http://kariera.mk

"Kukulla" që merr frymë

më 12.2017 - Zhurnal

Derisa gjashtë vjeçarët luajnë me llucë, Candy Crush apo me letra Pokemoni, Anastasia Knyazeva është e zënë me karrierën si modele. Ajo për më tepër llogaritet si “vajza më e bukur në botë”. Përveç që...

Sy të mëdhenj blu, 6-vjeçarja që cilësohet si vogëlushja më e bukur në botë

më 12.2017 - NOA

Është cilësuar si vajza më e bukur në botë, për shkak të tipareve të saj prej kukulle dhe syve të saj të mëdhenj blu. Anastasia Knyazeva, është një vogëlushe 6-vjeçare ruse, e cila numëron më shumë se...

Kukulla që merr frymë

më 12.2017 - Klan Kosova

Derisa gjashtë vjeçarët luajnë me llucë, Candy Crush apo me letra Pokemoni, Anastasia Knyazeva është e zënë me karrierën si modele. Ajo për më tepër llogaritet si “vajza më e bukur në botë”. Përveç që...

Kukulla që merr frymë

më 12.2017 - Infokusi

Derisa gjashtë vjeçarët luajnë me llucë, Candy Crush apo me letra Pokemoni, Anastasia Knyazeva është e zënë me karrierën si modele. Ajo për më tepër llogaritet si “vajza më e bukur në botë”. Përveç që...

Vogëlushja 6 vjeçare “vajza më e bukur në botë”

më 12.2017 - TV Koha

Një vajzë 6-vjeçare nga Rusia është cilësuar si vajza më e bukur në botë, pasi fotot e saj të publikuara në Instagram nga e ëma, u shpërndanë online. Anastasia Knyazeva ka që tani NJë ushtri fansash online...

VOGËLUSHJA 6 VJEÇARE “VAJZA MË E BUKUR NË BOTË”

më 12.2017 - NOA

Një vajzë 6-vjeçare nga Rusia është cilësuar si vajza më e bukur në botë, pasi fotot e saj të publikuara në Instagram nga e ëma, u shpërndanë online. Anastasia Knyazeva ka që tani NJë ushtri fansash online...

Kjo vajzë ruse konsiderohet si më e veçanta në botë, ja pse

më 12.2017 - InfoShqip

Anastasia Knyazeva, vajza 6-vjeçare nga Rusia, njihet si vajza më e bukur në botë, e cila është shpallur së fundi nga një sondazh për më të bukurat e botës, duke e lënë pas francezen Thylane Blondeau,...

FOTO/ A është Anastasia vajza më e bukur në botë?

më 12.2017 - Syri

Një 6-vjeçare nga Rusia është etiketuar si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur hapat e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva ka tashmë mjaft fansa online, për shkak të pamjes së saj...

A është Anastasia vajza më e bukur në botë?

më 12.2017 - Syri

Një 6-vjeçare nga Rusia është quajtur si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur hapat e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva ka tashmë mjaft fansa online, për shkak të pamjes së saj...

Më e bukura në botë…

më 12.2017 - Klan

Një 6 – vjeçare nga Rusia po konsiderohet si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur kështu gjurmët e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva ka mrekulluar me mijëra njerëz në internet,...

A është Anastasia vajza më e bukur në botë?

më 12.2017 - Infokusi

Një 6-vjeçare nga Rusia është quajtur si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur hapat e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva ka tashmë mjaft fansa online, për shkak të pamjes së saj...

Vajza ruse që konsiderohet si më e veçantja në botë

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Anastasia Knyazeva, vajza 6-vjeçare nga Rusia, njihet si vajza më e bukur në botë, e cila është shpallur së fundi nga një sondazh për më të bukurat e botës, duke e lënë pas francezen Thylane Blondeau,...

Gjashtëvjeçarja më e bukur në botë? (FOTO/VIDEO)

më 12.2017 - Tetova Sot

Një gjashtëvjeçare nga Rusia është përshëndetur si ‘vajza më e bukur në botë’ – duke ndjekur gjurmët e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva tashmë ka grumbulluar një legjion tifozësh online,...

A është kjo vajza më e bukur në botë?

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 9 Një vajzë vetëm gjashtë vjeç nga Rusia është cilësuar si vajza më e bukur në botë. Anastasia Knyazeva po ndjek gjurmët e modeles franceze, Thylane Blondeau. Ajo ka fituar mijëra ndjekës në...

Vogëlushja ruse i lë të gjithë pa fjalë, ajo është vajza më e bukur në botë

më 12.2017 - Opinion

Një vajzë 6-vjeçare nga Rusia, i ka lënë të gjithë pa fjalë me bukurinë e saj. Ajo është shpallur së fundmi “Vajza më e bukur në botë”, duke i zënë vendin vogëlushes franceze Thylane Blondeau. Anastasia...

Gjashtëvjeçarja më e bukur në botë? Modelja ruse ka bërë shumë fansa (Video/Foto)

më 12.2017 - Periskopi

Një gjashtëvjeçare nga Rusia është përshëndetur si ‘vajza më e bukur në botë’ – duke ndjekur gjurmët e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva tashmë ka grumbulluar një legjion tifozësh online,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK