http://kariera.mk

Prezervativi ‘magjik’ del në treg, ja e veçanta e tij

më 12.2017 - Ina

Kondomët ose ndryshe prezervativët janë një ndër “mjetet” më sigurta për të shpëtuar nga një shtatëzani paparashikuar ose nga ndonjë sëmundje seksualisht e transmetueshme. Por, ajo që do iu habisë është...

Prezervativi ‘magjik’ del në treg, ja e veçanta e tij

më 12.2017 - Lajmi.net

Kondomët ose ndryshe prezervativët janë një ndër “mjetet” më sigurta për të shpëtuar nga një shtatëzani paparashikuar ose nga ndonjë sëmundje seksualisht e transmetueshme. Por, ajo që do iu habisë është...

Dalin në treg prezervativët magjikë, ja çfarë bëjnë

më 12.2017 - Syri

Kondomët ose ndryshe prezervativët janë një ndër “mjetet” më sigurta për të shpëtuar nga një shtatëzani paparashikuar ose nga ndonjë sëmundje seksualisht e transmetueshme. Por, ajo që do iu habisë është...

Bëhuni gati...Prezervativi 'magjik' del në treg, ja e veçanta e tij

më 12.2017 - Gazeta Express

Kondomët ose ndryshe prezervativët janë një ndër “mjetet” më sigurta për të shpëtuar nga një shtatëzani paparashikuar ose nga ndonjë sëmundje seksualisht e transmetueshme. Por, ajo që do iu habisë është...

Harrojini prezervativët që i keni përdorur deri sot, prej tash kondomët do të jenë elektronik

më 12.2017 - Gazeta Express

Një kompani britanike ka shpikur prezervativin e parë elektronikë të quajtur ”I.Con”. E veçanta e prezervativit të parë smart është se mund të mbledh të dhëna për jetën seksuale të çdokujt që e merr guximin...

Prezervativët e rinj do të jenë… elektronikë

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 4 Një kompani britanike ka shpikur prezervativin e parë elektronikë të quajtur ”I.Con”. E veçanta e prezervativit të parë smart është se mund të mbledh të dhëna për jetën seksuale të çdokujt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK