http://kariera.mk

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Keshilla

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Tetova Sot

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Gazeta Express

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Tetova Sot

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Telegrafi

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

Çfarë të bëni kur nuk mund të mbeteni shtatzënë për herë të dytë

më 12.2017 - Infokusi

Kur një çift fillon të “punojë” për ta krijuar fëmijën e dytë, supozon se kjo gjë do të ndodhë brenda muajit, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ka shumë prindër të cilët e kanë më vështirë të mbesin shtatzënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK