http://kariera.mk

Pesë gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - Telegrafi

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘ The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

Pesë gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - Ina

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

5 gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - GazetaBlic

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

5 gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - GazetaBlic

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

Pesë gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - Tetova Sot

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

Pesë gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - Fol

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

Pesë gabimet më trashanike që i bëni në fillim të lidhjes së re

më 12.2017 - Infokusi

Psikologu Terri Orbhuc, terapistja e lidhjeve Irina Firstein dhe Rachel Sussman, autore e librit ‘The Breakup Bible, kanë zbuluar gabimet më të zakonshme që i bëjnë njerëzit në fazat e para të lidhjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK