http://kariera.mk

Mazda zbulon dy koncepte atraktive në panairin e Tokios

para 9 muajve - Zhurnal

Deri në fillim të auto-sallonit në Tokio kanë mbetur më pak se dy javë, ndërsa risitë e veta, të cilat do të kenë premierën në këtë manifestim, i ka paralajmëruar edhe Mazda. Të dyja konceptet, të cilat...

Mazda zbulon dy koncepte atraktive

para 9 muajve - RTV 21

Po mbahet panairi i veturave në Tokio Deri në fillim të auto-sallonit në Tokio kanë mbetur më pak se dy javë, ndërsa risitë e veta, të cilat do të kenë premierën në këtë manifestim, i ka paralajmëruar...

Mazda zbulon dy koncepte atraktive në panairin e Tokios

para 9 muajve - Telegrafi

Deri në fillim të auto-sallonit në Tokio kanë mbetur më pak se dy javë, ndërsa risitë e veta, të cilat do të kenë premierën në këtë manifestim, i ka paralajmëruar edhe Mazda. Të dyja konceptet, të cilat...

Mazda zbulon dy koncepte atraktive në panairin e Tokios

para 9 muajve - Infokusi

Deri në fillim të auto-sallonit në Tokio kanë mbetur më pak se dy javë, ndërsa risitë e veta, të cilat do të kenë premierën në këtë manifestim, i ka paralajmëruar edhe Mazda. Të dyja konceptet, të cilat...

Mazda zbulon dy koncepte atraktive në panairin e Tokios

para 9 muajve - Almakos

Deri në fillim të auto-sallonit në Tokio kanë mbetur më pak se dy javë, ndërsa risitë e veta, të cilat do të kenë premierën në këtë manifestim, i ka paralajmëruar edhe Mazda. Të dyja konceptet, të cilat...

Mazda zbulon dy koncepte atraktive në panairin e Tokios

para 9 muajve - Gazeta e re

Deri në fillim të auto-sallonit në Tokio kanë mbetur më pak se dy javë, ndërsa risitë e veta, të cilat do të kenë premierën në këtë manifestim, i ka paralajmëruar edhe Mazda. Të dyja konceptet, të cilat...

Mazda zbulon dy koncepte atraktive në panairin e Tokios

para 9 muajve - KosovaPress

Të dyja konceptet, të cilat për herë të parë do të prezantohen kah fundi i tetorit në Tokio, janë paraqitur përmes fotografive “teaser”, në të cilat shihen siluetat e këtyre automobilave, transmeton KosovaPress....

Mazda zbulon konceptin e ri, dizajn mahnitës (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Mazda pritet të sjellë dy koncepte krejtësisht të reja në panairin e Tokios. Kompania së fundmi ka publikuar një fotografi paralajmëruese të sedanit të ri që duket se do të ketë dizajn të veçantë. Ky model...

Mazda paralajmëron konceptin e ri

para 9 muajve - Gazeta Express

Mazda pritet të sjellë dy koncepte krejtësisht të reja në panairin e Tokios. Kompania së fundmi ka publikuar një fotografi paralajmëruese të sedanit të ri që duket se do të ketë dizajn të veçantë. Ky model...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK