http://kariera.mk

Porsche reklamon Cayenne si një SUV tejet praktik

më 12.2017 - Gazeta Express

Porsche shpesh është shpërblyer me çmime të ndryshme si prodhues i veturave, kur bie fjala për ato sportive, e më së shumti me modelin e njohur 911, por kohërat tashmë kanë ndryshuar. Veturat sportive...

Video e Porsche që tregon se pse Cayenne është një SUV praktik

më 12.2017 - Zhurnal

Porsche shpesh është shpërblyer me çmime të ndryshme si prodhues i veturave kur bie fjala për ato sportive, e më së shumti me modelin e njohur 911, por kohërat tashmë kanë ndryshuar. Veturat sportive me...

Video e Porsche që tregon se pse Cayenne është një SUV praktik

më 12.2017 - Koha.net

Porsche shpesh është shpërblyer me çmime të ndryshme si prodhues i veturave kur bie fjala për ato sportive, e më së shumti me modelin e njohur 911, por kohërat tashmë kanë ndryshuar. Veturat sportive me...

Video e Porsche që tregon se pse Cayenne është një SUV praktik

më 12.2017 - Infokusi

Porsche shpesh është shpërblyer me çmime të ndryshme si prodhues i veturave kur bie fjala për ato sportive, e më së shumti me modelin e njohur 911, por kohërat tashmë kanë ndryshuar. Veturat sportive me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK