http://kariera.mk

Aktorja Rose McGowan akuzon producentin për përdhunim

para 9 muajve - Ora news

Skandalit të producentit Harvi Uajnstin i është shtuar edhe akuza nga aktorja amerikane Roz MekGauen, e cila publikisht pranoi se ishte përdhunuar nga producenti. Edhe pse Uajnstin ka mohuar çdo akuze...

Orteku Weinstein

para 9 muajve - Infokusi

Harvey Weinstein është vetëm maja e ajsbergut, deklaroi aktorja e njohur Emma Thompson, zëri më i fundit i ngritur në skandalin që po trondit nga themelet Hollivudin. Ka edhe shumë, shumë të tjerë si ai,...

Nis hetimi ndaj regjisorit Weinstein

para 9 muajve - Syri

Policia në SHBA dhe Britani kanë nisur hetimet për akuzat kundër regjisorit Harvey Weinstein. Departamenti i Policisë në New York, është duke shikuar akuzat që datojnë që nga viti 2004, si dhe duke hetuar...

Monstra e Holliwood që zuri aktoret më të famshme të botës

para 9 muajve - Periskopi

Një njeri me fizik jo shumë të pëlqyer në dukje, rreth 100 kg, i njohur për disa filma të sukseshëm arriti të kapë disa nga femrat më të famshme dhe më të bukura të botës si i Angelina Jolie, Gëyneth Paltrow,...

Paltrow shfaqet për herë të parë pas akuzave ndaj Weinstein

para 9 muajve - Klan Kosova

Gwyneth Paltrow është fotografuar për herë të parë që kur zbuloi se producenti i shumë-akuzuar i filmave, Harvey Weinstein, i kishte bërë propozim seksual në të 90-tat. Aktorja 45 vjeçare u duk në mendime...

Paltrow shfaqet për herë të parë pas akuzave ndaj Weinstein

para 9 muajve - Infokusi

Gwyneth Paltrow është fotografuar për herë të parë që kur zbuloi se producenti i shumë-akuzuar i filmave, Harvey Weinstein, i kishte bërë propozim seksual në të 90-tat. Aktorja 45 vjeçare u duk në mendime...

Abuzime seksuale me aktoret hollivudine, Londra dhe Uashingtoni nisim hetimet ndaj producentit

para 9 muajve - Syri

Policia e Shteteve të Bashkuara dhe Britania e Madhe kanë nisur hetimet pas akuzave për sulme seksuale,  ndaj producentit të njohur hollivudian, Harvey Weinstein. Departamenti i Policisë së Nju Jorkut...

Skandali seksual “Weinstein”, nisin hetimet në Angli e SHBA

para 9 muajve - Ora news

Policia në të dyja anët e Atlantikut po heton Harvey Weinstein mbi akuzat për sulme seksuale, një skandal i madh që ka përfshirë botën e Hollywood. Në londër, policia po heton një akuzë për sulm seksual...

Nisin hetime në SHBA dhe Angli ndaj producentit duargjatë

para 9 muajve - Top Channel

Producenti i tmerrshëm i “Hollywood”-it, Harvey Weinstein do të vihet në shënjestrën e hetimeve të policisë amerikane dhe asaj britanike. Departamenti i Policisë së Nju Jorkut do të shqyrtojë pretendimet...

Harvey Weinsteinin e braktis bashkëshortja pas raportimeve për ngacmim seksual të mbi 30 aktoreve

para 9 muajve - Telegrafi

Aktualisht ‘temë e nxehtë’ e botës së showbizit ndërkombëtarë janë akuzat kundrejt producentit të njohur të filmave Harvey Weinstein. Mbi 30 aktore kanë raportuar ngacmimet seksuale që janë bërë nga ai,...

Harvey Weinsteinin e braktis bashkëshortja pas raportimeve për ngacmim seksual të mbi 30 aktoreve

para 9 muajve - Almakos

Aktualisht ‘temë e nxehtë’ e botës së showbizit ndërkombëtarë janë akuzat kundrejt producentit të njohur të filmave Harvey Weinstein. Mbi 30 aktore kanë raportuar ngacmimet seksuale që janë bërë nga ai,...

Ndahet nga bashkështorja pas akuzave për ngacmim seksual!

para 9 muajve - Prive

Aktualisht ‘temë e nxehtë’ e botës së showbizit ndërkombëtarë janë akuzat kundrejt producentit të njohur të filmave Harvey Weinstein. Mbi 30 aktore kanë raportuar ngacmimet seksuale që janë bërë nga ai,...

Nis hetimi ndaj regjisorit Weinstein

para 9 muajve - Klan Kosova

Policia në SHBA dhe Britani kanë nisur hetimet për akuzat kundër regjisorit Harvey Weinstein. Departamenti i Policisë në New York, është duke shikuar akuzat që datojnë që nga viti 2004, si dhe duke hetuar...

Nis hetimi ndaj regjisorit Weinstein

para 9 muajve - Periskopi

Policia në SHBA dhe Britani kanë nisur hetimet për akuzat kundër regjisorit Harvey Weinstein. Departamenti i Policisë në New York, është duke shikuar akuzat që datojnë që nga viti 2004, si dhe duke hetuar...

Nisin hetimet ndaj producentit Harvey Weinstein

para 9 muajve - Arbresh

Policia në SHBA dhe Britani kanë nisur hetimet për akuzat kundër producentit Harvey Weinstein. Departamenti i Policisë në New York, është duke shikuar akuzat që datojnë që nga viti 2004, si dhe duke hetuar...

Edhe Rita Ora del publikisht kundër producentit Weinstein

para 9 muajve - Albinfo

Edhe Rita Ora del publikisht kundër producentit Weinstein Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka folur për skandalin e producentit të njohur të filmave Harvey Weinstein, i cili po akuzohet...

Paltrow e Jolie: Weinstein na ngacmoi seksualisht

para 9 muajve - Klan

Gwyneth Paltrow dhe Angelina Jolie janë dy aktoret e famshme që i shtohen listës së akuzave kundër regjizorit Harvey Weinstein për ngacmim seksual dhe sjellje të papërshtatshme. Në një intervistë me CNN,...

Abuzimi me pushtetin, “Bafta” pezullon Harvey Weinstein

para 9 muajve - Top Channel

Organizuesit e çmimeve Oscar përgatiten për bisedime urgjente mbi të ardhmen e manjatit të filmit Harvey Weinstein pas shpërthimit të skandalit mbi ngacmimet e tij seksuale, të shtrira në dekada të tëra....

Harvey Weinstein akuzohet edhe nga Gwyneth Paltrow dhe Angelina Jolie

para 9 muajve - Klan Kosova

Kur Gwyneth Paltrow ishte 22 vjeçare, ajo e kishte fituar një rol që do ta bënte nga aktore në yll, shkruan New York Times, transmeton Klan Kosova. Producenti i filmave, Harvey Weinstein, e zgjodhi atë...

Akademia e OSCAR mbledhje urgjente për rastin Weinstein

para 9 muajve - RTV 21

Weinstein fuqimisht i mohon akuzat Nikoqirët e Oscarit do të mbajnë mbledhje emergjente ku do të diskutohet për rolin e ardhshëm të manjatit të filmit Harvey Weinstein pas akuzave për ngacmime seksuale....

A do ia marrin çmimet “Oskar” producentit Weinstein?

para 9 muajve - Ora news

Pas akuzave për sjellje jo të hijshme ndaj producentit të mirënjohur të Hollivudit Harvey Weinstein, Akademia e Oscar-it do të mbajë një mbledhje për të vendosur për të ardhmen e tij. Valës së reagimeve...

Harvey Weinstein akuzohet edhe nga Gwyneth Paltrow dhe Angelina Jolie

para 9 muajve - Infokusi

Kur Gwyneth Paltrow ishte 22 vjeçare, ajo e kishte fituar një rol që do ta bënte nga aktore në yll, shkruan New York Times, transmeton Klan Kosova. Producenti i filmave, Harvey Weinstein, e zgjodhi atë...

Abuzimet seksuale në Hollywood, jo vetëm Weinstein

para 9 muajve - Syri

Skandali që ka përfshirë producentin e suksesshëm Harvey Weinstein është i fundit në radhën e episodeve të dhunës që kanë pasur protagonistë emra të njohur të botës hollivudiane të kinemasë. Histori pak...

Akademia e Oscar pritet të mbajë bisedime urgjente me Weinstein

para 9 muajve - Klan Kosova

Mirëpritësit e Oscar pritet që të mbajnë bisedime urgjente me producentin e Hollywood, Harsey Weinstein. Këto bisedime do të bëhen për të shqyrtuar rolin e tij pas skandalit mbi ngacmimet seksuale, shkruan...

Akademia e Oscar pritet të mbajë bisedime urgjente me Weinstein

para 9 muajve - Ina

Mirëpritësit e Oscar pritet që të mbajnë bisedime urgjente me producentin e Hollywood, Harsey Weinstein. Këto bisedime do të bëhen për të shqyrtuar rolin e tij pas skandalit mbi ngacmimet seksuale, shkruan...

Seks në këmbim të karrierës, Lindsay Lohan në mbrojtje të producentit

para 9 muajve - Ora news

Skandali seksual që ka përfshirë Hollywood ka ndarë edhe yjet më të mëdha të showbiz përsa i përket qëndrimeve të tyre. Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Lindsay Lohan ka dalë në mbrojtje të një...

Akademia e OSCAR mbledhje urgjente për rastin Weinstein

para 9 muajve - KosovaPress

Akademia e Arteve të Filmit dhe Shkencave tha se akuzat për sulmin seksual kundër Weinstein ishin "të pështira". Bafta, Akademia Britanike e Filmit dhe Televizionit, tashmë ka pezulluar anëtarësimin e...

Akademia e OSCAR mbledhje urgjente për rastin Weinstein

para 9 muajve - Gazeta e re

Nikoqirët e Oscarit do të mbajnë mbledhje emergjente ku do të diskutohet për rolin e ardhshëm të manjatit të filmit Harvey Weinstein pas akuzave për ngacmime seksuale. Akademia e Arteve të Filmit dhe Shkencave...

Abuzimet seksuale në Hollywood, jo vetëm Weinstein

para 9 muajve - Infokusi

Skandali që ka përfshirë producentin e suksesshëm Harvey Weinstein është i fundit në radhën e episodeve të dhunës që kanë pasur protagonistë emra të njohur të botës hollivudiane të kinemasë. Histori pak...

Abuzimet seksuale në Hollywood, jo vetëm Weinstein

para 9 muajve - Top Channel

Skandali që ka përfshirë producentin e suksesshëm Harvey Weinstein është i fundit në radhën e episodeve të dhunës që kanë pasur protagonistë emra të njohur të botës hollivudiane të kinemasë. Histori pak...

Edhe aktori Terry Crews tregon se ishte ngacmuar seksualisht nga një drejtor ekzekutiv i Hollywoodit

para 9 muajve - Telegrafi

Aktori Terry Crews ka zbuluar storjen shokuese se si ishte sulmuar seksualisht nga një drejtor i një filmi të njohur. Ai përmes rrjetit social Twitter ka zbuluar se si është prekur nga një drejtor i Hollywoodit...

Edhe aktori Terry Crews tregon se ishte ngacmuar seksualisht nga një drejtor ekzekutiv i Hollywoodit

para 9 muajve - Almakos

Aktori Terry Crews ka zbuluar storjen shokuese se si ishte sulmuar seksualisht nga një drejtor i një filmi të njohur. Ai përmes rrjetit social Twitter ka zbuluar se si është prekur nga një drejtor i Hollywoodit...

Paltrow dhe Jolie mes viktimave të producentit abuzues të Hollivudit

para 9 muajve - Arbresh

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltroë janë emrat më të rinj që i bashkohen listës së aktoreve të cilat kanë rrëfyer se janë abuzuar seksualisht nga producenti hollivudian, Harvey Weinstein. Të dyja aktoret...

Lindsay i del në mbrojtje producentit të njohur

para 9 muajve - Arbresh

Aktorja në Instagram ka xhiruar një video, në të cilën i del në mbrojtje producentit, të cilin më shumë se 25 femra e kanë akuzuar për sulm seksual. Harvey Weinstein (65) akuzohet për keqtrajtim seksual...

Skandal në Hollywood!

para 9 muajve - Sovrani

Yjet e Hollywood-it po flasin kundër producentit Harvey Weinstein, pas akuzave të shumta të tij për ngacmime seksuale. Që kur prodhuesi i filmit u nuk është më kryetar i kompanisë së filmave Weinstein,...

Lindsay i del në mbrojtje Weinstein

para 9 muajve - 10minuta

Aktorja në Instagram ka xhiruar një video, në të cilën i del në mbrojtje producentit, të cilin më shumë se 25 femra e kanë akuzuar për sulm seksual, transmeton KosovaPress. Lindsay Lohan (31) i ka quajtur...

Yjet dalin kundër Weinsteinit

para 9 muajve - Koha.net

Kanë kaluar tashmë disa ditë prej se shpërtheu lajmi se producenti i njohur Hollywoodian, Harvey Weinstein, po akuzohet për ngacmim seksual të disa femrave të reja, përfshirë këtu edhe faktin se në mënyrë...

Lohan mbron Weinstein, e pastaj e fshin postimin

para 9 muajve - Klan Kosova

Lindsay Lohan i ka dalë në mbrojtje producentit filmik, Harvey Weinstein, pasi ky i fundit po akuzohet për ngacmim seksual, sidoqoftë më pas e ka fshirë postimin e saj. “Tung, jam Lindsay Lohan. Jam në...

Shtohen akuzat në skandalin seksual të producentit Weinstein

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Këtu në Shtetet e Bashkuara, producenti i njohur i Hollivudit Harvey Weinstein është në qendër të një skandali seksual. Fillimisht ai u akuzua për sjellje të papërshtatshme seksuale, por këtyre akuzave...

Lindsay i del në mbrojtje Weinstein

para 9 muajve - KosovaPress

Lindsay Lohan (31) i ka quajtur akuzat të pavend, duke thënë se ai gjithmonë është sjell mirë. Harvey Weinstein (65) akuzohet për keqtrajtim seksual dhe dhunim. Në mesin e viktimave seksuale thuhet të...

Skandal seksual në Hollivud

para 9 muajve - Opinion

Meryl Streep dhe aktorë të tjerë të njohur po ngrenë zërin lidhur me skandalin seksual ku është përfshirë një prej njerëzve më të fuqishëm të Hollivudit, Harvey Weinstein. I akuzuar për ngacmime seksuale,...

Ngacmoi ‘pjeshkat’ e Hollywood-it, por producenti qefli tani e ka pisk!

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 13 Producenti i njohur Hollywood-ian, Harvey Weinstein po përballet me akuza të shumta nga  personat me të cilët ka punuar gjatë jetës së tij, që pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga...

Lohan mbron Weinstein: Ai kurrë s’më ka ngacmuar

para 9 muajve - Klan Kosova

Një varg aktoresh të njohura, përfshirë edhe Angelina Jolie kanë akuzuar producentin e Hollywood, Harvey Weinstein për ngacmim seksual. Por atij në mbrojtje i ka dalë aktorja amerikane, Lindsay Lohan,...

Lohan mbron Weinstein: Ai kurrë s’më ka ngacmuar

para 9 muajve - Tetova Sot

Një varg aktoresh të njohura, përfshirë edhe Angelina Jolie kanë akuzuar producentin e Hollywood, Harvey Weinstein për ngacmim seksual. Por atij në mbrojtje i ka dalë aktorja amerikane, Lindsay Lohan,...

Aktoret e famshme akuzojnë hapur producentin Hollywood-ian: Ka abuzuar me ne!

para 9 muajve - Tetova Sot

Producenti i njohur Hollywood-ian, Harvey Weinstein po përballet me akuza të shumta nga  personat me të cilët ka punuar gjatë jetës së tij, që pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga ai. Pjesë e këtij...

Producenti i njohur i Hollywood-it akuzohet për përdhunim të Angelina Jolie

para 9 muajve - OraInfo

Harvey Weinstein, producent i filmave të filmave në Hollywood akuzohet për përdhunim. Skandali u zbulua pasi shumë femra deklaruan se ai i kishte ngacmuar seksualisht dhe përdhunuar. “Jam shumë e mërzitur...

Jolie dhe Paltrow në listën e të ngacmuarave seksualisht nga Weinstein

para 9 muajve - Ora news

Gwyneth Paltrow dhe Angelina Jolie janë yjet e fundit të Hollywood që kanë akuzuar Harvey Weinstein për ngacmimin seksual, duke u bërë pjesë e dhjetra femrave që kanë përshkruar përvojat e tyre të tmerrshme...

Skandali në Hollivud, producenti Weinstein përdhunonte aktoret

para 9 muajve - ABC News

Prej ditësh Hollivudi është tronditur nga skandali ku protagonist është producenti i njohur Harvei Ueinstein. Disa aktore të njohura e kanë akuzuar për përdhunim dhe ngacmime seksuale. Të fundit që kanë...

Producenti i njohur i filmave të Hollywood akuzohet për përdhunim të disa aktoreve

para 9 muajve - BalkanWeb

Një prej producentëve më të mëdhenj të filmave në Hollywood, Harvey Weinstein, akuzohet për përdhunim. Skandali u zbulua pasi shumë femra deklaruan se ai i kishte ngacmuar seksualisht dhe përdhunuar. “Jam...

Edhe Jolie e Paltrow, në listën e...

para 9 muajve - Top Channel

I tmerrshmi dhe Georgina Chapman Lista e viktimave të Harvey Weinstein zgjerohet dita-ditës, duke u shtuar me emra të famshëm si ai i Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow, aktoret më të fundit që tregojnë...

​Jolie dhe Paltrow thonë se ishin viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - BalkanWeb

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow janë dy aktoret e tjera që pretendojnë se ishin viktima të ngacmimeve seksuale nga producenti i Hollywoodit, Harvey Weinstein. Të dyja thanë se incidentet ndodhën në...

Aktoret e famshme, pre e sulmeve seksuale nga producenti i tyre

para 9 muajve - Prive

Kur i dolën në shesh të palarat, bota e shoubizit u trondit nga ato që kishte bërë ai. Emri i tij u lakua për sulme seksuale ndaj grave aktore, me të cilat kishte punuar gjatë karrierës. Angelina Jolie...

Skandal seksual në Hollivud, Producenti Weinstein ka ngacmuar seksualisht 13 femra

para 9 muajve - Fakti Ditor

Revista The New Yorker, ka raportuar se producenti hollivudian, Harvey Weinstein, ka ngacmuar seksualisht 13 gra, tri prej të cilave kanë thanë se edhe i ka përdhunuar. Paditësja e cituar në The New Yorker,...

Weinstein akuzohet për ngacmime seksuale

para 9 muajve - Politiko

Revista The New Yorker, ka raportuar se producenti hollivudian, Harvey Weinstein, ka ngacmuar seksualisht 13 gra, tri prej të cilave kanë thanë se edhe i ka përdhunuar. Paditësja e cituar në The New Yorker,...

​Jolie dhe Paltrow thonë se ishin viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - Telegrafi

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow janë dy aktoret e tjera që pretendojnë se ishin viktima të ngacmimeve seksuale nga producenti i Hollywoodit, Harvey Weinstein. Të dyja thanë se incidentet ndodhën në...

Jolie dhe Paltrow, viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - Klan Kosova

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow janë dy aktoret e tjera që pretendojnë se ishin viktima të ngacmimeve seksuale nga producenti i Hollivudit Harvey Weinstein, transmeton Klan Kosova. Të dyja thanë se...

Skandal seksual në Hollivud, Producenti Weinstein ka ngacmuar seksualisht 13 femra

para 9 muajve - Vizion Plus

Revista The New Yorker, ka raportuar se producenti hollivudian, Harvey Weinstein, ka ngacmuar seksualisht 13 gra, tri prej të cilave kanë thanë se edhe i ka përdhunuar. Paditësja e cituar në The New Yorker,...

Jolie dhe Paltrow thonë se ishin viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - RTV 21

Jolie dhe Paltrow u janë bashkuar një varg aktoresh që akuzojnë Weinstein Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow janë dy aktoret e tjera që pretendojnë se ishin viktima të ngacmimeve seksuale nga producenti...

Paltrow dhe Jolie mes viktimave të producentit abuzues të Hollivudit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltroë janë emrat më të rinj që i bashkohen listës së aktoreve të cilat kanë rrëfyer se janë abuzuar seksualisht nga producenti hollivudian, Harvey Weinstein. Të dyja aktoret...

Producenti hollivudian akuzohet për ngacmime seksuale

para 9 muajve - Indeks online

Producenti i njohur hollivudian, Harvey Weinstein po akuzohet për ngacmim seksual. Revista The New Yorker, ka raportuar se producenti hollivudian, Harvey Weinstein, ka ngacmuar seksualisht 13 gra, tri...

​Jolie dhe Paltrow thonë se ishin viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - Almakos

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow janë dy aktoret e tjera që pretendojnë se ishin viktima të ngacmimeve seksuale nga producenti i Hollywoodit, Harvey Weinstein. Të dyja thanë se incidentet ndodhën në...

Producenti i Hollywood akuzohet për përdhunim, gruaja i kërkon divorcin

para 9 muajve - Ora news

Gruaja e Harvey Weinstein, Georgina Chapman, ka njoftuar se do të divorcohet nga një prej producentëve më të mëdhenj të filmave në Hollywood, pasi shumë femra deklaruan se ai i kishte ngacmuar seksualisht...

Skandal seksual në Hollivud, Producenti Weinstein ka ngacmuar seksualisht 13 femra

para 9 muajve - Tetova Sot

Revista The New Yorker, ka raportuar se producenti hollivudian, Harvey Weinstein, ka ngacmuar seksualisht 13 gra, tri prej të cilave kanë thanë se edhe i ka përdhunuar. Paditësja e cituar në The New Yorker,...

Jolie dhe Paltrow, viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - Infokusi

Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow janë dy aktoret e tjera që pretendojnë se ishin viktima të ngacmimeve seksuale nga producenti i Hollivudit Harvey Weinstein, transmeton Klan Kosova. Të dyja thanë se...

FOTO/ Aktoret e famshme akuzojnë hapur producentin Hollywood-ian: Ka abuzuar me ne!

para 9 muajve - Syri

Producenti i njohur Hollywood-ian, Harvey Weinstein po përballet me akuza të shumta nga  personat me të cilët ka punuar gjatë jetës së tij, që pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga ai. Pjesë e këtij...

Jolie dhe Paltrow thonë se ishin viktima të ngacmimit seksual nga Weinstein

para 9 muajve - KosovaPress

Të dyja thanë se incidentet ndodhën në fillimet e karrierës së tyre. Ato u janë bashkuar një varg aktoresh që akuzojnë Weinstein për ngacmime. Të martën, ai mohoi akuzat në revistën The New Yorker. Gruaja...

Aktoret e famshme akuzojnë hapur regjisorin Hollywood-ian: Ka abuzuar me ne

para 9 muajve - Periskopi

Regjisori i njohur Hollywood-ian, Harvey Weinstein po përballet me akuza të shumta nga  personat me të cilët ka punuar gjatë jetës së tij, që pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga ai. Pjesë e këtij...

Producenti hollivudian mohon akuzat për përdhunimin e aktoreve

para 9 muajve - Periskopi

Revista publikoi një artikull ku sillte denoncimin e disa grave, viktima të dhunës seksuale të Harvey, përfshirë aktoren Azi Argento. Aktoret Mira Sorvino dhe Rosanna Arquette ishin gjithashtu në mesin...

Producenti hollivudian mohon akuzat për përdhunimin e aktoreve

para 9 muajve - Ora news

Producenti dhe bashkëthemeluesi i studios së filmit Miramax, Harvey Weinstein, ka mohuar përdhunimin e tre grave pas akuzave të bëra në revistën amerikane The New Yorker. Revista publikoi një artikull...

Aktorja italiane akuzon producentin Hollivudian për ngacmim seksual, në listë dhe Angelina Jolie

para 9 muajve - BalkanWeb

SHBA – Asia Argento ka akuzuar producentin e njohur hollivudian, Harvey Weinstein se e kishte përdhunuar. Në një intervistë për ‘New Yorker’, aktorja italiane ka rrëfyer se në vitin 1997, kur ajo ishte...

Producenti i Hollivudit akuzohet se ka abuzuar me aktoren italiane Asia Argento

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Aktorja e njohur italiane, Asia Argento ka akuzuar producentin e njohur hollivudian, Harvey Weinstein se e kishte përdhunuar. Në një intervistë për ‘New Yorker’, aktorja ka rrëfyer se në vitin 1997, kur...

Skandali seksual, aktoret nuk i duan as kompaninë producentit

para 9 muajve - Top Channel

Bordi drejtues i “Weinstein Co.” e shkarkoi menjëherë manjatin e turpëruar të filmit, njëkohësisht bashkëkryetar të saj, Harvey Weinstein, por e ardhmja e firmës tani është e paqartë. Kryeredaktori i revistës...

Skandali seksual, aktoret nuk i duan as kompaninë producentit

para 9 muajve - Infokusi

Bordi drejtues i Weinstein Co. e shkarkoi menjëherë manjatin e turpëruar të filmit, njëkohësisht bashkëkryetar të saj, Harvey Weinstein, por e ardhmja e firmës tani është e paqartë. Kryeredaktori i revistës...

Kërkonte seks në këmbim të karrierës

para 9 muajve - Opinion

Harvey Weinstein, producent fitues i çmimeve “Oscar” dhe njëri prej njerëzve më të fuqishëm në Hollywood, është shkarkuar nga bordi drejtues i kompanisë së tij pas skandalit të abuzimeve seksuale, që shpërtheu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK