http://kariera.mk

Bleona publikon foto nudo dhe ka një mesazh të fortë

më 12.2017 - BalkanWeb

Këngëtarja Bleona Qereti u bë objekt debatesh dhe komentesh në rrjetet sociale për shkak të ngrirjes së vezëve. Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet nudo në pjesën e poshtme...

Bleona Qereti nuk ka të ndalur, zhvishet përsëri

më 12.2017 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti e ka dëshmuar shumë herë se nuk e ka problem zhveshjen, madje ajo veçse tregon anën artistike të saj. Këtë na ka vërtetuar edhe me kolazhin e fundit të fotografive të...

Dhjetori është muaji kur Bleona do të publikojë foto ndër vite, ia nisi me imazhe lakuriq (Foto, +18)

më 12.2017 - Telegrafi

Bleona Qereti po vazhdon karrierën në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja është duke punuar tejet shumë për projekte të ndryshme që kanë të bëjnë me muzikën. Ajo herë pas here është duke komunikuar me fansat...

FOTO/ Bleona Qereti nxjerr në shesh 'zogun', zbulon sa persona ia kanë parë...

më 12.2017 - Syri

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ëshë rrikthyer pas në kohë. Muaji dhjetor sipas saj do të sjellë të gjitha punët e saj si fotomodele. Bleona e ka nisur  këtë ripostim të fotove më pikante me ato që...

Bleona Qereti rinxjerr në shesh 'zogun', zbulon sa persona ja kanë parë

më 12.2017 - Gazeta Express

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ëshë rrikthyer pas në kohë. Muaji dhjetor sipas saj do të sjellë të gjitha punët e saj si fotomodele. Bleona e ka nisur  këtë ripostim të fotove më pikante me ato që...

FOTO/ Bleona del nudo dhe provokon fort!

më 12.2017 - Syri

Tashmë jemi mësuar me çmenduritë e Belona Qerretit dhe shfaqjen e saj nudo. Edhe së fundmi këngëtarja ka tërhequr gjithë vëmendjen me postimin  në rrjetin social Instagram. Ajo ka publikuar një seri fotosh,...

Bleona revoltohet me personat që nuk i pëlqejnë fotot e saj nudo

më 12.2017 - RTV 21

Reagon ashpër këngëtarja! Njihet si njëra ndër artistet më të guximshme shqiptare e cila nuk ngurron ta sprovojë veten në shumë sfera. Mirëpo, ajo shpesh herë është kritikuar për këto veprime të guximshme....

Bleona nxjerr zogun dhe ka një kërkesë për të gjithë “moralistët” fals /Foto

më 12.2017 - Lajme.al

Bleona Qerreti ka publikuar nje foto ne profilin e saj ne FB duke lajmeruar se do te nxjerre cdo dite deri ne 1 janar 2018 nga ne te ndryshme dhe kerkon komentin e ndjekesve per look-un nder vite, teksa...

Foto/ Bleona Qereti nudo dhe provokuese!

më 12.2017 - Opinion

Tashmë jemi mësuar me çmenduritë e Belona Qerretit dhe shfaqjen e saj nudo. Edhe së fundmi këngëtarja ka tërhequr gjithë vëmendjen me postimin  në rrjetin social Instagram. Ajo ka publikuar një seri fotosh,...

Bleona Qereti rinxjerr në shesh ‘zogun’, zbulon sa persona ja kanë parë

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ëshë rrikthyer pas në kohë. Muaji dhjetor sipas saj do të sjellë të gjitha punët e saj si fotomodele. Bleona e ka nisur  këtë ripostim të fotove më pikante me ato që...

Bleona me në fund na sqaron: Ja pse i ngriva vezët e mia…

më 12.2017 - Medial

Prioritet për këngëtaren Bleona Qereti ka qenë gjithnjë karriera dhe këtë fakt ajo e ka theksuar në çdo dalje të saj.Por këtë herë në emër të karrierës këngëtarja ka realizuar një proçedurë, e cila duket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK