http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 13 tetor 2017

para 9 muajve - Syri

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi, 13 tetor 2017

para 9 muajve - Indeks online

Dashi 21/3 – 20/4 Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Demi 21/4 – 21/5 Bëni kujdes sot...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 tetor 2017

para 9 muajve - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 tetor 2017 Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 tetor 2017

para 9 muajve - GazetaBlic

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 tetor 2017 Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më...

Horoskopi për datën 13 tetor 2017 çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 9 muajve - Shqiptarja

DASHI Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi, 13 tetor 2017

para 9 muajve - Arbresh

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi, 13 tetor 2017

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi 21/3 – 20/4 Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Demi 21/4 – 21/5 Bëni kujdes sot...

HOROSKOPI DITOR, E PREMTE 13 TETOR 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 13 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta në çift...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 tetor 2017

para 9 muajve - Syri

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 9 muajve - Portalb

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 13 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta në çift...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - GazetaBlic

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi ditor

para 9 muajve - Indeks online

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi për datën 11 tetor 2017 çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 9 muajve - Shqiptarja

DASHI Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi, 12 tetor 2017

para 9 muajve - Arbresh

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta juaj në...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 12 tetor 2017

para 9 muajve - Syri

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 9 muajve - Portalb

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

HOROSKOPI DITOR, E ENJTE 12 TETOR 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta juaj në...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi, 11 tetor 2017

para 9 muajve - Arbresh

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 11 tetor 2017

para 9 muajve - Syri

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi 11 Tetor 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Do jenë të shumtë planetët që do e mbrojnë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do kaloni momente shumë të bukura dhe emocionuese me atë që keni në krah. Beqarët do kenë takime të shumta dhe për...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 tetor 2017

para 9 muajve - Portalb

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 tetor 2017

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Do jenë të shumtë planetët që do e mbrojnë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do kaloni momente shumë të bukura dhe emocionuese me atë që keni në krah. Beqarët do kenë takime të shumta dhe për...

Horoskopi, 10 Tetor 2017

para 9 muajve - Opinion

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi, 10 tetor 2017

para 9 muajve - Arbresh

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 10 tetor 2017

para 9 muajve - Syri

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi ditor, e Martë 10 Tetor 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike, por jo ato reale. Prisni edhe pak për...

Horoskopi ditor, e martë 10 tetor 2017

para 9 muajve - Portalb

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi ditor, e Martë 10 Tetor 2017

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike, por jo ato reale. Prisni edhe pak për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK