http://kariera.mk

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj me një tjetër bashkëpunim

para 11 muajve - Koha.net

Përveçse janë bashkëshortë, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bashkëpunojnë edhe në jetën profesionale. Çifti ka kënduar disa herë së bashku në skenën shqiptare dhe tani do të vijnë me një duet të ri. Lajmi...

Miriam Cani siç nuk e keni parë, pozon e zhveshur

para 11 muajve - Tetova Sot

Që nga lindja e vajzës, këngëtarja Miriam Cani është përkushtuar tërësisht në rritjen e saj. Tani, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin në muzikë dhe atë shumë të fuqishëm. Gjatë ditës së djeshme, Miriami...

Miriam Cani topless? Fotografia e fundit ngjall shumë reagime

para 11 muajve - Lajmi.net

Fotografia e fundit që Miriam Cani e ka hedhur në Instastory ka shokuar fansat e këngëtares. Kjo për faktin se në përshtypje të parë duket sikur ka pozuar e zhveshur ani pse nuk dihet se çka ka brenda...

Miriam Cani topless? Fotografia e fundit ngjallë shumë pikëpyetje

para 11 muajve - Lajmi.net

Fotografia e fundit që Miriam Cani e ka hedhur në Instastory ka shokuar fansat e këngëtares. Kjo për faktin se në përshtypje të parë duket sikur ka pozuar e zhveshur ani pse nuk dihet se çka ka brenda...

Miriam Cani siç nuk e keni parë, pozon e zhveshur

para 11 muajve - Lajmi.net

Që nga lindja e vajzës, këngëtarja Miriam Cani është përkushtuar tërësisht në rritjen e saj. Tani, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin në muzikë dhe atë shumë të fuqishëm, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës...

Miriam Cani siç nuk e keni parë, pozon e zhveshur

para 11 muajve - Infokusi

Që nga lindja e vajzës, këngëtarja Miriam Cani është përkushtuar tërësisht në rritjen e saj. Tani, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin në muzikë dhe atë shumë të fuqishëm, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës...

Miriam Cani godet...Pozon 'siç e ka bërë nëna' në një ditë me shi

para 11 muajve - Gazeta Express

Rikthimi i saj është më i fuqishëm nga sa pritej. Pas një kohe të gjatë pauze dhe dedikimi me orë të plotë rritjes së vajzës së saj Ameli, Miriani është rikthyer super e frymëzuar. Jo më larg se dje ajo...

Albana Osmani shfaqet atraktive nga palestra

para 11 muajve - Almakos

Albana Osmani duket se i është rikthyer këtë dimër punës në palestër. Bukuroshja shqiptare u shfaq në Instagram me anë të një foto duke treguar se është në formë të mirë. Albana, edhe e bukur edhe patriote....

Kur Miriami bën filozofen

para 11 muajve - 10minuta

Shumë shpejt Miriam Cani dhe Alban Skenderaj do të sjellin duetin e tyre të ri. Por deri atëherë Miriami sjellë një foto interesante në rrjetet sociale. “Arti suprem i luftës është të mundësh armikun pa...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Gazeta Express

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

Miriam Cani publikon foton më të pazakontë!

para 11 muajve - Gazeta Express

Postimet e këngëtares Miriam Cani zakonisht kanë të bëjnë më dashurinë të bukurën, por këtë herë ajo na ka habitur me këtë postim të saj. Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku...

Një duet i radhës nga Miriam Cani e Alban Skenderaj

para 11 muajve - Ina

Miriam Cani zbuloi një lajm të mirë për fansat e saj përmes llogarisë së saj në Instagram. Këngëtarja nga Shqipëria, postoi një fotografi me bashkëshortin e saj Alban Skenderaj, nën të cilën ka shkruar...

Një duet i radhës nga Miriam Cani e Alban Skenderaj

para 11 muajve - Aktuale

Miriam Cani zbuloi një lajm të mirë për fansat e saj përmes llogarisë së saj në Instagram. Këngëtarja nga Shqipëria, postoi një fotografi me bashkëshortin e saj Alban Skenderaj, nën të cilën ka shkruar...

Miriam Cani publikon foton më të pazakontë!

para 11 muajve - Tetova Sot

Postimet e këngëtares Miriam Cani zakonisht kanë të bëjnë më dashurinë të bukurën, por këtë herë ajo na ka habitur me këtë postim të saj. Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku...

Miriam Cani publikon foton më të pazakontë!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Postimet e këngëtares Miriam Cani zakonisht kanë të bëjnë më dashurinë të bukurën, por këtë herë ajo na ka habitur me këtë postim të saj. Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku...

MIRIAM CANI DHE ALBAN SKËNDERAJ SAPO NA DHANË LAJMIN E BUKUR

para 11 muajve - NOA

Ata të dy janë jo vetëm një ndër çiftet më të preferuar, por edhe këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani në një mënyrë apo tjetrën kanë qenë gjithmonë të pranishëm...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj jepin lajmin e madh për fansat e tyre

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dashurinë e tyre e shfaqin kudo. Janë këta këngëtarët Alban Skenderaj dhe Miriam Cani të cilët së fundi po e shijojnë edhe ndjesinë e...

Miriam Cani publikon një foto të pazakontë

para 11 muajve - Arbresh

Postimet e këngëtares Miriam Cani zakonisht kanë të bëjnë më dashurinë të bukurën, por këtë herë ajo na ka habitur me këtë postim të saj. Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku...

Ky lajm që sapo dha Miriami mezi pritej tash e një kohë nga fansat!

para 11 muajve - Prive

Në dhjetë vite dashuri, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, krahas partnerë në jetën private bashkë janë parë edhe në duete. ‘Let me Die With You’ dhe ‘Ende ka shpresë’ janë dy prej projekteve muzikore që...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj japin lajmin e shumëpritur, ja si do i shihni së shpejti

para 11 muajve - Tetova Sot

Që pas hitit shumë të preferuar të publikut ‘’Let me die with you’’, fansat e kishin pritur dhe kërkuar një bashkëpunim mes Miriam Canit dhe Alban Skënderajt. Ëndrra është realizuar. Mami dhe babi i Amelit...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani në një duet të ri

para 11 muajve - Koha Jone

Përveçse janë bashkëshortë, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bashkëpunojnë edhe në jetën profesionale. Çifti i bashkëshortëve kanë kënduar disa herë së bashku në skenë shqiptare dhe tani do të vijnë me...

Miriam dhe Albani në një duet të ri (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Të dy të sukseshëm në krijimtarinë e tyre, shpesh herë janë pyetur se kur do të bëjnë një bashkëpunim të ri. Përgjigjen kësaj...

Miriami dhe Albani po përgatiten për duetin e radhës

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Përveçse janë partnerë në jetën private, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë bashkëpunuar edhe në aspektin profesional. Në të kaluarën nuk kanë munguar duetet e çiftit të famshëm të skenës shqiptare....

MIRIAMI DHE ALBANI PO RIKTHEHEN ME NJË DUET

para 11 muajve - TV21

Albani dhe Mirami në bashkëpunim Çifti simpatik Alban Skenderaj  dhe Miriami Cani po rikthehen me një duet të ri dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vet Miriami përmes një postimi në rrjetin social Instagram....

Miriami dhe Albani po përgatitin duet?

para 11 muajve - Telegrafi

Përveçse janë partnerë në jetën private, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë bashkëpunuar edhe në aspektin profesional. Në të kaluarën nuk kanë munguar duetet e çiftit të famshëm të skenës shqiptare....

Miriami dhe Albani po rikthehen me një duet

para 11 muajve - RTV 21

Albani dhe Mirami në bashkëpunim Çifti simpatik Alban Skenderaj  dhe Miriami Cani po rikthehen me një duet të ri dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vet Miriami përmes një postimi në rrjetin social Instagram....

Albani dhe Miriami kanë një lajm të mirë

para 11 muajve - TV Koha

Ata janë një çift i dashur nga të gjithë. Bëhet fjalë për Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, shkruan arbresh.info. Dyshja kanë dhënë një lajm të mirë. Ata janë në përgatitje të një kënge që do e sjellin...

Miriami dhe Albani po rikthehen me një duet të ri

para 11 muajve - RTV 21

Albani dhe Mirami në bashkëpunim Çifti simpatik Alban Skenderaj  dhe Miriami Cani po rikthehen me një duet të ri dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vet Miriami përmes një postimi në rrjetin social Instagram....

Një duet i radhës nga Miriam Cani e Alban Skenderaj

para 11 muajve - Klan Kosova

Miriam Cani zbuloi një lajm të mirë për fansat e saj përmes llogarisë së saj në Instagram. Këngëtarja nga Shqipëria, postoi një fotografi me bashkëshortin e saj Alban Skenderaj, nën të cilën ka shkruar...

Pas 4 vitesh, Albani dhe Miriami marrin këtë vendim

para 11 muajve - Lajmi.net

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë çift shumë i pëlqyer në shoubizin shqiptar. Ata janë shumë të suksesshëm në muzikë ku çdo këngë e tyre pritet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net. Përveç këngëve solo,...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj jepin lajmin e madh për fansat e tyre

para 11 muajve - Indeks online

Janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dashurinë e tyre e shfaqin kudo. Janë këta këngëtarët Alban Skenderaj dhe Miriam Cani të cilët së fundi po e shijojnë edhe ndjesinë e të bërit prindërit,...

Surprizë...Miriami dhe Albani po punojnë për 'krijesën' e rradhës

para 11 muajve - Gazeta Express

Miram Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet të të dashur të publikut. Me postimin e fundit Miriami ka zbuluar pak nga surpriza që janë duke përgatitur për fansat e tyre. Pas një periudhë të gjatë...

Albani e Miriami japin një lajm shumë të mirë

para 11 muajve - 10minuta

Alban Skenderja dhe Miriam Cani janë këta dy personat më të vecantë të estradës muzikore. Si cift e këngëtarë janë të mrekullueshëm, por kjo I përcjell thuajse në cdo aspekt  të jetës. Miriam Cani në rrjetin...

Miriami dhe Albani japin lajmin që fansat kishin pritur gjithë këto kohë: asgjë s’është më surprizë!

para 11 muajve - Blitz

Përpara 4 vitesh, Miriami dhe Albani erdhën me duetin e tyre të parë ‘Let me die ëith you’ që menjëherë u kthye në himnin e çifteve të dashuruar. Dhe me të vërtetë që prej asaj kohe na kanë munguar shumë...

Ky lajm që sapo dha Miriami mezi pritej tash e një kohë nga fansat!

para 11 muajve - Lajm

Në dhjetë vite dashuri, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, krahas partnerë në jetën private bashkë janë parë edhe në duete. ‘Let me Die With You’ dhe ‘Ende ka shpresë’ janë dy prej projekteve muzikore që...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Telegrafi

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

Miriami dhe Albani po përgatitin duet?

para 11 muajve - Almakos

Përveçse janë partnerë në jetën private, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë bashkëpunuar edhe në aspektin profesional. Në të kaluarën nuk kanë munguar duetet e çiftit të famshëm të skenës shqiptare....

Vjen lajmi i madh nga Miriami e Albani

para 11 muajve - Sovrani

Çifti Miriam Cani e Alban Skënderaj janë një nga më të preferuarit e mbarë estradës shqiptare. Lidhja e tyre e cila është e kurorëzuar edhe me vajzën e tyre Amelinë, mbetet një nga më të qëndrueshmet e...

Pas 4 vitesh, Albani dhe Miriami marrin këtë vendim

para 11 muajve - Gazeta Liria

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë çift shumë i pëlqyer në shoubizin shqiptar. Ata janë shumë të suksesshëm në muzikë ku çdo këngë e tyre pritet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net. Përveç këngëve solo,...

Albani dhe Miriami kanë një lajm të mirë

para 11 muajve - Arbresh

Ata janë një çift i dashur nga të gjithë. Bëhet fjalë për Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, shkruan arbresh.info. Dyshja kanë dhënë një lajm të mirë. Ata janë në përgatitje të një kënge që do e sjellin...

Pas 4 vitesh, Albani dhe Miriami marrin këtë vendim

para 11 muajve - Fol

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë çift shumë i pëlqyer në shoubizin shqiptar. Ata janë shumë të suksesshëm në muzikë ku çdo këngë e tyre pritet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net. Përveç këngëve solo,...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Infokusi

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Tetova Sot

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Almakos

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Almakos

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktive, por në fakt femrat i urrejnë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK