http://kariera.mk

Pas shumë kohësh Luar Arani i kthehet skenës me këtë këngë

më 10.2017 - Prive

Dikur këngët e saja ishin shumë të dëgjuara. Por për një arsye ose tjetrën, këngëtarja Luar Arani, u nda nga muzika, për tu kthyer shumë shpejt në binarët e saj. Këngëtarja ka publikuar këngën “Si dje”...

Pas shumë kohës Luar Arani i kthehet skenës me këtë këngë

më 10.2017 - Prive

Dikur këngët e saja ishin shumë të dëgjuara. Por për një arsye ose tjetrën, këngëtarja Lura Arani, u nda nga muzika, për tu kthyer shumë shpejt në binarët e saj. Këngëtarja ka publikuar këngën “Si dje”...

Premierë: Luar rikthehet në muzikë, publikon këngën e re “Si dje”

më 10.2017 - Telegrafi

Këngëtarja e re Luar Arani shumë vite më parë solli këngën e suksesshme “Përgjithmonë” në bashkëpunim me Florin, këngë e cila mbeti ‘përgjithmonë’ në zemrat e publikut. Së fundmi, ajo i është rikthyer...

Kush tha se janë rivalë? Ja çfarë bën Capital T për Ledrin

më 10.2017 - Prive

Janë dy reperët më të kërkuar të momentit në skenën shqiptare. Morën me miliona klikime në këngët që publikuan këtë vit. Janë të adhuruar nga vajzat që shpesh lënë kokën pas tyre nëpër koncerte. Ledri...

A do të lansojë këngë UniKKatili sivjet, tregon për Express Viktor Paloka

më 10.2017 - Gazeta Express

Derisa shumica e reperëve në Kosovë për të mbetur në trend lansojnë deri në 8 këngë në vit, UniKKatil nuk vepron kështu Reperi Viktor Paloka, i njohur me nofkën Rebel a.K.a UniKKatil nuk ka qenë shumë...

JU KISHTE MUNGUAR LUAR? PUBLIKON KËNGËN MË TË RE

më 10.2017 - NOA

Këngëtarja Luar rikthehet në muzikë pas një mungese të gjatë. Ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit për fansat e saj. Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme mban titullin “Si dje”. Kënga shoqërohet...

Rikthehet Luar me ‘Si dje’

më 10.2017 - Lajmi.net

E njohur për publikun shqiptar u bë me këngën ‘Gjithmonë’ në bashkëpunim me Flori Mumajesi. E pas një shkëputje nga muzika, këngëtarja Luar është rikthyer përsëri në industrinë muzikore, shkruan lajmi.net...

Luar rikthehet me “Si dje”

më 10.2017 - Koha.net

Këngëtarja Luar i është rikthyer skenës muzikore me këngën e re të titulluar “Si Dje”. Krijuesja e hitit “Gjithmonë” të publikuar para më shumë se 5 vjetësh ka bërë debutimin me këngën e realizuar nga...

Luar rikthehet me këngën ‘’Si dje’’

më 10.2017 - RTV 21

Luar publikon këngë të re Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Luar është kthyer me projektin e ri në skenën muzikore. Ajo ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Si dje’. Tekstin e këngës e ka shkruar vetë...

Premierë: Luar rikthehet në muzikë, publikon këngën e re “Si dje”

më 10.2017 - GazetaBlic

Këngëtarja e re Luar Arani shumë vite më parë solli këngën e suksesshme “Përgjithmonë” në bashkëpunim me Florin, këngë e cila mbeti ‘përgjithmonë’ në zemrat e publikut. Së fundmi, ajo i është rikthyer...

Luar rikthehet me këngën ‘’Si dje’’

më 10.2017 - Ina

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria është kthyer me projektin e ri në skenën muzikore. Luar sapo ka publikuar këngën e re, shkruan Indeksonline. Kënga e cila mban titullin ‘Si dje’, është vizuelizuar edhe...

Luar rikthehet me këngën ''Si dje''

më 10.2017 - Indeks online

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria është kthyer me projektin e ri në skenën muzikore. Luar sapo ka publikuar këngën e re, shkruan Indeksonline. Kënga e cila mban titullin ‘Si dje’, është vizuelizuar edhe...

Capital T publikon fotografi duke puthur një vajzë

më 10.2017 - RTV 21

Vajza ‘misterioze’! Reperi Capital T ka adhurues të shumtë që e ndjekin dhe e duan shumë. Vlen të thuhet se një numër i madh i adhuruesve të tij janë femra, e tëra kjo shkaku i fizikut të tij të jashtëm,...

Premierë: Luar rikthehet në muzikë, publikon këngën e re “Si dje”

më 10.2017 - Almakos

Këngëtarja e re Luar Arani shumë vite më parë solli këngën e suksesshme “Përgjithmonë” në bashkëpunim me Florin, këngë e cila mbeti ‘përgjithmonë’ në zemrat e publikut. Së fundmi, ajo i është rikthyer...

Unikkatil na sjellë këngë të re shumë shpejt

më 10.2017 - AlbPortali

Derisa shumica e reperëve në Kosovë për të mbetur në trend lansojnë deri në 8 këngë në vit, UniKKatil nuk vepron kështu Loading... Reperi Viktor Paloka, i njohur me nofkën Rebel a.K.a UniKKatil nuk ka...

Unikkatil na sjellë këngë të re shumë shpejt

më 10.2017 - 10minuta

Derisa shumica e reperëve në Kosovë për të mbetur në trend lansojnë deri në 8 këngë në vit, UniKKatil nuk vepron kështu Reperi Viktor Paloka, i njohur me nofkën Rebel a.K.a UniKKatil nuk ka qenë shumë...

Flaka për “TTZ”, Ja paske qit flaken”

më 10.2017 - Ina

Klipi i fundit i reperit Ledri po që mban primatin e këngëve hit. Madje edhe nga kolegët e tij, kjo këngë u favorizua mjaftë shumë, shkruan Indeksonline. Ka qenë edhe këngëtarja e njohur Flaka Krelani,ajo...

Enis Bytyqi publikon këngën e re "Inati"

më 10.2017 - Zhurnal

Loading... Enis Bytyqi  ka publikuar projektin e ri Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Enis Bytyqi ditë më parë ka publikuar në Youtube këngën e re të cilën ai e ka shoqëruar edhe me videoklip....

Flaka për "TTZ", Ja paske qit flaken"

më 10.2017 - Indeks online

Klipi i fundit i reperit Ledri po që mban primatin e këngëve hit. Madje edhe nga kolegët e tij, kjo këngë u favorizua mjaftë shumë, shkruan Indeksonline. Ka qenë edhe këngëtarja e njohur Flaka Krelani,ajo...

Rikthehet Flaka Krelani, paralajmëron projektin e ri

më 10.2017 - GazetaBlic

Këngëtarja Flaka Krelani ka bërë të ditur se po vjen me një projekt të ri, të cilin e sjell në bashkëpunim me reperin Pancho City. Në rrjete sociale, këngëtarja këto ditë ka parlajmëruar se shumë shpejt...

Po rikthehet Flaka Krelani, paralajmëron këngën e re

më 10.2017 - Lajmi.net

Për pak kohë, këngëtarja Flaka Krelani është shkëputur paksa nga skena muzikore. Tashmë ajo ka bërë të ditur se po vjen me një projekt të ri, të cilin e sjell në bashkëpunim me reperin Pancho City, shkruan...

Ledri Vula publikon këngën e tij të re “TTZ”, vjen ndryshe nga herët e tjera

më 10.2017 - NOA

Një ndër artistët më IN të momentit, Ledri Vula, ka publikuar klipin dhe këngën e tij më të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Kjo jo vetëm...

Flaka Krelani rikthethet me një bashkëpunim të veçantë

më 10.2017 - Sovrani

Këngëtarja me super vokal, Flaka Krelani duket se po iu kthehet projekteve të reja. Ajo këtë herë ka paralajmërauar këngën e saj të re e që do të jetë një bashkëpunim i veçantë me reperin Pancho City,...

Ledri Vula vjen me ninxhat

më 10.2017 - Ora news

Këngëtari i njohur Ledri Vula vjen gjithmonë me surpriza. Ledri sapo ka publikuar hitin e tij më të fundit ‘Tona t zeza’. Në një videoklip aq të veçantë, ai ka ardhur si asnjëherë tjetër. ‘Ninxhat’ kanë...

Ledri që krijon 'double' hite, për pak orë mbi 300 mijë klikime

më 10.2017 - Indeks online

Ledri, i cili njihet për krijimin dhe lansimin e shumë këngëve të cilat i rezistuan viteve dhe u shndërruan ne hite absolute, këtë herë e ka “trazuar” showbizn edhe njëherë. TTZ, titull ky shumë i çuditshëm...

Ledri Vula – Ttz

më 10.2017 - AlbPortali

Ledri Vula – Ttz (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Big Bang, ndersa per Tekstin vet reperi Ledri Vula, Video eshte realizuar nga Supercut, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare...

Enis Bytyqi – Inati

më 10.2017 - AlbPortali

Enis Bytyqi – Inati (Officila Video), kenga eshte prodhimm i On Records, kurse Tekstin e ka shkruar Getinjo, Video xhirimet jane realizuar nga Camera Cave, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare...

Ledri Vula - Ttz

më 10.2017 - 10minuta

Ledri Vula - Ttz (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Big Bang, ndersa per Tekstin vet reperi Ledri Vula, Video eshte realizuar nga Supercut, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Ledri Vula.

Enis Bytyqi - Inati

më 10.2017 - 10minuta

Enis Bytyqi - Inati (Officila Video), kenga eshte prodhimm i On Records, kurse Tekstin e ka shkruar Getinjo, Video xhirimet jane realizuar nga Camera Cave, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare...

Hiti i ri i Ledri Vula

më 10.2017 - Klan

Ledri Vula para pak orësh ka publikuar këngën e tij të fundit TTZ, që do të thotë  “tëna tëna të zeza”. Edhe këtë herë reperi e ka sjellë videoklipin në bardh e  zi, por sërish mbetet  i  veçantë. Ai e...

Enis Bytyqi publikon këngën e re

më 10.2017 - RTV 21

Enis Bytyqi  ka publikuar projektin e ri Këngëtari i mirënjohur, Enis Bytyqi sapo ka publikuar në Youtube këngën e re të cilën ai e ka shoqëruar edhe me videoklip. “Inati’ mban titullin kënga e cila është...

Publikohet premiera e ‘Inati’ nga Enis Bytyqi

më 10.2017 - Lajmi.net

. Këngëtari Enis Bytyqi sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. ‘Inati’ mban titullin kënga e cila është punuar nga Zzap & Criss, shkruan lajmi.net Me tekstin e këtij projekti muzikor është...

"Inati" vjen nga Enis Bytyqi

më 10.2017 - Indeks online

Enis Bytyqi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngën me titull "Inati", shkruan Indeksonline. Kjo këngë ka ardhë e realizuar së bashku me videoklip./Indeksonline/

"TTZ" e Ledrit, kryeson listën e hiteve këtë vit

më 10.2017 - Indeks online

Ledri sot publikoi këngën me titull “TTZ”, e me sa duket ky projekt po rezulton me një sukses të madh. Në orët e para të publikimit ka arritur që të mbledh shumë pëlqime nëpër rrjete sociale, duke u bërë...

Capital T publikon "GUCCI"

më 10.2017 - Indeks online

Reperi i mirënjohur Capital T pa dyshim që këtë verë ka pasur kohë shumë të ngarkuar si gjithmonë. Reperi po vazhdon të befasojë pulikun me projekte të reja muzikore dhe së fundi ai solli në treg këngën...

Capital T me “Gucci” tashmë edhe në Youtube

më 10.2017 - Lajmi.net

. Vera 2017 lirisht mund të thuhet që ishte e reperit Capital T, pasi e përmbylli sezonën me dy projekte të suksesshme si dhe me një numër të madh koncertesh. Reperi po vazhdon të befasojë pulikun me projekte...

Ledri shpërthen me “TTZ”

më 10.2017 - Klan Kosova

Është publikuar kënga më e re nga Ledri Vula, njofton Klan Kosova. “TTZ” mbanë titullin projekti i cili është punuar në studion e Redbox Entertainmet, në krye me Big Bang. Reperi kësaj here solli një klip...

“TTZ”, hiti i fundit i Ledri Vulës, njihuni me projetin e veçantë të reperit

më 10.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Ledri Vula nuk ka të ndalur për sa i përket projekteve të reja muzikor. Ai së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “TTZ”, të cilën e ka shoqëruar edhe me një video tejet interesante....

Enis Bytyqi publikon këngën e re

më 10.2017 - AlbPortali

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi ka publikuar këngën e tij të re me titull ‘Inati’. Loading... Kënga është kompletuar me videoklip dhe për të gjithë fansat e tij është në dispozicion në kanalin youtube....

Enis Bytyqi publikon këngën e re

më 10.2017 - 10minuta

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi ka publikuar këngën e tij të re me titull 'Inati'. Kënga është kompletuar me videoklip dhe për të gjithë fansat e tij është në dispozicion në kanalin youtube. Ky projekt...

Ledri Vula publikon klipin e veçantë

më 10.2017 - Telegrafi

Ledri Vula nuk ka të ndalur sa i përket projekteve të reja muzikor. Ai së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “TTZ”. Këtë të fundit e ka shoqëruar edhe me një video tejet fantastike dhe interesante....

Kjo është kënga më e re e Ledrit

më 10.2017 - Aktuale

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Artisti i repit, edhe njëherë...

Ledri sjellë këngën e re

më 10.2017 - Tetova Sot

TTZ’ është kënga më e re me videoklip e reperit Ledri Vula. Ai sot e ka publikuar këtë këngë muzikën e së cilës e ka bërë Big Bang (REDBOX Entertainment), ndërsa teksti është shkruar nga vetë reperi. Videoklipin...

PREMIERË: Publikohet ‘TTZ’ nga Ledri Vula

më 10.2017 - Prive

Ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e tij më të ri ‘TTZ’ që është akronim për ‘Tonat t’zezat’.  Ky produksion muzikor është krijuar nga RedBox Entertainment, me tekst të vetë reperit. ‘TTZ’ është...

Kjo është kënga më e re e Ledrit

më 10.2017 - Gazeta Express

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim Artistii i repit, edhe njëherë...

Premierë: Ledri Vula lanson projektin e ri “TTZ”

më 10.2017 - GazetaBlic

Reperi i mirënjohur kosovar Ledri Vula sot ka lansuar projektin e tij të ri. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Artistii i repit, edhe njëherë...

PREMIERË: Ledri Vula publikon këngën e re “TTZ”

më 10.2017 - Lajmi.net

Reperi kosovar, Ledri Vula sapo ka lansuar projektin e tij më të ri me titull 'TTZ'. Edhe kësaj kënge, Ledri ia bashkëngjiti videoklipin në të cilin erdhi i veçantë si çdoherë, shkruan lajmi.net. Për këtë...

Ledri Vula publikon këngën e re

më 10.2017 - RTV 21

“TTZ” nga Ledri Edhe pse pak muaj na ndajnë nga fundi i këtij viti, duket se në përgjithësi ka qenë një vit i mbarë për shumë këngëtar të estradës shqiptare. Projektet muzikore, depërtimi jashtë skenës...

Premierë – Ledri Vula pubikon këngën e re “TTZ”

më 10.2017 - Indeks online

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim- shkruan Indeksonline. Artistii...

Ledri Vula publikon klipin e veçantë

më 10.2017 - Almakos

Ledri Vula nuk ka të ndalur sa i përket projekteve të reja muzikor. Ai së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “TTZ”. Këtë të fundit e ka shoqëruar edhe me një video tejet fantastike dhe interesante....

Kjo është kënga më e re e Ledrit

më 10.2017 - Gazeta Monitor

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim Artistii i repit, edhe njëherë...

Kjo është kënga më e re e Ledrit

më 10.2017 - Lajm

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim Artistii i repit, edhe njëherë...

Kjo është kënga më e re e Ledrit

më 10.2017 - Infokusi

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim Artistii i repit, edhe njëherë...

Capital T publikon këngën GUCCI

më 10.2017 - Prive

Këtë verë ai ishte këngëtari më i suksesshëm nëse e masim këtë sukses me klikimet në youtube. Reperi i famshëm kosovar Capital T, me remake të këngës “Hatixhe”, bëri namin ndërsa tani ka publikuar një...

Ledri publikon klipin e ri 'TTZ'

më 10.2017 - 10minuta

Reperi i njohur Ledri Vula ka postuar këngën e tij më të re me titull 'TTZ' (Tonat Zezat). Kënga është kompletuar me videoklip dhe do të jetë padyshim një nga hitet e mëdha të Ledrit. 'TTZ' vjen me tekst...

Ledri Vula pubikon këngën e re “TTZ”

më 10.2017 - Sovrani

Njëri ndër reperët më me zë në trojet shqiptare, ka lansuar këngën e tij të re. Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Artistii i repit, edhe njëherë...

PREMIERË: Ledri Vula publikon këngën e re me videoklip

më 10.2017 - Bota Press

Këngëtari i mirënjohur i muzikës shqiptare Ledri Vula sapo ka publikuar këngët e tij më të rë të titulluar ”TTZ”. Këngës i ka shoqëruar edhe videoklipin të cilin e ka hedhur para disa castesh në rrjetin...

Ledri Vula publikon projektin më të ri

më 10.2017 - Arbresh

Reperi më i famshëm shqiptar, Ledri Vula nuk ka të ndalur. Ai ende është duke shijuar sukseset e këngës së tij të fundit, shkruan arbresh.info. E sot ai ka publikuar këngën e tij më të re. “TTZ”, është...

Ariana vjen me "Ngat teje"

më 10.2017 - Zhurnal

Loading... Në skenën muzikore shqiptare përditë po dalin këngëtar të ndryshëm, por të mirët menjëherë bëjnë diferencen, dallohen, marrin vëmendjen që edhe duhet. E tillë është Ariana, një talente e re...

Ariana vjen me “Ngat teje”

më 10.2017 - Tetova Sot

Në skenën muzikore shqiptare përditë po dalin këngëtar të ndryshëm, por të mirët menjëherë bëjnë diferencen, dallohen, marrin vëmendjen që edhe duhet. E tillë është Ariana, një talente e re nga Norvegjia,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK