http://kariera.mk

“Vitamina e diellit”

më 12.2017 - Medial

Rezultatet e një studimi të fundit shkencor kanë treguar vlerat e çmuara të kësaj vitamine. Vitamina D mbron trupin ndaj një sërë sëmundjesh të rëndësishme, kjo vitaminë është një ndër vitaminat e vetme...

Vitamina e diellit mbron trupin ndaj shumë sëmundjeve

më 12.2017 - RTV 21

Shkencëtarët kanë gjetur fakte direkte në lidhje me vlerat e vitaminës Rezultatet e një studimi të fundit shkencor kanë treguar vlerat e çmuara të kësaj vitamine. Vitamina D mbron trupin ndaj një sërë...

“Vitamina e diellit”

më 12.2017 - GazetaBlic

Rezultatet e një studimi të fundit shkencor kanë treguar vlerat e çmuara të kësaj vitamine. Vitamina D mbron trupin ndaj një sërë sëmundjesh të rëndësishme, kjo vitaminë është një ndër vitaminat e vetme...

“Vitamina e diellit”

më 12.2017 - KosovaPress

Vitamina D mbron trupin ndaj një sërë sëmundjesh të rëndësishme, kjo vitaminë është një ndër vitaminat e vetme që trupi ynë mund të prodhojë vetvetiu. Shkencëtarët kanë gjetur fakte direkte në lidhje me...

“Vitamina e diellit”

më 12.2017 - Gazeta e re

Rezultatet e një studimi të fundit shkencor kanë treguar vlerat e çmuara të kësaj vitamine. Vitamina D mbron trupin ndaj një sërë sëmundjesh të rëndësishme, kjo vitaminë është një ndër vitaminat e vetme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK