http://kariera.mk

Kujdes me karikuesin e iPhone!

më 12.2017 - Klan

Nëse jeni një përdorues i iPhone, atëherë duhet të kontrolloni karikuesin e celularit tuaj. Një studim ka zbuluar se 98% e karikuesve fals të iPhone janë shkaktarë të masave elektrike apo të zjarreve në...

Alarmi: Kujdes me karikuesin e iPhone!

më 12.2017 - Syri

Nëse jeni një përdorues i iPhone, atëherë duhet të kontrolloni karikuesin e celularit tuaj. Një studim ka zbuluar se 98% e karikuesve fals të iPhone janë shkaktarë të masave elektrike apo të zjarreve në...

Apple jep alarmin: Po rrezikoni jetën nga karikuesit e iPhone (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Karikuesit fals të iPhone po rrezikojnë jetën e përdoruesve me goditjet elektrike ose zjarret në shtëpi. Pajisje të tilla, të blera nga vende të tilla si Amazon dhe eBay kanë probleme me sigurinë, përcjell...

Apple jep alarmin: Po rrezikoni jetën nga karikuesit e iPhonit

më 12.2017 - Te Sheshi

Karikuesit fals të iPhone po rrezikojnë jetën e përdoruesve me goditjet elektrike ose zjarret në shtëpi. Pajisje të tilla, të blera nga vende të tilla si Amazon dhe eBay kanë probleme me sigurinë. Pothuajse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK