http://kariera.mk

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë

para 11 muajve - Gazeta Express

Thonë se xhelozia është një sëmundje. Askush nuk është imun prej saj. Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë. Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe do e kuptoni. Të paktën të gjithë jemi njësoj.

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë

para 11 muajve - Infokusi

Thonë se xhelozia është një sëmundje. Askush nuk është imun prej saj. Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë. Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe do e kuptoni. Të paktën të gjithë jemi njësoj. Etiketa: Foto FUN Xhelozia

Sa xhelozë…! – FOTO

para 11 muajve - Infokusi

Thonë se xhelozia është një sëmundje, e askush nuk është imun dhe thuajse të gjithë herë pas here preken Dhe në ato raste të gjithë mundohemi që të mos e japim veten, gjithsesi thuajse gjithmonë na shpëton...

FOTO/ Sa xhelozë…

para 11 muajve - Syri

Thonë se xhelozia është një sëmundje, e askush nuk është imun dhe thuajse të gjithë herë pas here preken. Dhe në ato raste të gjithë mundohemi që të mos e japim veten, gjithsesi thuajse gjithmonë na shpëton...

Sa xhelozë…!

para 12 muajve - Lajmi.net

Thonë se xhelozia është një sëmundje, e askush nuk është imun dhe thuajse të gjithë herë pas here preken Dhe në ato raste të gjithë mundohemi që të mos e japim veten, gjithsesi thuajse gjithmonë na shpëton...

Sa xhelozë…!

para 12 muajve - Infokusi

honë se xhelozia është një sëmundje, e askush nuk është imun dhe thuajse të gjithë herë pas here preken Dhe në ato raste të gjithë mundohemi që të mos e japim veten, gjithsesi thuajse gjithmonë na shpëton...

Xhelozë të kapur me “presh në duar”

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Thonë se xhelozia është sëmundje – dhe askush nuk ka imunitet ndaj saj. Disa foto shumë qesharake të postuara në rrjetet sociale kanë arritur të kapin me ‘presh në duar’ xhelozët. Dhe gjithçka është e...

Njerëz që nuk mund ta fshehin xhelozinë ndaj të tjerëve – fotografi që tregojnë disa raste interesante!

para 12 muajve - Telegrafi

Thonë se xhelozia është një sëmundje – dhe askush nuk është imun sidomos në raste të caktuara. Dhe për ta dëshmuar këtë, përcjell Telegrafi, përdorues të rrjeteve sociale kanë publikuar fotografi të cilat...

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë

para 12 muajve - Mapo

Foto 1 nga 13 Thonë se xhelozia është një sëmundje. Askush nuk është imun prej saj. Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë. Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe do e kuptoni. Të paktën të gjithë jemi njësoj.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK