Bota Press

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Luana ende e emocionuar për motrën

para 10 muajve - Zeri

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë shndërruar në emrat më të përfolur të shoubizit vendor që nga mbrëmë. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor, shkruan lajmi.net. Në...

Luana ende e emocionuar për motrën: Je një ëndërr…

para 10 muajve - Lajmi.net

. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë shndërruar në emrat më të përfolur të shoubizit vendor që nga mbrëmë. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor, shkruan lajmi.net. Në...

Vetura super-luksoze me të cilën Cozman shkoi në dasmë mbrëmë

para 10 muajve - Lajmi.net

. Anëtarët e labelit ‘Babastars’ mbrëmë kanë martuar liderin e grupit, Getoar Selimin. Për të qenë pranë mikut të tyre në momentin më të rëndësishëm të jetës së tyre, pranë Getit dhe Marinës ishin kolegët...

Shkëlzen Jetishi këndon në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Klan Kosova

Mbrëmë, çifti i famshëm, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin e...

Shikoni momentin kur Marina Vjollca shkon drejt altarit

para 10 muajve - Klan Kosova

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore. Këngëtarja, Rezarta Shkurta ishte njëra prej të ftuarve në dasmën e çiftit . Ajo...

Atmosfera e zjarrtë e krijuar nga NRG Band në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Telegrafi

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Marina si nuse përrallash…, një yll i vërtetë! Grimieri e ‘tradhtoi’ duke i publikuar një foto

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Grimjeri i Marina Vjollcës ka publikuar foton e saj, ku duket si një princeshë e veshur në të bardha. ‘Nusja e vitit’ ka shkruar grimieri Arbër Bytyqi krah fotos së Marinës. Ajo shkëlqen si...

FOTO/ Një ditë pas dasmës , ja si i përshkuan Luana emocionet që i dhuroi dasma e Marinës

para 10 muajve - Syri

Pas një natë gëzimi , ku motra e saj Marina kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me reperi Getoar Selimi, Luana shpreh emocionet që i ka dhuruar  dasma e të motrës mbrëmjen e djeshme Përmes një postimi...

Përmbledhje: ‘Dasma e vitit’, gjithçka që ndodhi në martesën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës (Foto/Video)

para 10 muajve - Almakos

Dje më datë 10 shtator, reperi i njohur Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar...

Sara Hoxha fiton sërsish pikë krah Lorit, shikoni si duket këtë herë

para 10 muajve - Gazeta Express

Duket sikur ato janë në një luftë të hapur para fansave të tyre. Dy motrat Hoxha dita ditës janë më të hatashme. Teksa ishim mësuar të shikonim vetëm Lorin në qendër të vëmendjes, tashmë Sara duket se...

Luana ende e emocionuar për motrën: Je një ëndërr…

para 10 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë shndërruar në emrat më të përfolur të shoubizit vendor që nga mbrëmë. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor, shkruan lajmi.net. Në...

Te famshmit që morën pjesë në dasmën e Marinës

para 10 muajve - Ora news

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e djeshme më datë 10 shtator. Dasma madhështore u mbajt në Gjirin e Lalëzit. Pjesë e mbrëmjes së shumëpritur të çiftit Selimi...

Shokon Lori Hoxha...Ngre fustanin në mes të dasmës dhe zbulon çfarë fshihet poshtë

para 10 muajve - Gazeta Express

​ Motrat Hoxha nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes në ceremoninë martesore të Getoarit dhe Marinës. Sara dhe Lori Hoxha kanë qenë të ftuarat speciale në dasmën e çiftit. Ato kanë mahnitur me pamjen...

Shokon Lori …Ngre fustanin në mes të dasmës dhe zbulon çfarë fshihet poshtë

para 10 muajve - GazetaBlic

Motrat Hoxha nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes në ceremoninë martesore të Getoarit dhe Marinës. Sara dhe Lori Hoxha kanë qenë të ftuarat speciale në dasmën e çiftit. Ato kanë mahnitur me pamjen e...

A e keni vërejtur këtë detaj në dasmën e mbrëmshme ? Ja çfarë i bëri Geti Marinës

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e tyre mbrëmë ishte në krye të medieve rozë, duke u përcjellur çdo detaj, shkruan Kosovarja. Të ftuar ishin shumë fytyra të njohura nga bota e shoubizit por edhe të fushave tjera, e që...

Ish-miss Kosova shkëlqen në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Mbrëmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë. Çifti simpatik kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë përrallore, transmeton Gazeta Express.Përveç...

Nëna e Marinës habit të gjithë

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt...

Do habiteni cilën këngë këndoi Ermal Fejzullahu për Getin

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Geti dhe Marina është njëri nga çiftet që ka tërhequr vëmendjen e madhe të medies, ka kohë flitej për dasmën e tyre edhe pse si fillim lokacioni i dasmës së tyre ishte Prishtina por çifti nga...

Geti ftoi në dasmë edhe gjeneratën e vjetër të reperëve

para 10 muajve - Telegrafi

Reperi Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre dje (e diel), në një dasmë madhështore të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në këtë dasmë nuk munguan shumë prej fytyrave...

Nëna e Marinës habit me prezencën e saj

para 10 muajve - Aktuale

E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt dukej si...

Veshjet luksoze të VIP-ave në dasmën e Marinës dhe Getit (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Një natë më parë, moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Çifti bëri një dasmë të bukur në Gjirin e Lalzit, në një ambient përrallor. Ndërkohë të ftuar...

Kënga “High4 Real”, qershia mbi tortë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Infokusi

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca mbrëmë u martuan në një dasmë madhështore në Gjirin e Lalëzit në Durrës. Çifti kishin ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët e tyre që të jenë të pranishëm në ditën më të...

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 10 muajve - Zeri

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Njihuni me pjesëtaret e panjohura të familjes Vjollca

para 10 muajve - Syri

Marina dhe Luana Vjollca janë dy vajzat e njohura n ekranet shqiptare të cilat që në fillimet e karrierës së tyre janë veçuar për bukurinë sharmin dhe elegancën e tyre.. Në fillimet e karrierës së tyre...

Samir Mane dhe Gjebrea "ndezin" pistën në dasmën e Marinës dhe Getit

para 10 muajve - Albeu

Një natë më parë, moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Çifti bëri një dasmë të bukur në Gjirin e Lalzit, në një ambient përrallor. Ndërkohë të ftuar...

Ky urim i ndjerë i Luanës i vë “kapakun” dasmës së Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme, Getoari dhe Marina kanë lidhur kurorë. Sigurisht që kjo ka qenë një ndër dasmat më të përfolura të verës dhe nuk kanë munguar postimet e shumta në rrjetet sociale. Por sot, menjëherë...

Blero e quan ‘më të madhin në vend’ Ramadan Krasniqin

para 10 muajve - Telegrafi

Këngëtari Blero Muharremi dhe e fejuara e tij Afrona Dika kanë qenë të pranishëm mbrëmë (e diel) në dasmën madhështore të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Ata duket të kenë kaluar çaste të këndshme...

Luana Vjollca kritikohet nga ndjekësit për makiazhin e saj në dasmën e Marinës

para 10 muajve - Ora news

Moderatorja e sportit Marina Vjollca ditën e  djeshme i dha fund beqarisë së saj me këngëtarin nga Kosova, Getoar Selimi. Se si dukej Marina nuse e ndoqëm dje në rrjete sociale, por a e dini si dukej Luana...

Atmosfera e zjarrtë e krijuar nga NRG Band në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Almakos

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Lori Hoxha e adhuroi si e ‘çmendur’ Luanën, ja çfarë ndodhi pas mesnate

para 10 muajve - Lajm

Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel. Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk e ka lënë pas....

Shokon Lori …Ngre fustanin në mes të dasmës dhe zbulon çfarë fshihet poshtë

para 10 muajve - Infokusi

Motrat Hoxha nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes në ceremoninë martesore të Getoarit dhe Marinës. Sara dhe Lori Hoxha kanë qenë të ftuarat speciale në dasmën e çiftit. Ato kanë mahnitur me pamjen e...

Kështu dukeshin disa nga të famshmit në dasmën e Marinës dhe Getit

para 10 muajve - Klan Kosova

Mbrëmë, çifti i njohur i showbizit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre, transmeton Klan Kosova. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar...

‘Më e mirë e ëma se të bijat’, nëna e Marinës habit me prezencën e saj

para 10 muajve - Gazeta Express

E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt dukej si...

Ky urim i ndjerë i Luanës i vë “kapakun” dasmës së Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - AlbPortali

Mbrëmjen e djeshme, Getoari dhe Marina kanë lidhur kurorë. Sigurisht që kjo ka qenë një ndër dasmat më të përfolura të verës dhe nuk kanë munguar postimet e shumta në rrjetet sociale. Loading... Por sot,...

Tri nuse të famshme në 2 muaj, ja cilat janë ato! (FOTO/VIDEO)

para 10 muajve - Prive

Dasmat e tyre ishin sikur ëndrra të pikturuara. Dekor, momente magjike, muzikë e zgjedhur, të ftuar të hareshëm dhe shuma të majme të shpenzuara, i karakterizuan tri dasmat e vitit në shoubizin shqiptar....

Ardit Gjebrea zbulon Marinën ashtu siç nuk e patë askund

para 10 muajve - Gazeta Express

​ Moderatori i njohur Ardit Gebrea së bashku me bashkëshorten e tij Anilën ishin pjesë e dasmës së Marinës e Getoarit. Moderatori ka uruar kolegen e tij më të re në Tv Klan për këtë ceremoni martesore....

Luana poston foton më të bukur me Marinën, shikoni çfarë ka shkruar për të

para 10 muajve - Arbresh

Mbrëmë qifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, i dhanë fund beqarisë! Dasma u mbajt në Shqipëri tek Gjiri i Lalsit dhe kishte shumë mysafirë të ftuar, shkruan arbresh.info Ajo e cila sapo ka publikuar...

Transformimet e Marinës dhe Luanës gjatë dasmës

para 10 muajve - Telegrafi

Çifti i shumë përfolur mediatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë dje (e diel), fund beqarisë së tyre. Në një dasmë me mbi 300 të ftuar, në mesin e të cilëve nuk munguan shumë personazhe VIP, Marina...

Ish-miss Kosova shkëlqen në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë. Çifti simpatik kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë përrallore, transmeton Gazeta Express. Përveç...

Lori Hoxha e adhuroi si e ‘çmendur’ Luanën, ja çfarë ndodhi pas mesnate

para 10 muajve - GazetaBlic

Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel. Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk e ka lënë pas....

FOTO/ Të ftuarit Vip në dasmën e Marinës dhe Getit

para 10 muajve - Syri

Një nga çiftet më të kome4ntuar në show bizin shqiptar Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi kurorëzuan lidhjen e tyre ditën e djeshme më 10 shtator. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në...

Fotot më të bukura nga dasma e Getoarit dhe Marinës (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Ndërkohë, pas celebrimit,...

Geti e vë në siklet Marinën, teksa filmonte nuk përmbahet dhe e kafshon

para 10 muajve - Arbresh

Është dasma e tretë e estradës për këtë verë, por po del të jetë më e komentuara. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalëzit, shkruan lajmi.net. Çifti u argëtuan...

I patë të gjithë, por jo edhe Besa Gashin, ja si u dukë në dasmën e Getit e Marinës

para 10 muajve - GazetaBlic

Moderatorja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Në dasmë morën pjesë shumë fytyra publiku ku një nder to ishte edhe bukuroshja Besa Gashi, shkruan Gazeta Blic....

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Mbrëmë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Momenti më emocionues ka qenë ecja e Marinës drejt altarit. Moderatorja...

Shokon Lori Hoxha…Ngre fustanin në mes të dasmës dhe zbulon çfarë fshihet poshtë

para 10 muajve - Bota Press

Motrat Hoxha nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes në ceremoninë martesore të Getoarit dhe Marinës. Sara dhe Lori Hoxha kanë qenë të ftuarat speciale në dasmën e çiftit. Ato kanë mahnitur me pamjen e...

Martuan liderin e grupit, kështu e ‘kallën’ Babastars në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Lajmi.net

. Një dasmë madhështore është mbajtur mbrëmë në Gjirin e Lalëzit ku çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë. Padyshim që në mesin e shumë të ftuarve ishin edhe anëtarët e labelit ‘Babastars’,...

Lori Hoxha e adhuroi si e 'çmendur' Luanën, ja çfarë ndodhi pas mesnate

para 10 muajve - Gazeta Express

Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel. Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk e ka lënë pas....

Ermali e Blero me nuset më të bukurat në dasmë

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Në dasmën e Getit dhe Marinës ishin të ftuar edhe Blero me Afronën, Ermal Fejzullahu me gruan Arianën, shkruan lajmi.net Të dya palët kanë publikuar imazhe nga atje ku shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit....

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 10 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Momenti më emocionues ka qenë ecja e Marinës drejt altarit. Moderatorja e ka humbur...

Urimet e të famshmëve për çiftin e ri

para 10 muajve - RTV 21

Kolegët urojnë Getoar Selimin dhe Marina Vjollcën Mbrëmë dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan reperi Getoar Selimi dhe moderatorja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca. Dasma u mbajt në Durrës, në...

Geti ftoi në dasmë edhe gjeneratën e vjetër të reperëve

para 10 muajve - Almakos

Reperi Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre dje (e diel), në një dasmë madhështore të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në këtë dasmë nuk munguan shumë prej fytyrave...

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 10 muajve - Telegrafi

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre.| Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Gjithçka dukej magjike, por Getoari "shkatërroi" dasmën

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët...

Kështu dukej Luana Vjollca në dasmën e motrës

para 10 muajve - Klan Kosova

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, dhe moderatorja Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmë, transmeton Klan Kosova. Çifti ka ndërruar unazat në Durrës në një ceremoni me rreth 400 të ftuar,...

Sara Hoxha fiton sërsish pikë krah Lorit, shikoni si duket këtë herë

para 10 muajve - Arbresh

Duket sikur ato janë në një luftë të hapur para fansave të tyre. Dy motrat Hoxha dita ditës janë më të hatashme. Teksa ishim mësuar të shikonim vetëm Lorin në qendër të vëmendjes, tashmë Sara duket se...

Ermali dhe Ariana shkëlqyen mbrëmë, ja çka thotë Ermali për gruan

para 10 muajve - Indeks online

Edhe Ermal Fejzullahu me Arianën shkëlqyen mbrëmë. Ata janë shfaqur tejet elegantë pranë njëri tjetrit, shkruan Indeksonline. "Me gjysmen tjeter timen ... nanen e femijeve te mi", ka qenë mbishkrimi që Ermali ka vendosur në këtë

Urimi plot dashuri i Luanës për Marinën dhe Getin

para 10 muajve - Telegrafi

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Urimi plot dashuri i Luanës për Marinën dhe Getin

para 10 muajve - GazetaBlic

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Blero e quan ‘më të madhin në vend’ Ramadan Krasniqin

para 10 muajve - Almakos

Këngëtari Blero Muharremi dhe e fejuara e tij Afrona Dika kanë qenë të pranishëm mbrëmë (e diel) në dasmën madhështore të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Ata duket të kenë kaluar çaste të këndshme...

Pas kurorëzimit të motrës, këto janë fjalët e Luanës

para 10 muajve - Lajmi.net

. Në familjet Selimi dhe Vjollca mbrëmë kishte festë deri më orët e vona. Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar martesën e tyre me martesë, shkruan lajmi.net....

Luana Vjollca ndron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 10 muajve - Ina

Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Përveç Xenit, ja kush e ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Ina

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre jë Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor,  shkruan lajmi.net. Të ftuar në këtë dasmë...

Ledion Liço dhe Ardit Gjebrea e djegin në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Ina

Dasma e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit duket se ka shërbyer edhe për një kauzë të mirë: Atë të shuarjes së konflikteve ekzistuese si dhe fjalëve për konflikte të mundshme. Përveç Krenar Çoçajt, i dashuri...

Ish-miss Kosova ‘çmend’ me fustatin e zi transparent në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Periskopi

Mbrëmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë. Çifti simpatik kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë përrallore, transmeton Gazeta Express. Përveç...

VIDEO-FOTO/ Ja kush ishin këngëtarët VIP-a që kënduan në dasmën e Getoarit dhe Marinës

para 10 muajve - Syri

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor. Të ftuar në këtë dasmë ishin familjarët,...

Përveç Xenit, ja kush e ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Lajmi.net

. Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre jë Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor,  shkruan lajmi.net. Të ftuar në këtë...

Ledion Liço dhe Ardit Gjebrea e djegin në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - GazetaBlic

Dasma e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit duket se ka shërbyer edhe për një kauzë të mirë: Atë të shuarjes së konflikteve ekzistuese si dhe fjalëve për konflikte të mundshme. Përveç Krenar Çoçajt, i dashuri...

I patë të gjithë, por jo edhe Besa Gashin, ja si u dukë në dasmën e Getit e Marinës

para 10 muajve - Infokusi

Moderatorja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Në dasmë morën pjesë shumë fytyra publiku ku një nder to ishte edhe bukuroshja Besa Gashi, shkruan Gazeta Blic....

Martuan liderin e grupit, kështu e ‘kallën’ Babastars në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Infokusi

Një dasmë madhështore është mbajtur mbrëmë në Gjirin e Lalëzit ku çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë. Padyshim që në mesin e shumë të ftuarve ishin edhe anëtarët e labelit ‘Babastars’,...

Lori Hoxha e adhuroi si e ‘çmendur’ Luanën, ja çfarë ndodhi pas mesnate (Foto/Video)

para 10 muajve - AlbPortali

Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel. Loading... Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk...

Ja si e uruan të famshmit çiftin e ri Marinën dhe Getin

para 10 muajve - 10minuta

Çifti i njohur dhe shumë i ndjekur, Marina Vjollca dhe Getor Selimi mbrëmë i kanë dhen fund beqarisë së tyre. Dasma e tyre u mbajt në Durrës në një ambient fantastik ku të gjithë të pranishmit u kënaqen...

Lori Hoxha e adhuroi si e ‘çmendur’ Luanën, ja çfarë ndodhi pas mesnate

para 10 muajve - Infokusi

Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel. Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk e ka lënë pas....

Luana Vjollca publikon foto me dashurinë e jetës

para 10 muajve - Sovrani

Ajo është një nga më të përfolurat në mediet rozë. Bëhet fjalë për prezantuesen dhe këngëtaren nga Tirana, Luana Vjollca. Mbrëmë, motra e saj Marina Vjollca i dha fund beqarisë së bashku me reperin Getoar...

‘Më e mirë e ëma se të bijat’, nëna e Marinës habit me prezencën e saj

para 10 muajve - Arbresh

E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt dukej si...

Transformimet e Marinës dhe Luanës gjatë dasmës

para 10 muajve - Almakos

Çifti i shumë përfolur mediatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë dje (e diel), fund beqarisë së tyre. Në një dasmë me mbi 300 të ftuar, në mesin e të cilëve nuk munguan shumë personazhe VIP, Marina...

FOTO/ Dasma e Marinës dhe Getoarit, ministrin e “zë” gjumi në karrige

para 10 muajve - BalkanWeb

Në një ambient të arreduar bukur në Gjirin e Lalzit, u mbajt një nga dasmat më të bujshme të vitit, ajo e Marinës dhe Getoarit. Pasi bënë celebrimin nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, çifti...

Lori Hoxha ‘çmendet’ me Luanën, ja çfarë ndodhi pas mesnate (Foto/Video)

para 10 muajve - Periskopi

Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel. Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk e ka lënë pas....

Luana dhe Krenari shfaqen bashkë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - 10minuta

Përveç çiftit të ri Getit dhe Marinës, një tjetër çift që ka marr vëmendje mbrëmë në dasmë janë Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj. Luana dhe Krenari tash e një kohë janë në lidhje por kjo nuk ishte konfirmuar...

Kur Geti e kafshon Marinë gjatë dasmës

para 10 muajve - 10minuta

Në kulmin e atmosferës, disa orë pasi kishte filluar dasma, çifti Marina dhe geti mbesin për një moment vetëm. Këtë moment Marina e shfrytëzon që të bëjë Instastory, por që Geti si një 'luan' që është...

Ardit Gjebrea zbulon Marinën ashtu siç nuk e patë askund

para 10 muajve - Arbresh

Moderatori i njohur Ardit Gebrea së bashku me bashkëshorten e tij Anilën ishin pjesë e dasmës së Marinës e Getoarit. Moderatori ka uruar kolegen e tij më të re në Tv Klan për këtë ceremoni martesore. ‘Për...

A e keni vërejtur këtë detaj në dasmën e mbrëmshme? Shikoni çka i bëri Geti Marinës

para 10 muajve - Periskopi

Dasma e tyre mbrëmë ishte në krye të medieve rozë, duke u përcjellur çdo detaj, shkruan Kosovarja. Të ftuar ishin shumë fytyra të njohura nga bota e shoubizit por edhe të fushave tjera, e që vërtetë mbretëroi...

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 10 muajve - Almakos

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre.| Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Kështu dukej Luana Vjollca në dasmën e motrës

para 10 muajve - Infokusi

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, dhe moderatorja Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmë, transmeton Klan Kosova. Çifti ka ndërruar unazat në Durrës në një ceremoni me rreth 400 të ftuar,...

Urimi plot dashuri i Luanës për Marinën dhe Getin

para 10 muajve - Almakos

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Ermali dhe Ariana shkëlqyen në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - 10minuta

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë qenë të ftuar mbrëmë në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës. Çifti ka shkëlqyer me dukjen, të veshur elegant e me shumë stil. Në foton që Ermali...

Ariana shkëlqeu mbrëmë, ja çfarë thotë Ermali për të

para 10 muajve - Arbresh

Në mesin e shumë të ftuarve, në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, ishin edhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij. Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Ermali, i cili ka postuar një fotografi...

Shikojeni Arianën në dasmën e Getit dhe Marinës, Ermali bën një…

para 10 muajve - Periskopi

Edhe Ermal Fejzullahu me Arianën shkëlqyen mbrëmë. Ata janë shfaqur tejet elegantë pranë njëri tjetrit, shkruan Indeksonline. “Me gjysmen tjeter timen … nanen e femijeve te mi”, ka qenë mbishkrimi që Ermali...

Transformimet e Marinës dhe Luanës gjatë dasmës

para 10 muajve - Bota Press

Çifti i shumë përfolur mediatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë dje (e diel), fund beqarisë së tyre. Në një dasmë me mbi 300 të ftuar, në mesin e të cilëve nuk munguan shumë personazhe VIP, Marina...

Pas kurorëzimit të motrës, këto janë fjalët e Luanës

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Në familjet Selimi dhe Vjollca mbrëmë kishte festë deri më orët e vona. Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar martesën e tyre me martesë, shkruan lajmi.net....

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 10 muajve - Bota Press

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre.| Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

VIP-at e “kallin” dasmën e Getit dhe Marinës (FOTO+VIDEO)

para 10 muajve - Arbresh

Dasma e djeshme e Marinës dhe Getit do të mbahet mend gjatë. Një dasmë plot hare mes miqve, personave familjarë dhe VIP-ave të shumtë, ku nuk kanë munguar as emra të mëdhenj të politikës apo biznesmenë...

Luana uron Marinën dhe Getin

para 10 muajve - Arbresh

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Ja kush e ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Periskopi

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre jë Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor,  shkruan lajmi.net. Të ftuar në këtë dasmë...

Do ta harroni nusen kur ta shihni balldëskën e Getit gjysmë të zhveshur

para 10 muajve - Periskopi

Motra e nuses, Luana Vjollca i është gëzuar shumë faktit se motra e saj është shumë e lumtur dhe po e kurorëzon dashurinë me martesë. Në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës përveç tyre vëmendje ka...

Marina dhe Geti janë burrë e grua

para 10 muajve - Ina

Tashmë ata i kanë thënë ‘PO’ njëri-tjetrit. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjolca janë burrë e grua. Këto janë pamjet ku Marina dhe Getoari kanë shkuar drejt altarit dhe kanë shkëmbyer puthjen...

FOTO/ Dasma e Marinës, Luana Vjollca ndërron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 10 muajve - BalkanWeb

Po martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dytë Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Luana Vjollca dhe Krenari e “djegin” duke kërcyer në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - BalkanWeb

Luana dhe Krenari nuk mund të fshihen më. Në dasmën e Marinës dhe Getoarit çifti kanë shkuar së bashku e po argëtohen duke kërcyer. Në një prej videove të postuara nga të ftuarit, Luana dhe Krenari shihen...

FOTO/ Ledion Liço dhe Ardit Gjebrea ‘e djegin’ në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Syri

Dasma e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit duket se ka shërbyer edhe për një kauzë të mirë: Atë të shuarjes së konflikteve ekzistuese si dhe fjalëve për konflikte të mundshme. Përveç Krenar Çoçajt, i dashuri...

VIDEO/ Getoarin se keni parë kurrë kaq të lumtur! Shikoni si e ‘kall’ me ‘Sa e bukur na ka dalë nusja’

para 10 muajve - Syri

Më të lumtur se kaq asnjëherë nuk e kemi parë Getoar Selimin. Në mes të skenës ai dhe tashmë gruaja e tij Marina, po kërcejnë si kurrë më parë me këngën ‘Sa e bukur na ka dale nusja’… Për më shumë mos...

FOTO/ Do ta harroni nusen Marina, kur ta shihni Luanën gjysmë të zhveshur në këto momente

para 10 muajve - Syri

Motra e nuses, Luana Vjollca i është gëzuar shumë faktit se motra e saj është shumë e lumtur dhe po e kurorëzon dashurinë me martesë. Në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës përveç tyre vëmendje ka...

Detaje të reja nga dasma e Getit dhe Marinës

para 10 muajve - Koha.net

Dasma e dy fytyrave shumë të njohura të showbizit shqiptar ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave mbrëmjen e së dielës. Ajo po përcillet me shumë kërshëri si nga fansat, ashtu edhe nga të ftuarit të cilët...

VIDEO/ Për të mos u humbur...! Marina në vallëzimin e parë, por shikoni si është transformuar

para 10 muajve - Syri

Këto janë disa momente që nuk duhen humbur nga magjia e dasmës së Marinës dhe Getoarit. Hyrja e çiftit në tendën transparente ishte një nga momentet më emocionuese që bëri të gjithë të çoheshin në këmbë....

FOTO/ Marina dhe Getoari thyejnë rekordin... Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente!

para 10 muajve - Syri

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

FOTO/ Uaaaaau!!! Trashëgimtaret e Top Channel superseksi në dasmën e Marinës

para 10 muajve - Syri

Pavarësisht se Marina Vjollca ka vendosur të lerë televizioni, që e bëri të njohur ndër shqiptarë trashëgimtaret e Top Medias janë të pranishme në këtë ceremoni. Marina Vjollca tashmë do të jetë figurë...

FOTO/ Ish e dashura e Getoarit, pjesë e dasmës së tij dhe Marinës?! Ja cila është ajo...!

para 10 muajve - Syri

Lista e të dashurave të reperit Getoar Selimi është e gjatë. Ai ka qenë në lidhje me femra të ndryshme, kryesisht të njohura e të pashme. Më publike ka qenë lidhja me Hana Shehun, Florenta Islamin, por...

VIDEO/ Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit? Ky detaj po i çmend të gjithë

para 10 muajve - Syri

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi. Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi...

Dalin FOTOT...! Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 10 muajve - Syri

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar. Ja FOTOT!

para 10 muajve - Syri

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

FOTO/ Vjollca apo Selimi? Ja kë mbiemër zgjodhi të mbajë Marina

para 10 muajve - Syri

Marina dhe Getoari janë celebruar si burrë e grua, por si një figurë publike e cila për fansat e saj njihet si Marina Vjollca është e vështirë të riidentifikohet. A e ndryshoi Marina Vjollca mbiemrin me...

FOTO/ U magjepsët nga Marina..., por shikoni pak Luanën!

para 10 muajve - Syri

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Pasi u publikuan...

FOTO/ Ja kush e shoqëroi Marinën në altar në vend të babait

para 10 muajve - Syri

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Marina si nuse përrallash..., një yll i vërtetë! Grimieri e ‘tradhton’ duke i publikuar një FOTO

para 10 muajve - Syri

Grimjeri i Marina Vjollcës ka publikuar foton e saj, ku duket si një princeshë e veshur në të bardha. ‘Nusja e vitit’ ka shkruar grimieri Arbër Bytyqi krah fotos së Marinës. Ajo shkëlqen si kurë më parë....

Filloi dasma... Dalin FOTOT e para të Marinës dhe Getoari

para 10 muajve - Syri

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm...

FOTO/ Zbulohen të gjitha detajet... Ja sa të ftuar do ketë në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 10 muajve - Syri

Ata sot martohen dhe sërish publiku di shumë pak për historinë e tyre të dashurisë. Kanë dashur t’i mbajnë për vete detajet e saj, siç, me të njëjtin diskrecion, kanë ruajtur edhe detajet e organizimit...

FOTO/ Luana i nxjerr ‘sekretin’ Marinës: ‘Je e çmendur, nuk kam parë...’

para 10 muajve - Syri

Teksa orët kalojnë, na shtohet më shumë kurioziteti dhe dëshira për të parë nuse Marina Vjollcën. Dhe duket se ajo nuk do të jetë një nuse si gjithë të tjerat. Këtë e ka zbuluar Luana mëngjesin e sotëm...

Detaje të tjera nga dasma e Getit me Marinën

para 10 muajve - KosovaPress

Ajo po përcillet me shumë kërshëri si nga fansat, ashtu edhe nga të ftuarit të cilët kohëpaskohe postojnë në rrjetet sociale fotografi nga ceremonia e kurorëzimit të Geotar Selimit dhe Marina Vjollca....

FOTO/ Motrat Vjollca në delir për dasmën e Marinë. Shikoni detajet e fundit...!

para 10 muajve - Syri

Pak orë para dasmës së madhe në familjen e tyre, motrat Vjollca janë të gjitha të angazhuara për të shkëlqyer në një ditë shumë të rëndësishme për to. Emocionet e familjes së Marina Vjollcës, e cila sot...

FOTO/ Motrat Vjollca kanë nisur përgatitjet e dasmës, Shikoni detajet e fundit...!

para 10 muajve - Syri

Pak orë para dasmës së madhe në familjen e tyre, motrat Vjollca janë të gjitha të angazhuara për të shkëlqyer në një ditë shumë të rëndësishme për to. Emocionet e familjes së Marina Vjollcës, e cila sot...

Martohen Geotar Selimi e Marina Vjollca

para 10 muajve - KosovaPress

Dasma e çiftit është duke u mbajtur në Gjirin e Lalzit, derisa mësohet se është një numër i madh I të ftuarve. Nga kjo ceremoni janë publikuar edhe fotografitë e para të çiftit. Temat: Marina Vjollca Getoar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK