http://kariera.mk

I pamë të gjitha por jo edhe Despacito’n me çifteli

para 9 muajve - Prive

Kënga “Despacito” ishte padyshim hiti më i madh botëror i këtij viti. E punuar nga këngëtari portorikan, Luis Fonsi dhe Daddy Yankee, kjo këngë mori mbi katër miliardë klikime në Youtube duke marrë gjiron...

VIDEO/ Marrëzia nuk njeh kufi, shqiptarizohet me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Java News

Despacito, kënga që ka thyer rekorde, vazhdon të jetë pranë publikut jo vetëm në versionin origjinal të Luis Fonsi-t dhe Daddy Yanke-s, por edhe në miksime, versione instrumentale dhe “cover”-a. Së fundmi...

NUK PRITEJ/ Shqiptarizohet "Despacito"

para 9 muajve - Gazeta Express

Despacito, kënga që ka thyer rekorde, vazhdon të jetë pranë publikut jo vetëm në versionin origjinal të Luis Fonsi-t dhe Daddy Yanke-s, por edhe në miksime, versione instrumentale dhe “cover”-a. Së fundmi...

E dëgjuat këngën ‘Despacito’, por a e keni dëgjuar versionin e saj me çifteli, do të befasoheni

para 9 muajve - Bota Press

Hitin e kësaj vere, këngën ‘Despacito’ e kemi dëgjuar në shumë versione, por së fundi kjo këngë na vjen edhe më një frymë shqip, shkruan zeri Është instrumentisti Fatmir Makolli ai që ka vendosur ta sjellë...

E dëgjuat këngën ‘Despacito’, por a e keni dëgjuar versionin e saj me çifteli, do të befasoheni

para 9 muajve - Periskopi

Hitin e kësaj vere, këngën ‘Despacito’ e kemi dëgjuar në shumë versione, por së fundi kjo këngë na vjen edhe më një frymë shqip, shkruan zeri Është instrumentisti Fatmir Makolli ai që ka vendosur ta sjellë...

“Despacito” me çifteli

para 9 muajve - Albinfo

Hiti botëror “Despacito” që ka arritur miliarda shikime në Youtube, tash është edhe në versionin me çifteli, shkruan allbinfo.ch. Kjo këngë ka thyer shumë rekorde, duke u dëgjuar në shumë vende të botës,...

Publikohet versioni i “Despacito” me çifteli

para 9 muajve - Insajderi

“Despacito”, hiti i sivjetëm botëror që ka arritur miliarda shikime në Youtube, tash është edhe në versionin me çifteli. Fatmir Makolli, instrumentisti i njohur tashmë e ka sjell versionin e vet me ritmin...

Ky version me çifteli i Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

para 9 muajve - Infokusi

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, Despacito Despacito, me çifteli. Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës...

Ky version me çifteli i Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

para 9 muajve - Gazeta Express

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, Despacito Despacito, me çifteli. Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës...

Ky version me çifteli i Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

para 9 muajve - Tetova Sot

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, Despacito Despacito, me çifteli. Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... “Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit. Një prej...

Despacito vjen edhe në versionin me çifteli

para 9 muajve - Arbresh

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e verës të Lous Fonsit, Despacito. Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës hit për sivjet, “Despacito”...

Vjen versioni i ‘’Despasitos’’ me çifteli nga Fatmir Makolli

para 9 muajve - Periskopi

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, Despacito Despacito, me çifteli. Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës...

Versioni që nuk e keni dëgjuar kurrë, Despacito me çifteli

para 9 muajve - Albeu

Padyshim që kënga " Despacito " ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 4.4 miliardëklikime. Duke marrë parasysh se rreth 7 milirdë është gjithsejpopullsia njerëzore duhet...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - GazetaBlic

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit. Një prej tyre e ka...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Ina

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit. Një prej tyre e ka...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Lajmi.net

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit, shkruan Telegrafi....

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despaciton” [Video]

para 9 muajve - Indeks online

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit. Një prej tyre e ka...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Telegrafi

Vjen edhe një version i “Despacito-s”, por kësaj here shumë më ndryshe Hiti “Despacito” i cili deri më tani ka grumbulluar mbi 4 miliardë klikime në kanalin zyrtar “Youtube” është bërë cover në shumë versione,...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Infokusi

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit. Një prej tyre e ka...

“Despacito” tani edhe me çifteli nga Fatmir Makolli

para 9 muajve - RTV 21

Vjen edhe një version i “Despacito-s”, por kësaj here shumë më ndryshe Hiti “Despacito” i cili deri më tani ka grumbulluar mbi 4 miliardë klikime në kanalin zyrtar “Youtube” është bërë cover në shumë versione,...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 9 muajve - Bota Press

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit, shkruan Telegrafi....

Hiti veror “Despacito” arrin 4 miliardë klikime

para 9 muajve - Indeks online

“Despacito” mbanë emrin hiti i sezonës që e lamë pas, e kemi dëgjuar në çdo kënd dhe të paktën refreni është futur në kokën tonë dhe nuk do ta harrojmë kurrë. Kjo është edhe arsyeja e cila ka bërë që kjo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK