http://kariera.mk

Ja çfarë tregon një like në Facebook

para 11 muajve - Tetova Sot

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Çka tregon një `like` në Facebook?

para 11 muajve - Indeks online

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një "like" i vetëm në Facebook - duke...

Ja çfarë tregon një like në Facebook

para 11 muajve - Ina

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Ja çfarë tregon një like në Facebook

para 11 muajve - Sovrani

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Çka tregon një `like` në Facebook?

para 11 muajve - Infokusi

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Domethënia e butonit “like” në Facebook

para 11 muajve - Aktuale

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Çfarë kuptimi ka ‘Like’ në Facebook

para 11 muajve - Sovrani

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Domethënia e butonit “like” në Facebook

para 11 muajve - Sovrani

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

Çka tregon një ‘like’ në Facebook?

para 11 muajve - Arbresh

Fushatat reklamuese online të krijuara nga akademikët në Britani dhe SHBA kanë vënë në shënjestër miliona njerëz në bazë të tipareve psikologjike të perceptuara nga një “like” i vetëm në Facebook – duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK