http://kariera.mk

Fëmijët e Demës nga Grupi i Kumanovës këndojnë në festival këngën “Malli për Babin”

më 12.2017 - Almakos

Sonte,në Pallatin e Kulturës në Tetovë,do të mbahet Festivali i Këngës për Fëmijë “BLETËZAT”, ku do të marrin pjesë edhe Sylë dhe Enes Shehu, fëmijët e Demë Shehut nga Grupi i Kumanovës, shkruan Gazeta...

Fëmijët e Demës nga Grupi i Kumanovës këndojnë në festival këngën “Malli për Babin”

më 12.2017 - Lajm

Me fillim në ora 18.oo,në Pallatin e Kulturës në Tetovë,do të mbahet Festivali i Këngës për Fëmijë “BLETËZAT”, ku do të marrin pjesë edhe Sylë dhe Enes Shehu, fëmijët e Demë Shehut nga Grupi i Kumanovës,...

Foto/Ja pse psikologët ju këshillojnë të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa…

më 12.2017 - Almakos

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

Ja pse psikologët ju këshillojnë të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa…

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 25 Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve...

Psikologët, zbukuroni shtëpinë për festa dhe do të jeni...

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

Ja pse psikologët ju këshillojnë të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa

më 12.2017 - Opinion

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

E thonë psikologët, nëse zbukuroni pemën...

më 12.2017 - Syri

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

Digjet hapësira e një shtëpie në lagjen “11 Tetori”

më 12.2017 - Almakos

Zjarr sot pasdite shpërtheu në një shtëpi në lagjen “11 Tetori” në Kisella Vodë. “Është djegur edhe hapësira e brendshme e shtëpisë dhe nuk ka të lënduar”, deklaroi për MIA-n Xvonko Tomevski, komandat...

Ato denoncuan abuzimin seksual, ‘Time’ i ‘shpërblen’ me titull

më 12.2017 - Gazeta Liria

Gratë që denoncuan abuzimet seksuale u shpallën në grup si “personazhet e vitit” nga revista “Time”, e cila i pagëzon ato si “thyerëset e heshtjes”. Lëvizja e lidhur kryesisht me hashtagun “#metoo” (Edhe...

E thonë psikologët, nëse zbukuroni pemën…

më 12.2017 - Gazeta Liria

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

E thonë psikologët, nëse zbukuroni pemën...

më 12.2017 - Gazeta Express

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

Vaji i peshkut, parandalon sulmin në zemër dhe lufton kancerin

më 12.2017 - Gazeta Liria

Vaji i peshkut i cili ka shumë efekte të shëndetshme për organizmin tonë, fitohet nga mëlçia e peshqve që jetojnë në detrat e ftohta. Rekomandohet  për konsum sepse përmban acide yndyrore omega-3. Këto...

Këto janë pesë arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - Lajme.al

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

E thonë psikologët, nëse zbukuroni pemën…

më 12.2017 - Tetova Sot

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

MOS E NEGLIZHONI ZBUKURIMIN E SHTËPISË PËR FESTAT E FUNDVITIT SEPSE DO JENI...

më 12.2017 - NOA

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - Syri

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al  do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

E thonë psikologët, nëse zbukuroni pemën…

më 12.2017 - Infokusi

Meqë po na afrojnë festat normalisht që kemi kuriozitet dhe dëshirë për të mësuar diçka sesi ti bëjmë ato edhe më të bukura kur hapet tema e përgatitjeve të zbukurimeve. Sipas ekspertëve ka një datë tradicionale...

Këto janë pesë arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - GazetaBlic

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - Antpress

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al  do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - Tetova Sot

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al  do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Kush e zbukuron shtëpinë për festat është më i lumtur se të tjerët

më 12.2017 - Syri

Ka një datë tradicionale për zbukurimin e shtëpisë për festat e fundvitit (6 dhjetor) dhe psikologët thonë se, se ata që dekorojnë ambientin ku jetojnë janë më të lumtur se të tjerët. Steve McKeown, psikolog...

Ai që zbukuron shtëpinë për festat e fundvitit është më i gëzuari i familjes

më 12.2017 - Albeu

Ka një datë tradicionale për zbukurimin e shtëpisë për festat e fundvitit (6 dhjetor) dhe psikologët thonë se, se ata që dekorojnë ambientin ku jetojnë janë më të lumtur se të tjerët. Steve McKeown, psikolog...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - Aktuale

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Kush e zbukuron shtëpinë për festat është më i lumtur se të tjerët

më 12.2017 - Opinion

Ka një datë tradicionale për zbukurimin e shtëpisë për festat e fundvitit (6 dhjetor) dhe psikologët thonë se, se ata që dekorojnë ambientin ku jetojnë janë më të lumtur se të tjerët. Steve McKeown, psikolog...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni

më 12.2017 - Lajmi.net

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al  do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni!

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh i martuar: 1. Bëni gjëra që nuk i pëlqeni Martesa ka detyrimet...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni!

më 12.2017 - Gazeta Express

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al  do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni!

më 12.2017 - Gazeta Liria

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Këto janë 5 arsyet përse nuk duhet të martoheni!

më 12.2017 - Infokusi

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Sipas intv.al do sjellim edhe pjesën negative të martesës. Pikërisht, është një listë e gjërave që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh...

Përpjekjet e vështira të shoferit për ta zënë veturën që i rrëshqiste nëpër kodrën me borë

më 12.2017 - Almakos

Shoferi i paemëruar nga Penza e Rusisë, është përpjekur me shumë mund për ta zënë veturën e tij, që po rrëshqiste nëpër një kodër me borë. Megjithëse rrezikonte të shtypej nga makina, pronari edhe më tutje...

Volkswagen prezanton minibusin që pritet ta revolucionarizojë transportin urban

më 12.2017 - Almakos

Minibusi elektrik i punuar nga Volkswagen dhe MOIA, pritet të bëjë revolucion në transportin urban dhe deri më 2025 të largojë nga rrugët mbi një milion vetura. Sistemi i qarkullimit tërësisht i digjitalizuar,...

Dashuria… ju trashë!

më 12.2017 - Almakos

Dashuria mund të jetë e verbër, por njëkohësisht edhe mund të jetë duke iu trashur, thonë shkencëtarët. Të porsamartuarit, siç thonë hulumtuesit, i shtojnë tre kilogramë brenda vitit të parë të martesës,...

Forcimi i muskujve të barkut dhe ndërtimi i bicepsit përmes një ushtrimi të vetëm

më 12.2017 - Almakos

Trajneri Andy Speer, themelues i ‘Anarchy Abs’, program ushtrimor i cili ndihmon në ndërtimin e muskujve të barkut, ka treguar një lëvizje të vetme e cila e kryen dyfishin e punës – pra i ushtron muskujt...

Forcimi i muskujve të barkut dhe ndërtimi i bicepsit përmes një ushtrimi të vetëm

më 12.2017 - Almakos

Trajneri Andy Speer, themelues i ‘Anarchy Abs’, program ushtrimor i cili ndihmon në ndërtimin e muskujve të barkut, ka treguar një lëvizje të vetme e cila e kryen dyfishin e punës – pra i ushtron muskujt...

Forcimi i muskujve të barkut dhe ndërtimi i bicepsit përmes një ushtrimi të vetëm

më 12.2017 - Almakos

Trajneri Andy Speer, themelues i ‘Anarchy Abs’, program ushtrimor i cili ndihmon në ndërtimin e muskujve të barkut, ka treguar një lëvizje të vetme e cila e kryen dyfishin e punës – pra i ushtron muskujt...

Forcimi i muskujve të barkut dhe ndërtimi i bicepsit përmes një ushtrimi të vetëm

më 12.2017 - Almakos

Trajneri Andy Speer, themelues i ‘Anarchy Abs’, program ushtrimor i cili ndihmon në ndërtimin e muskujve të barkut, ka treguar një lëvizje të vetme e cila e kryen dyfishin e punës – pra i ushtron muskujt...

Forcimi i muskujve të barkut dhe ndërtimi i bicepsit përmes një ushtrimi të vetëm

më 12.2017 - Almakos

Trajneri Andy Speer, themelues i ‘Anarchy Abs’, program ushtrimor i cili ndihmon në ndërtimin e muskujve të barkut, ka treguar një lëvizje të vetme e cila e kryen dyfishin e punës – pra i ushtron muskujt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK