http://kariera.mk

A e keni ditur? Ilaçi më i mirë për pagjumësinë është…

më 12.2017 - Syri

Përveç që është shumë i shëndetshëm për trupin tonë, njëkohësisht ndihmon që të hulumtojmë dhe të njohim më mirë veten. Eliminon dhimbjen Masturbimi mund goxha mirë t’jua lehtësojë periudhën pas menstruacioneve,...

Prej kujt kanë frikë meshkujt?

më 12.2017 - Telegrafi

Disa hulumtime kanë zbuluar se çka i frikëson meshkujt dhe çfarë u sillet nëpër mendje kur në pyetje janë lidhjet dhe marrëdhëniet. Shprehja e dashurisë është e komplikuar Derisa disa meshkuj dashurinë...

Këshilla dhe rregulla se si të bëni seks gjatë gjithë natës…

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 6 Një orgazëm fantastike çdo natë është më shumë se sa kanë shpresuar pjesa më e madhe prej nesh – por a mund ta bëni partneren të ulërijë emrin tuaj në seanca të shumëfishta seksi, deri sa...

ARSYEJA PËRSE DISA FEMRA NUK ARRIJNË KËNAQËSINË, GJATË MARRËDHËNIES SEKUALE

më 12.2017 - NOA

Janë të shumta femrat të cilat kanë vështirësi në arritjen e orgazmës. Për këtë ka disa arsye të cilat ndikojnë, mirëpo ka edhe disa sekrete të cilat bëjnë që të kalojë ky shqetësim. Një nga arsyet se...

Ja si reagon vagina juaj kur mendoni për seks

më 12.2017 - Lajmi.net

Ja çka ndodh me vagjinën tuaj që në mendimet e para për seksin e deri te arritja e orgazmës… Kongresi amerikan i akusherëve dhe i gjinekologëve ka bërë një anketë, nga e cila është zbuluar se sa vërtet...

Arsyeja përse disa femra nuk e arrijnë kënaqësinë në shtrat, por ka një zgjidhje të thjeshtë

më 12.2017 - Tetova Sot

Janë të shumta femrat të cilat kanë vështirësi në arritjen e orgazmës. Për këtë ka disa arsye të cilat ndikojnë, mirëpo ka edhe disa sekrete të cilat bëjnë që të kalojë ky shqetësim. Një nga arsyet se...

+16/ Të virgjër apo jo? Ja si është të bësh dashuri për herë të parë

më 12.2017 - Syri

Të virgjër apo jo? Kjo është çështja. Të bësh seks për herë të parë është një ndjesi që çdokush do e provojë edhe nëse nuk e ka provuar I provuar shkencërisht si një ndër kënaqësitë më të mëdha njerëzore....

Këshilla dhe rregulla se si ta bëni gjatë gjithë natës...

më 12.2017 - Syri

Një orgazëm fantastike çdo natë është më shumë se sa kanë shpresuar pjesa më e madhe prej nesh – por a mund ta bëni partneren të ulërijë emrin tuaj në seanca të shumëfishta seksi, deri sa të ketë dalë...

Të virgjër apo jo? Ja si është të bësh dashuri për herë të parë!

më 12.2017 - GazetaBlic

Të virgjër apo jo? Kjo është çështja. Të bësh seks për herë të parë është një ndjesi që çdokush do e provojë edhe nëse nuk e ka provuar. I provuar shkencërisht si një ndër kënaqësitë më të mëdha njerëzore....

Të virgjër apo jo? Ja si është të bësh dashuri për herë të parë!

më 12.2017 - GazetaBlic

Të virgjër apo jo? Kjo është çështja. Të bësh seks për herë të parë është një ndjesi që çdokush do e provojë edhe nëse nuk e ka provuar. I provuar shkencërisht si një ndër kënaqësitë më të mëdha njerëzore....

Komunikimi është çelësi: çfarë nuk duhet thënë kur bën seks

më 12.2017 - Opinion

Komunikimi është #çelësi i çdo gjëje, padyshim dhe i seksit. Është mënyra se si japim, marrim, miratim, pëlqim, ngacmim që na sigurojnë një marrëdhënie të sigurtë dhe fantastike apo të kundërtën. Të japësh...

Çfarë fshehin meshkujt rreth seksit dhe sekretet e tyre në shtrat

më 12.2017 - Periskopi

Seksi? Akti, loja, dëshira, ndjenja e preferuar e meshkujve. Shtrati? Faltorja e të gjithë burrave që dëshirojnë të jenë më pranë ‘parajsës’. Edhe pse meshkujt mund të sillen me shumë vetëbesim në shtrat...

Psikologji/ Çfarë fshehin meshkujt rreth seksit dhe sekretet e tyre në shtrat

më 12.2017 - Syri

Seksi? Akti, loja, dëshira, ndjenja e preferuar e meshkujve. Shtrati? Faltorja e të gjithë burrave që dëshirojnë të jenë më pranë ‘parajsës’. Edhe pse meshkujt mund të sillen me shumë vetëbesim në shtrat...

Zbuloni çfarë ju “shkallon” në shtrat

më 12.2017 - Lajme.al

Nëse pyesni se çfarë duan meshkujt në shtrat dhe besoni se përgjigja mund të jetë “gjithçka”, mësojeni se kjo nuk është kështu kur është fjala për seksin. Ja sekretet për ta çmendur një mashkull në krevat:...

5 gjëra jo seksuale që i çmendin femrat

më 12.2017 - Opinion

Që një femër të çmendet nga një mashkull, jo domosdoshmërisht kërkon përpjekje seksuale. Femrat janë natyrë delikate dhe është shumë më e komplikuar se mashkulli kur vjen puna te marrëdhëniet seksuale....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK