http://kariera.mk

“Shpërthen” qielli në Australi

më 12.2017 - Gazeta Express

Kjo video e pabesueshme ka kapur momentin kur një stuhi masive shkreptimash ndriçonte qiellin natën mbi veriun e Australisë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Geoff Green ai që kapi pamjet...

Pamje të rralla dhe mbresëlënëse që tregojnë se si “shpërthen” qielli në Australi

më 12.2017 - GazetaBlic

Kjo video e pabesueshme ka kapur momentin kur një stuhi masive shkreptimash ndriçonte qiellin natën mbi veriun e Australisë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Geoff Green ai që kapi pamjet...

Pamje të rralla dhe mbresëlënëse që tregojnë se si “shpërthen” qielli në Australi

më 12.2017 - Telegrafi

Kjo video e pabesueshme ka kapur momentin kur një stuhi masive shkreptimash ndriçonte qiellin natën mbi veriun e Australisë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Geoff Green ai që kapi pamjet...

Pamje të rralla dhe mbresëlënëse që tregojnë se si “shpërthen” qielli në Australi

më 12.2017 - InfoShqip

Kjo video e pabesueshme ka kapur momentin kur një stuhi masive shkreptimash ndriçonte qiellin natën mbi veriun e Australisë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Geoff Green ai që kapi pamjet...

Pamje të rralla dhe mbresëlënëse që tregojnë se si “shpërthen” qielli në Australi

më 12.2017 - Fol

Kjo video e pabesueshme ka kapur momentin kur një stuhi masive shkreptimash ndriçonte qiellin natën mbi veriun e Australisë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Geoff Green ai që kapi pamjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK